PSG.LGD žiūrėti „Dota 2“ lažybose

Naujienos

2022-01-13

PSG.LGD yra pasirengusi būti kita geriausia Dota 2 komanda internetinėse eSporto lažybose po jų žygdarbių „The International“. Nors anksčiau šioje scenoje dominavo tokie filmai kaip „Team Spirit“, „Team Secret“ ir „OG“, Kinijoje sukurta apranga iš tiesų šiek tiek supurtys dalykus. Dėl to ji taip pat bus geriausių „Dota 2“ komandų sąrašo viršuje.

PSG.LGD žiūrėti „Dota 2“ lažybose

Pradedantiesiems „The International“ yra svarbiausias „Valve“ kelių žaidėjų internetinio mūšio arenos vaizdo žaidimo „Dota 2“ el. sporto pasaulio čempionatas. Nors yra keletas kitų turnyrų ir varžybų, „The International“ yra prestižiškiausias turnyras ir pritraukia geriausias „Dota 2 eSports“ komandas visame pasaulyje. 

Sprendžiant, kuri yra geriausia „Dota 2 eSports“ komanda, „The International“ vaidina lemiamą vaidmenį. Kaip labiausiai konkurencingas turnyras visame pasaulyje, dažniausiai jis yra dėmesio centre eSporto lažybos svetaines.

PSG.LGD yra profesionali eSporto komanda, kuri specializuojasi „Dota 2“. Komanda buvo suformuota susijungus pradinei aprangai „LGD Gaming“ ir „Paris Saint-Germain FC“ (PSG). Oficialiai 2018 m. susikūrusi komanda greitai išgarsėjo, 2017–2018 m. sezone laimėdama „Dota Pro Circuit“ ir pelnė patekimą į „The International 2018“. Tuo metu PSG.LGD buvo naujovė Dota2 lažybose internete, todėl daugelis lošėjų nekreipk į tai daug dėmesio.

PSG.LGD dominavimas „The International“.

Taip pat žinomas kaip TI8, „The International 2018“ buvo pirmasis didelis renginys, kuriame dalyvavo PSG.LGD. Nepaisant to, kad PSG yra naujas dalyvis. LGD veikla buvo išskirtinė. Ketvirtfinalyje komanda įveikė Dota 2 galiūną Virtus.pro ir laimėjo 2:0 prieš patekdama į pusfinalį, kur susitiko su Team Liquid. 

Nors daugelis lažybininkų pinigus skyrė „Team Liquid“, PSG.LGD daugelį nustebino įveikę veteranus 2:0. Tačiau finale PSG.LGD nusileido OG fantastiškoje bo5 dvikovoje, kuri baigėsi 3:2 OG naudai.

„The International 2019“ (TI9) PSG.LGD taip pat puikiai sukrėtė „Dota 2 eSports“ sceną. Kėliniuose komanda įveikė „Virtus.pro“ 2:0, o „Vici Gaming“ taip pat 2:0 pusfinalyje. Tačiau nors daugelis žaidėjų žaidė PSG.LGD finale, Kinijos eSports komanda vėl pralaimėjo OG rezultatu 1:2.

2020 m. „The International“ buvo atšauktas, tačiau, sprendžiant pagal tuometinę PSG.LGD formą, tikėtina, kad jie vis dar buvo tarp geriausių pretendentų į titulą. 

2021 m. „The International“ PSG.LGD pralaimėjo „Team Spirit“ viename geriausių Dota 2 bo5 finalų, kuriame PSG.LGD pralaimėjo trečią kartą turnyre. Tačiau 3:2 trileryje PSG.LGD beveik užbaigė sugrįžimą. Tai buvo puikus įvykis „Dota 2“ gyvų internetinių lažybų scenoje, kur stalai vis keitėsi. Net eSport lažybų patarimai tuo metu buvo labai netikslūs.

Remiantis visais dabartiniais rodikliais, PSG.LGD išliks jėga, su kuria reikia atsižvelgti Dota 2 eSports, taigi ir Dota 2 lažybose. Nepaisant to, kad „Dota 2“ nelaimėjo prestižiškiausio titulo, jis eina teisingu keliu. Dabartinis sąrašas atrodo daug žadantis, todėl „Dota 2“ lažybų entuziastai turėtų turėti PSG.LGD į geriausių komandų, už kurias galima statyti, sąrašą ne tik „The International“, bet ir visuose kituose renginiuose, kuriuose komanda dalyvauja.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos

Kazino akcija

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Žaisti dabar
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:Gaukite 100 € indėlio premiją

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close