Naujienos

November 9, 2023

Jonesy sugrįžimas: Fortnite OG ateitis

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Fortnite Jonesy yra pats ikoniškiausias žaidimo personažas, pripažintas žaidėjų visame pasaulyje. Kaip pagrindinis Fortnite veikėjas, daugeliui žaidėjų įdomu, ar Jonesy sugrįš į Fortnite OG.

Jonesy sugrįžimas: Fortnite OG ateitis

Jonesy kelionė

Jonesy pirmą kartą pasirodė žaidimo 1 skyriuje kaip numatytasis veikėjas. Iš pradžių jis buvo tik vienas iš daugelio veikėjų, iš kurių žaidėjai galėjo rinktis, jei neturėjo odos. Tačiau laikui bėgant Jonesy išpopuliarėjo ir tapo neatsiejama Fortnite istorijos dalimi. Jis gavo papildomų skinų ir variantų, pavergusių gerbėjų širdis.

Jonesy ateitis

2 skyriuje Jonesy atliko pagrindinį agento Džounso vaidmenį. Jis pasirodė keliomis versijomis ir netgi užėmė vieną LV. Tačiau 3 skyriuje jis neatliko svarbaus vaidmens žaidimo istorijoje, todėl gerbėjai klausia, ar jis grįš atgimstančiam OG sezonui.

Jonesy buvimas

Nors Jonesy gali nepasirodyti žemėlapyje kaip NPC, labai tikėtina, kad sezono metu žaidimų parduotuvėje bus pristatyta nauja Jonesy versija. Šie veikėjo variantai visada yra populiarūs tarp žaidėjų, ir atrodo, kad sugrįžimas į 1 skyrių yra tikėtinas.

Atgimimo renginys

Tikimasi, kad 4 skyriaus OG Fortnite sezonas baigsis įdomiu žaidimo įvykiu. Gali būti, kad agentas Jonesy ar kitas personažo variantas atliks pagrindinį vaidmenį šiame įvykyje, sugrąžindamas žaidėjus į Juodąją skylę ir pradėdamas naują Fortnite skyrių.

Apibendrinant, nors Jonesy sugrįžimas į Fortnite OG yra neaiškus, negalima paneigti jo įtakos žaidimo istorijai ir populiarumui. Gerbėjai nekantriai laukia bet kokių naujienų ar atnaujinimų apie galimą jo sugrįžimą.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos