Naujienos

November 6, 2023

„LoL Worlds Pick'em 2023“: krištolo kamuoliukų prognozės, „Pick'em“ formatas, lyderių lentelė ir apdovanojimai

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„LoL Worlds Pick'em“ sugrįžta 2023 m. ir yra pakeistas dėl naujausio „Worlds“ formato. Šiame straipsnyje apžvelgsime viską nuo Crystal Ball prognozių iki turnyro apdovanojimų.

„LoL Worlds Pick'em 2023“: krištolo kamuoliukų prognozės, „Pick'em“ formatas, lyderių lentelė ir apdovanojimai

Krištolo rutulio prognozės

„Riot Games“ grąžina „Crystal Ball for Worlds 2023“. Ši funkcija leidžia prognozuoti turnyro ateitį ir uždirbti papildomų taškų bei apdovanojimų. Krištolo rutulys yra padalintas į tris dalis:

  1. Veikite dabar: nuo spalio 4 d. galite numatyti 20 su pasauliais susijusių klausimų. „Crystal Ball“ užraktas užsiblokuos spalio 10 d. 9:15 CEST, todėl būtinai pasirinkite iki tol.
  2. Užklijuokite savo likimą: užsifiksuokite prieš užsidarydami langą. Pasitikėjimas „The Coin“ neišgelbės praleistų „Crystal Ball“ galimybių.
  3. Gaukite apdovanojimų: po pasaulio finalo lapkričio 19 d. galite pamatyti, kaip pelnėte įvartį, ir gauti apdovanojimų pagal savo pasirodymą „Crystal Ball“.

Pick'em Format

„Pick'em for Worlds 2023“ bus vykdomas trimis etapais: „Play-In“, „Swiss“ ir „Knockout“. Kiekvienas etapas turi savo prognozių rinkinį ir taškų sistemą.

Žaidimo scenoje

„Play-In“ etapas prasidės spalio 10 d., jame dalyvauja aštuonios komandos, suskirstytos į dvi grupes. Į Šveicarijos etapą pateks po dvi geriausias kiekvienos grupės komandas. Play-In prognozėse turite atspėti, kurios dvi komandos pateks į kitą etapą.

Šveicarijos etapas

Šveicarijos etapas vyksta nuo spalio 19 iki spalio 29 d., jame dalyvauja dvi laimėjusios komandos iš „Play-In“ etapo ir 14 kitų komandų. Šiame etape turite numatyti, kurios aštuonios komandos pateks į atkrintamųjų etapą. Taip pat galite uždirbti papildomų taškų teisingai pasirinkę komandą, kuri rezultatu 3:0.

Nokautas

Pasibaigus Šveicarijos etapui ir išaiškėjus aštuonioms geriausioms komandoms, galėsite numatyti rungtynes ​​atkrintamajame etape. Kiekvienas teisingas pasirinkimas ketvirtfinalio metu suteikia 10 taškų, o teisingas pasirinkimas pusfinalyje uždirba po 15 taškų. Pasirinkę pasaulio finalo nugalėtoją gausite didžiulę 20 taškų.

Worlds Pick'em lyderių lentelė

Jei pakankamai gerai išmanote „Pick'em“ prognozes, galite būti įtrauktas į 100 geriausių žaidėjų Pasaulinėje lyderių lentelėje. Taip pat galite susikurti savo lyderių lentelę ir žaisti „Pick'em“ su draugais. Lyderių lentelė leidžia stebėti savo pažangą ir pamatyti, kiek liko galimų tobulų pasirinkimų.

Turnyro apdovanojimai

Palyginti su ankstesniais metais, 2023 m. „Pick'em“ siūlo daugiau apdovanojimų už dalyvavimą ir pasirodymą. Žaidėjai gali pretenduoti į apdovanojimus pagal aukščiausią lygį dviejose atskirose kategorijose: Pick'em (tradicinis) ir Crystal Ball. Apdovanojimai nėra kaupiami ir bus skiriami atsižvelgiant į aukščiausią pasiektą Pakopą kiekvienoje atitinkamoje kategorijoje.

Dalyvavimo apdovanojimai apima jaustukus ir Worlds 2023 kapsules. Nuo našumo pagrįstos pakopos premijos svyruoja nuo renginio žetonų ir kapsulių iki čempionų skinų ir emocijų.

Išvada

„LoL Worlds Pick'em 2023“ yra jaudinanti galimybė išbandyti savo sugebėjimus nuspėti ir užsidirbti atlygio. Padarykite savo prognozes krištolo rutulyje, dalyvaukite „Pick'em“ etapuose ir siekite pirmaujančiųjų sąrašo viršūnės. Sėkmės!

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos