Ką reikia žinoti apie Dota pavasario atnaujinimą

Naujienos

2022-03-24

Nuo tada, kai buvo išleistas 2013 m., „Dota 2“ tapo populiariu pavadinimu internetinėje sporto lažybų bendruomenėje. Tinklalapis EsportRanker yra daug informacijos apie lošimus šiuo pavadinimu. Kelių žaidėjų internetinis mūšio arenos (MOBA) žaidimas buvo naudojamas įvairiose profesionalų lygose ir turnyruose. Tai apima ikonišką Dota International, kuri kasmet vyksta ir sulaukia didelio žiniasklaidos dėmesio.

Ką reikia žinoti apie Dota pavasario atnaujinimą

Žaidimo kūrėjas „Valve“ reguliariai valdo „Dota Pro“ grandinę. Vyksta rungtynių turnyrų serija, kur žaidėjai bando uždirbti pakankamai kvalifikacinių taškų, kad patektų į tarptautinį turnyrą. Milijonus dolerių kaupiantis kolektyvinis prizinis fondas išdalinamas tiems, kurie puikiai pasieks tarptautinį turnyrą. 

Dėl to esporto lažybų svetainės labai susidomėjo Dota 2. Ji pradėjo sulaukti tokio paties lygio žiniasklaidos dėmesio kaip ir tradiciniai sporto renginiai. Internetinių lažybų gerbėjai gali žiūrėti „International“ tiesiogiai per televiziją arba internetines srautines programas.

Naujas Pranešimas

Svarbu, kad lošėjas įgytų pakankamai įžvalgos prieš statydamas statymą. Visų pirma, jie patys turi žaisti žaidimą. Jei taip, jie gali geriau suprasti, kaip nauji atnaujinimai paveiks esport žaidimus. Pavyzdžiui, naujos privilegijos, ginklai ar žemėlapiai gali pasukti rungtynes konkretaus žaidėjo naudai.

Valve paskelbė dar vieną atnaujinimą Dota 2 iki 2022 m. pavasario. Gildijos nariai turi naujų užduočių, lobių ir apdovanojimų. Jei lažybų gerbėjai nori būti informuoti apie šį pavadinimą, protinga atidžiai išstudijuoti atnaujinimą. Tokiu būdu jie gali pritaikyti naujausias žinias savo esporto lažybose.

Išsami informacija apie atnaujinimą

Personažo personalizavimas yra didelė Dota 2 dalis. Atnaujinimas pateikia keletą naujų jaustukų, purškalų ir pokalbių ratukų. Norėdami atrakinti pasirinktus, žaidėjas turi būti sidabro, aukso ar platinos gildijos lygyje.

Tie, kurie turi mūšio leidimą, gali mėgautis asistento funkcijomis. Tai apima patogų runų atsiradimo indikatorių ir neutralių elementų atnaujinimo rekomendacijas, kad būtų lengviau žaisti. Pastaroji privilegija reiškia, kad žaidėjai gali rasti daiktus, kurie labiausiai atitiks jų charakterio tipą. Todėl jų šansai laimėti rungtynes gali padidėti.

Jei žaidėjai nori gauti 2022 m. pavasario sezoninį lobį, jie gali jį įsigyti naudodami šukes. Lobis prieinamas tik Dota Plus naudotojams. Tai apima įvairius elementus, skirtus šiems tikslams:

  • Omniknaktis
  • Anti-Mage
  • Liūtas
  • Ax
  • Mirties pranašas
  • Winter Wyvern
  • Kunkka
  • Grimstroke

Be to, yra galimybė atrakinti Leafy, Seadragon kurjerį. Jie naudingi žaidėjams, kurie reguliariai naudoja kinetinius ir prizminius brangakmenius.

Jei to nepakako, galite mėgautis ir Dota Plus užduotimis. Tai padės žaidėjams sukaupti atsargas. Tiesą sakant, per visą pavasario sezoną yra iki 115 200 skeveldrų. Tai bus ypač patraukli visiems, ieškantiems naujų relikvijų.

Ką atnaujinimas reiškia „Dota 2“ lažyboms?

Pavasario sezono paskelbimas yra daugiau nei tik būdas išlaikyti žaidėjų susidomėjimą žaidimu. Tai taip pat galėtų suteikti lošėjams įvairių esporto lažybų patarimų. Pavyzdžiui, jie gali pamatyti, kurios gildijos pelnė platinos privilegijas. Tai leis jiems suprasti, kurios komandos turi aukščiausius reitingus. Jei jie baigs žaisti profesionalioje Dota grandinėje, lošėjas gali pasinaudoti savo naujai įgyta įžvalga.

Be to, jei yra įtrauktas runų neršimo indikatorius profesinės varžybos tai gali labai pakeisti rungtynių pobūdį. Naujovinimo rekomendacijų privilegija padėtų sutaupyti žaidėjų laiko automatizuojant jų pasirinkimą. Todėl prieš statydami lošėjai turės atsižvelgti į šiuos kintamuosius. Laimėjusi komanda ar žaidėjas gali būti tas, kuris pirmenybę teikia greitiems refleksams, o ne taktikai.

Kuo daugiau žaidėjų pritrauks žaidimas, tuo daugiau dėmesio jis sulauks ir iš esport lažybų. „Dota 2“ jau yra labai populiarus pavadinimas ir pateikiamas daugybėje lažybų svetainių. Jei pavasario atnaujinimas bus labai sėkmingas, jis gali dar labiau padidinti populiarumą. Dėl to lošėjai galės rasti daugiau rinkų, orientuotų į Dota.

Ar žmonės turėtų praleisti šį sezoną?

Lažybų gerbėjams gali kilti pagunda ignoruoti pavasario atnaujinimą ir sutelkti dėmesį į kitas aukšto lygio esportas. Juk Dota International vyksta tik vasarą/rudenį. Tačiau kuo daugiau lošėjas supras apie Dota, tuo didesnė tikimybė, kad jis atliks laimėjimą.

Todėl protinga išanalizuoti būdus, kaip pavasario atnaujinimas pakeis žaidimo pobūdį. Net ir nedideli patobulinimai ilgainiui gali turėti didelį poveikį. Jie gali priversti specialistus pakeisti taktiką arba prarasti svarbų pranašumą.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos