Naujienos

November 1, 2023

Honkai: „Star Rail“ remia Kinijos komandas TI12, siūlo „Stellar Jade“ apdovanojimus

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Honkai: Star Rail“, pripažintas „HoYoverse“ sukurtas kosmoso fantastinis RPG, rėmė abi Kinijos komandas „The International 2023“ (TI12). Vykdydami reklamą, jie surengė kampaniją, siūlydami „nemokamą“ Žvaigždžių nefritą žaidėjams, atsižvelgdami į komandų vietą renginyje.

Honkai: „Star Rail“ remia Kinijos komandas TI12, siūlo „Stellar Jade“ apdovanojimus

Žvaigždžių nefrito apdovanojimai

Remiantis kampanija, žaidėjai gautų nuo 100 iki 1000 „Stellar Jade“, atsižvelgiant į „Azure Ray“ arba „LGD Gaming“ našumą. Nebuvo nurodyta, ar vertės bus sumuojamos, jei abi komandos pateks į taškus.

„LGD Gaming“ ir „Azure Ray“ užėmė atitinkamai 3 ir 5 vietas, o tai reiškia, kad „Honkai: Star Rail“ žaidėjams turės sumokėti mažiausiai 600 ir galbūt 1100 „Stellar Jade“.

Išsami informacija apie rėmimą

Abiejų komandų susitarimų su „Honkai: Star Rail“ mastas lieka neatskleistas, nors „Honkai: Star Rail“ prekės ženklas buvo aiškiai matomas ant abiejų komandų marškinėlių.

„LGD Gaming ir Honkai: Star Rail oficialiai užmezgė bendradarbiavimą! Honkai: „Star Rail“ rems LGD Dota 2 skyrių, kad galėtų konkuruoti TI 2023. Tegul ši kelionė veda mus į žvaigždes!“ – rašoma LGD įrašo vertime.

Apdovanojimų paskirstymas

Apdovanojimai skirstomi nuo šiandien iki lapkričio 15 d., 6:00 val., ir juos galima gauti per žaidimo pašto sistemą.

Honkai: unikalus Star Rail požiūris

Verta paminėti, kad tokie mobilieji žaidimai kaip „Honkai: Star Rail“ retai remia esporto komandas. Žaidimas net nesiūlo PvP režimo ir yra grynai nekonkurencinis PvE smagumas. Tačiau šis rėmimas atitinka „HoYoverse“ kaip vienos iš pirmaujančių Kinijos žaidimų kūrėjų reputaciją ir suteikia galimybę reklamuoti žaidimą prestižiniame esporto renginyje. Ilgalaikiai „Honkai: Star Rail“ esporto rėmimo planai vis dar neaiškūs, tačiau tai tikrai atskleis „Dota 2“ gerbėjus su mobiliųjų žaidimų žanru.

Nauji bendradarbiavimai „Dota 2“ scenoje

Ateinančiais metais nutraukus Dota Pro Circuit, trečiųjų šalių turnyrai gali tapti labiau paplitę Dota 2 esporto srityje. Tai atveria galimybę tokiems žaidimams kaip Honkai: Star Rail ir Genshin Impact, kitam HoYoverse sukurtam žaidimui, ne tik remti komandas, bet ir visus Dota 2 turnyrus. Šie rėmimai gali rodyti didėjantį atsitiktinių žaidimų ir esporto sektoriaus sutapimą.

Šią įtaką dar labiau įrodo entuziazmas šiems mobiliesiems žaidimams Dota 2 bendruomenėje. Profesionalus žaidėjas Wang "Ame" Chunyu šių metų pradžioje pademonstravo Genshin Impact personažo Childe'o cosplay, o VALORANT žaidėjas net prarado rungtynes, kad pirmenybę teiktų žaisti Honkai: Star Rail.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos