Naujienos

October 28, 2023

G2 vs BLG: Pasaulio 2023 m. Šveicarijos etapo kovos

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Tai „pasidaryk arba mirk“ akimirka G2 ir BLG, kai jie kovos paskutiniame „Worlds 2023“ Šveicarijos etapo etape. Kas pateks į kitą etapą? Suskaidykime.

G2 vs BLG: Pasaulio 2023 m. Šveicarijos etapo kovos

Apžvalga

G2 ir BLG dalyvaus paskutinėje Šveicarijos etapo Bo3 serijoje, kad užsitikrintų vietą nokauto etape. Nepaisant stipraus abiejų komandų starto, lemiamoje serijoje jos parodė keletą silpnybių.

G2 iššūkiai

Atrodo, kad G2 turi tam tikrų problemų rengiant projektą. Savo serijose prieš NRG ir Gen.G jie stengėsi sulėtinti žaidimą ir laukti tinkamų galios padidėjimų. NRG pasirodė esąs stipresnis ir aktyvesnis, o Gen.G taip pat kėlė iššūkį. G2 turi išspręsti šias problemas, pradėdamas seriją prieš BLG.

BLG pasirodymas

BLG puikiai pasirodė prieš T1, tačiau neįveikė Korėjos komandos. Juos netikėtai užklupo Tahm Kench rinkėjas ir nepavyko prisitaikyti antrajame žaidime. Be to, buvo kai kurie per daug pratęsimo ir koordinavimo trūkumo atvejai svarbiose komandinėse kovose.

Pagrindiniai veiksniai

Rungtynių baigtis labai priklausys nuo komandos sudėties. BLG meta skaitymas yra tvirtas ir jie gali pasimokyti iš savo patirties prieš T1. Kita vertus, G2 turi būti aktyvesnis ir rasti būdų, kaip laimėti ankstyvą žaidimą. Apatinės juostos rungtynės bus labai svarbios Hansui Samai ir Mikyxui.

Numatymas

Sunku nuspėti rezultatą dėl šoninės atrankos svarbos. Vis dėlto tikiuosi, kad serija bus apylygė su abiejų pusių pergale 2:1. BLG gali turėti nedidelį pranašumą dėl geresnių juodraščių.

Prognozė: G2 1 – 2 BLG

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos