Naujienos

October 27, 2023

Pasiruoškite GranBlue Fantasy Versus Rising Beta versijai

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„GranBlue Fantasy Versus Rising“ internetinė beta versija suteikia žaidėjams galimybę išbandyti naujus veikėjų pakeitimus ir žingsnius prieš „Granblue Fantasy Versus Rising“ išleidimo datą. Štai ką mes žinome apie beta versiją ir kaip galite gauti prieigą prie žaidimo iš anksto per šį bandomąjį laikotarpį.

Pasiruoškite GranBlue Fantasy Versus Rising Beta versijai

Antroji „GranBlue Fantasy Versus Rising“ beta versija

„GranBlue Fantasy Versus Rising“ artėja prie išleidimo datos lapkričio pabaigoje. Tačiau žaidėjams nereikia laukti iki to laiko, kad galėtų žaisti žaidimą. Netrukus prasidės antrasis beta versijos laikotarpis, kuriame bus daugiau galimybių žaisti.

Antroji „GranBlue Fantasy Versus Rising“ beta versija vyks lapkričio 9–12 d. Šį kartą beta versija bus platesnė ir netgi apims kryžminį žaidimą. Žaidėjai gali išbandyti žaidimą PlayStation 4 ir 5, taip pat Steam. Bus atrakinti 26 personažai, todėl žaidėjai galės išbandyti didesnę aktorių dalį.

Be internetinių rungtynių, žaidėjai taip pat turės prieigą prie treniruočių režimo ir mini žaidimų „Grand Bruise Legends“. Ši paskutinė beta versija suteiks puikią galimybę susipažinti su veikėjais prieš išleidžiant visą.

Pirmoji „GranBlue Fantasy“ ir „Rising Online“ beta versija

Pirmoji „GranBlue Fantasy Versus Rising“ internetinė beta versija buvo uždara, o išankstinė registracija oficialioje svetainėje buvo atidaryta birželio mėn. Beta versija vyko nuo liepos 28 d. iki liepos 30 d., todėl žaidėjai turėjo galimybę išbandyti naująjį pavadinimą.

Jei norite pamatyti, kaip žaidimas lyginamas su profesionaliu žaidimu, jau buvo turnyrų, kuriuose dalyvavo profesionalūs žaidėjai, kurie varžosi atviroje beta versijoje. Šie turnyrai suteikia galimybę pažvelgti į žaidimo konkurencinio žaidimo pusiausvyrą.

„GranBlue Fantasy Versus Rising“ yra labai laukiamas kaip vieno geriausių anime kovinių žaidimų tęsinys. „Arc System Works“ prie vairo galime tikėtis dar vieno fantastiško serijos pavadinimo.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos