Naujienos

October 27, 2023

LNG Scout apmąsto pergalę ir žvelgia į pasaulius 2023 m

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Įvadas

Pergale prieš KT Rolsterį užsitikrinęs vietą Knockout etape, turėjau galimybę pasikalbėti su LNG Scout apie seriją ir komandos pasirodymą „Worlds 2023“.

LNG Scout apmąsto pergalę ir žvelgia į pasaulius 2023 m

Serialo apmąstymas

Nepaisant pergalės prieš LCK #3 pirmenybę, Scoutas išreiškė savo nepasitenkinimą ankstyvu komandos žaidimu per visas tris rungtynes. Jis įvertino 5 balais iš 10, pabrėždamas, kad reikia tobulėti.

Pirmajame žaidime SGD iš pradžių sunkiai sekėsi, tačiau sugebėjo pakeisti atoslūgį puikiai atliktu barono skambučiu ir žaidimą pakeitusia komandine kova. Scout pripažino GALA, robotų juostą, už lemiamą skambutį ir gyrė jo puikų detalizavimą.

Tačiau KT Rolster atsigavo antrajame žaidime ir pasinaudojo ankstyvomis SGD kovomis. Scout pripažino komandos pastangas išspręsti šias problemas trečiųjų rungtynių juodraštyje ir pabrėžė, kad svarbu būti labiau susikaupusiems ankstyvose rungtynėse.

Žingsnis žaidimo viduryje

Nepaisant ankstyvų KT nužudymų, LNG pademonstravo savo jėgą komandinėse kovose viduryje. Išnaudodami savo komandos sudėtį, jie atliko nuoseklius derinius ir sukūrė neįveikiamą persvarą, nuo kurios jų varžovai negalėjo atsigauti.

Mintys apie šveicarišką formatą ir ateities rungtynes

Kaip patyręs veteranas, šešis kartus pasirodęs pasaulio čempionate, Scout pasidalijo savo požiūriu į naują Šveicarijos formatą. Jis atmetė mintį, kad tai labai skiriasi nuo ankstesnių grupių etapų, ir tvirtino, kad vis tiek vyraus stiprios komandos.

Užtikrinus vietą ketvirtfinalyje, LNG laukia Šveicarijos 5-ojo etapo, kuriame išsiaiškins savo varžovą. Paklaustas apie savo pageidaujamą varžovą ir dabartinę Pasaulio meta, Scoutas išreiškė pasitikėjimą savo galimybėmis ketvirtfinalyje nugalėti bet kurią komandą. Jis pripažino, kad dabartinis pleistras jiems gali būti nepalankus, tačiau liko optimistiškai nusiteikęs jį įveikti.

Skautų indėlis į SGD būrį

Skauto patirtis ir įžvalgos, įgytos gyvenant Korėjoje didelę jo gyvenimo dalį, buvo neįkainojama SGD būriui. Jis aktyviai sprendžia problemas ir dalyvauja diskusijose su komanda, teikdamas patarimus ir paramą.

Kova su spaudimu ir stresu

Nepaisant atsainaus elgesio, Scoutas pasidalijo strategijomis, kaip valdyti spaudimą ir stresą. Mėgsta žiūrėti pramoginius vaizdo įrašus ir klausytis muzikos kaip atsipalaidavimo priemonę, vengdamas televizijos dramų.

Išvada

LNG Scouto ryžtas ir dideli lūkesčiai tobulėti yra akivaizdūs jo apmąstymuose apie seriją prieš KT Rolsterį. SGD orientuojasi į pusfinalį, kad pagerintų savo formą ir įveiktų visus jiems kylančius iššūkius.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos