Naujienos

October 31, 2023

Optimizuokite savo žaidimų patirtį naudodami „Modern Warfare 3“ kompiuterio specifikacijas

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Įvadas

„Activision“ neseniai atskleidė „Call of Duty: Modern Warfare 3“ kompiuterio specifikacijas ir, stebėtinai, jos nėra tokios reiklios, kaip tikėtasi. Tai puiki žinia kompiuteriniams žaidėjams, kurie neturi aukščiausios klasės įrenginių. Tačiau reikia atsiminti keletą įspėjimų.

Optimizuokite savo žaidimų patirtį naudodami „Modern Warfare 3“ kompiuterio specifikacijas

„Modern Warfare 3“ kompiuterio specifikacijos

Jei norite paleisti Modern Warfare 3 aukščiausiais nustatymais, jums reikės 8-osios kartos i7 arba panašaus AMD procesoriaus, 16 GB RAM ir RTX 3080 arba RX 6800XT. Kita vertus, jei turite žemesnės klasės kompiuterį, vis tiek galite mėgautis žaidimu su 6-osios kartos i3, 8 GB RAM ir GTX 960 arba RX 470. Verta paminėti, kad šios minimalios specifikacijos leidžia tik pasiekti kelių žaidėjų režimui, o ne kampanijai.

Žemesnio lygio kompiuteriai

„Modern Warfare 3“ pristato „Open Combat“ misijas, kurioms reikia naršyti didelėje, atviroje aplinkoje. Tai gali sukelti papildomo streso žemesnės kokybės kompiuteriams, todėl svarbu tai nepamiršti.

PC ir kitos platformos

Kompiuteris laikomas geriausia Call of Duty platforma, ypač esportui ir srautiniam perdavimui. Dauguma profesionalių žaidėjų ir transliuotojų naudoja asmeninius kompiuterius, kad pasiektų geriausią našumą. Tačiau žaidimas taip pat gerai veikia su PS5 palaikomomis sąrankomis. Nors mažiau žmonių žaidžia „Call of Duty“ „Xbox“, „Microsoft“ nuosavybės teisė į „Activision“ gali pakeisti tai ateityje.

Išvada

Apibendrinant galima pasakyti, kad „Modern Warfare 3“ kompiuterio specifikacijos yra gana prieinamos, todėl žaidimu gali mėgautis daugybė žaidėjų. Nesvarbu, ar turite aukščiausios klasės įrenginį, ar žemesnės klasės kompiuterį, yra jūsų poreikius atitinkanti konfigūracija. Nepamirškite reikalavimų, taikomų norint pasiekti kampaniją, ir galimą stresą žemesnės klasės kompiuteriuose vykdant „Open Combat“ misijas. Galiausiai kompiuteris išlieka geriausiu Call of Duty pasirinkimu, tačiau kitos platformos taip pat siūlo gerą žaidimų patirtį. Sekite Esports.net, kad gautumėte daugiau Call of Duty naujienų.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos