Naujienos

November 7, 2023

Optimizuokite savo denį naudodami galingas „Digimon“ reklamas

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Digimon TCG“ pasaulyje yra įvairių tipų kortelių, įskaitant pradines kaladės, stiprintuvų rinkinius ir akcijas. Akcijos yra specialios kortelės, kurios dažnai išdalinamos kaip premijos renginiuose arba perkant produktus. Šios kortelės, pažymėtos produkto žyma „P-XXX“, dažniausiai yra folijos kortelės, kurios gali sustiprinti konkrečius archetipus arba plačiai naudojamos keliose kaladėse.

Optimizuokite savo denį naudodami galingas „Digimon“ reklamas

Plačiausiai paplitę kabės

Nors atskirai jie gali neturėti didžiausio poveikio, yra dvi reklamos, kurios plačiai naudojamos daugelyje denių.

  • Padidina spalvų atmintį: Šios kortelės leidžia žaidėjams už mažą kainą ieškoti 4 kortų. Jie nėra tramdytojai, todėl neprisideda prie DeathXmon ar Quartzmon laimėjimo sąlygų. Be to, jų uždelsimo efektas leidžia juos išsiųsti į šiukšliadėžę, kad žaidėjui būtų suteikta 2 atmintis. Norėdami neutralizuoti jų poveikį, žaidėjai gali naudoti atminties užtvaras, tokias kaip BT6-021 ModokiBetamon arba BT3-061 Chuumon. Iš pradžių šios kortelės buvo pristatytos ribotu kiekiu, tačiau vėliau buvo perspausdintos Gallantmon & UlforceVeedramon Starter Decks ir RB01.
  • Treniruočių kortelės: Šios kortelės, kurios debiutavo kaip Box Toppers BT14, leidžia žaidėjams ieškoti 2 kortelių už 2 kainą. Skirtingai nuo atminties padidinimo, treniruočių kortelės, be Digimon, taip pat gali pasiimti Option korteles ir Tamerius. Naudodami treniruočių kortelių uždelsimo efektą, žaidėjai turi „Digivolve“ į atitinkamos spalvos kortą su mažesne kaina 2. Dėl savo universalumo ir užtvarų trūkumo šios kortos tapo žaidimų rinkiniais daugumoje kaladžių rytuose.

Stipriausios „Digimon“ reklamos

Stipriausiose „Digimon“ reklamose, sudarytose angliškajai „BT14“ versijai, yra kortelės iki P-130, kuri yra neseniai paskelbta reklama, atitinkanti naujausius „Ultimate Cup“ sprendimus.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Digimon“ reklamos yra vertingas bet kurio žaidėjo kolekcijos papildymas. Spalvotos atminties didinimo ir treniruočių kortelės yra plačiai naudojamos kabės, kurios suteikia strateginių pranašumų žaidime. Nesvarbu, ar norite patobulinti konkrečius archetipus, ar pagerinti bendrą savo denio našumą, verta apsvarstyti šias reklamas. Sekite naujausius pranešimus ir atraskite naujų ir galingų „Digimon“ reklamų, kurios gali pakelti jūsų žaidimą į kitą lygį.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos