Paslaptingas 2 sezonas: Viskas, kas iki šiol žinoma

Naujienos

2022-02-17

Kiekvienas, susipažinęs su sporto lažybomis internete, žinos, kad League of Legends šioje bendruomenėje vaidina svarbų vaidmenį. Žaidimas yra kelių aukšto lygio turnyrų, kuriuose galima lažintis, pagrindas. Skaitytojai gali susipažinti su EsportRanker Norėdami gauti daugiau informacijos šia tema. Tačiau ne visi lošėjai žinos apie kritikų pripažintą LoL spinoff transliacijų seriją Arcane.

Paslaptingas 2 sezonas: Viskas, kas iki šiol žinoma

Pirmasis sezonas platformoje „Netflix“ buvo išleistas 2021 m. lapkričio pradžioje. Ši animacija seka seseris Vi ir Jinx, kai jos atsiduria priešingose pusėse konflikte tarp miestų Zaun ir Piltover. Nepaisant to, kad pirmasis sezonas pasibaigė gana neseniai, internete jau kyla didelis ažiotažas apie Arcane 2 sezono išleidimą.

Kodėl tai patiks lošėjams?

Spektaklis tikrai pradžiugins visus, kuriems patinka „League of Legends“ esporto lažybos nes jame yra daug atpažįstamų elementų. Atliekant tokio tipo statymus, svarbu atlikti tyrimus. Jei lošėjai žiūri Arcane, tai gali padėti pagerinti jų taktiką. Jie netgi gali pasirinkti keletą internetinių lažybų patarimų iš forumų, kuriuose pagrindinis dėmesys skiriamas šou.

Nors apie Arcane s2 siužetą galima tik spėlioti, jis greičiausiai išspręs pirmąjį sezoną pasibaigusią uolos kabyklą. Tai buvo trijų veiksmų, padėjusių plėtoti „League of Legends“ žaidimo istoriją, kulminacija. Kartais esporto lažybų svetainės informuos lošėjus apie šią istoriją, kad jie galėtų geriau suprasti pasakojimą ir atlikti įžvalgius lažybas.

Išleidimo data

Deja, „Riot Games“ nepranešė gerbėjams, kada greičiausiai bus išleistas 2 sezonas. Visi, kurie tikisi sužinoti Vi ir Jinx likimus, kol kas turės palaukti. Kol kas vienintelis patvirtinimas yra tai, kad tai įvyks, bet ne 2022 m. Reikėtų pažymėti, kad 1 sezonui sukurti prireikė šešerių metų. Tačiau, kadangi „Arcane“ tapo fenomenalia sėkme, būsimų epizodų kūrimas gali būti paspartintas.

Kas yra už šou?

Arcane sukūrė Christian Linke ir Alex Yee. Antrąjį sezoną Fortiche Productions tapo pagrindine animacijos studija. Paskelbti nauji prodiuseriai: Brandonas Beckas, Jane Chung, Thomas Vu ir Marcas Merrillas. Linke ir Yee pareiškė, kad jie sunkiai dirba, kad gerbėjams pristatytų naujus epizodus.

„Riot Games“ nuo pat pradžių planavo, kad tai bus kelių sezonų „Netflix“ šou. Tai buvo prieš tai, kai ji tapo viena populiariausių televizijos laidų „Netflix“. Belieka pamatyti, ar 2 sezono turinys jau baigtas. Tuo tarpu internetinių lažybų gerbėjai gali susitvarkyti „League of Legends“ stebėdami turnyrus.

Ar pasirodymas bus atšauktas?

Mažai tikėtina, kad tai įvyks prieš 2-ąjį sezoną. Tiesa, kad „Netflix“ retkarčiais ištraukdavo populiarių laidų kištuką, o tai labai nuliūdindavo abonentus. Tačiau jau pasirodė kito sezono anonsas. Tai nepateikia daug informacijos apie pasakojimą. Pasigirsta Caitlyn, Vi, Jinx ir naujo personažo balsai. Tai tikrai sukels dar daugiau triukšmo ir Arcane tęsimo paklausos.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos

Kazino akcija

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Žaisti dabar
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:Gaukite 100 € indėlio premiją

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close