FIFA eWorld Cup 2022 el. sporto lažybų vadovas

Naujienos

2022-04-28

Vienas iš šių metų laukiamų eSporto renginių yra FIFA eWorld Cup 2022 – prestižiškiausias FIFA eSporto turnyras. Taip, yra daug kitų FIFA turnyrų, dėl kurių galima statyti, bet jie nepritraukia FIFA eWorld taurės įtakos. Šiame straipsnyje žaidėjai gali sužinoti viską, ką reikia žinoti apie šį būsimą turnyrą.

FIFA eWorld Cup 2022 el. sporto lažybų vadovas

Kas yra FIFA eWorld taurė?

FIFA eWorld Cup yra didžiausias el. sporto turnyras ir geidžiamiausias FIFA eSports. Varžybos buvo pradėtos 2004 m. kaip FIFA interaktyvusis pasaulio taurė (FIWC), kol jos buvo pervadintos į FIFA eWorld Cup. Turnyrą organizuoja EA Sports kartu su FIFA.

Deja, per pastaruosius dvejus metus gerbėjai nusivylė, nes 2020 ir 2021 m. FIFA eWorld taurės turnyrai buvo atšaukti dėl pandemijos. Tačiau dabar, kai viskas pradėjo vėsti ir net žaidžiamas įprastas sportas, FIFA eWorld taurė turėtų sugrįžti 2022 m.

Kada vyksta FIFA eWorld taurė?

Nėra jokio oficialaus pranešimo iš organizatorių ar eSporto lažybų svetainės apie tai, ar šiemet bus FIFA eWorld taurė. Beje, taip pat nėra oficialių datų, kada įvyks renginys. Organizatoriai EA Sports ir FIFA greičiausiai apie tai paskelbs netrukus, kad papildytų ažiotažą apie planuojamą FIFA pasaulio taurės turnyrą Katare. Tai bus puikus laikas lažybininkams, nes bus daugybė futbolo lažybų variantų.

FIFA eWorld taurės lažybos

FIFA yra viena iš populiariausių el. sporto šakų sporto lažybų srityje. Tai taip pat populiariausias futbolo simuliatoriaus žaidimas, pranokstantis Konami Pro Evolution Soccer (PES). Lažybų srityje tai mėgstama ne tik FIFA entuziastai. Į veiksmą įsitraukia ir tradicinių futbolo lažybų gerbėjai.

Įdomu tai, kad žaidėjai mano, kad FIFA lažybos yra daug geriau nei virtualus futbolas. Taip yra todėl, kad FIFA vaizdo žaidimas turi žmogišką ryšį. Kita priežastis, dėl kurios FIFA yra populiari, yra grafika ir tikroviškas žaidimo būdas. Tai skiriasi nuo virtualaus sporto, kurio grafika ir žaidimo eiga yra nuobodi. Trečia, Pasaulio taurės FIFA lažybose yra daugybė internetinių lažybų galimybių. Žaidėjai gali lažintis dėl turnyro nugalėtojo, rungtynių nugalėtojo, kėlinio/viso laiko nugalėtojo, bendrų sumų (įvarčių, kortų, kampinių ir t. t.), kliūčių ir kt. Paskutinis yra lažybos gyvai, dar vadinamos statymais žaidime. leidžia žaidėjams statyti už vykstančias rungtynes

Geriausios FIFA komandos, už kurias galima statyti

FIFA eSports pramonė pritraukė dešimtis FIFA eSports komandos, kurių kiekviena stebi trofėjaus iškėlimo šlovę. Tačiau, kaip ir realiame futbole, yra aukščiausio lygio komandos ir vidutinės komandos. Kaip lažybų dalyvis, pagrindinis dėmesys skiriamas komandoms, turinčioms didelę tikimybę laimėti, komandoms, kuriose yra A+ profesionalių žaidėjų. Taigi, dėl kokių komandų bus geriausia statyti FIFA eWorld Cup 2022?

Yra daug geriausių FIFA eSports komandų, už kurias galima statyti. Dabartiniame reitinge pirmauja Londone įsikūrusi „Fnatic“, o antroje vietoje – „Tundra Esports“, taip pat įsikūrusi Londone. Trečia geriausių FIFA eSports komandų sąraše yra „compLexity Gaming“, po jos rikiuojasi „Rogue“, „Team QLASH“, „Ninjas in Pyjamas“, „VfLWolfsburg“, „Vitality Ajax Amsterdam eSports“ ir „The Imperial“.

Aukščiau nurodytos komandos šiuo metu yra geriausios, tačiau prieš tai gali būti perėjimų, kad viskas šiek tiek pakratytų. Štai kodėl patartina nuolat stebėti vykstančius pokyčius.

FIFA eWorld taurės lažybų patarimai

Kaip ir tradicinės futbolo lažybos, žaidėjai gali pasinaudoti keliais patarimais, kad padidintų savo galimybes laimėti. Taigi, kokie yra išradingi FIFA eWorld taurės lažybų patarimai?

  • Pirma, svarbu stebėti visus aukščiausio lygio turnyrus, sužaistus rengiantis eWorld taurei. Šie įvykiai suteikia lošėjams žvilgsnį į dabartinę FIFA komandų būklę. Turėdami šią informaciją lažybininkai gali tiksliau įvertinti kiekvienos komandos jėgą.
  • Antras svarbus patarimas – kritiškai vertinti eSports komandos, o ne realaus gyvenimo komandos, kurią naudoja eSporto apranga, gebėjimus. FIFA eSports svarbiausias yra FIFA profesionalo žaidėjo sugebėjimas.
  • Taip pat protinga idėja medžioti internetinių eSporto lažybų premijas. Geriausiose eSport lažybų svetainėse naujiems žaidėjams teikiamos pelningos pasveikinimo premijos. Taip pat yra papildymo premijų, pinigų grąžinimo ir kitų akcijų.
  • Galiausiai patikrinkite, ką sako eSport lažybų patarimų svetainės. FIFA žaidėjų prognozės gali būti ne 100%, tačiau jos gali padėti lažybininkams priimti geresnius sprendimus. Taip pat labai svarbu išanalizuoti šansus.

Apvyniojimas

Štai, žmonės, 2022 m. FIFA eWorld taurė eSporto lažybų vadovas. Atsižvelgiant į tai, kad paskutiniai du turnyrai nebuvo surengti, 2022 m. FIFA eWorld taurė grįš su trenksmu. Tikėkitės didelio talentų telkinio ir tikriausiai didesnio prizo. Tuo tarpu yra keletas vykstančių ir būsimų FIFA varžybų ir turnyrų, dėl kurių galima lažintis prieš paskelbiant FIFA eWorld taurę.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos

Kazino akcija

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Žaisti dabar
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:Gaukite 100 € indėlio premiją

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close