Naujienos

November 9, 2023

Emilis Larssenas liks „Infinite Reality“ LEC komandoje, užtikrins stabilumą ir naują 2024 m. sezono sudėtį

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Emilis „Larssenas“ Larssonas, „Infinite Reality“ LEC komandos vidurinis žaidėjas, pasiekė žodinį susitarimą likti organizacijoje ateinantį sezoną. Tai stebina, nes iš pradžių buvo pranešta, kad Larssenas rugsėjį pasiekė susitarimą su KOI ir pratęsė jo sutartį dar ketveriems metams. Tačiau dėl KOI-Infinite Reality partnerystės problemų Larssenas nusprendė ištirti kitas galimybes.

Emilis Larssenas liks „Infinite Reality“ LEC komandoje, užtikrins stabilumą ir naują 2024 m. sezono sudėtį

Neaiškumai ir derybos

Nutraukus KOI ir „Infinite Reality“ bendradarbiavimą, Larssenas sulaužė žodinį susitarimą dėl sutarties pratęsimo. Spalio pabaigoje Larssenas pradėjo aktyviai ieškoti kitų komandų, atsižvelgdamas į neaiškumus, susijusius su organizacijos ateitimi. KOI bandė derėtis su žaidėjais, kad išlaikytų pagrindinius savo sąrašo narius, tačiau dėl organizacinių biudžetų neaiškumų derybos tapo neįmanomos.

Kitų komandų pasiūlymai

Larssenas, žinomas dėl savo praeities pasiekimų ir talento, ne sezono metu sulaukė susidomėjimo iš „Excel Esports“ ir kitų LEC ir LCS komandų. Pranešama, kad tokios komandos kaip „SK Gaming“, „Vitality“ ir „FlyQuest“ svarstė Larsseną dėl savo pradinės sudėties. Tačiau dabar, kai Larssenas žodžiu sutiko likti begalinėje realybėje, dabar galima apsvarstyti kitus žaidėjus, kurie buvo sulaikyti dėl Larsseno prieinamumo.

Begalinės realybės ateitis

Larssenui likus, „Infinite Reality“ LEC komanda nori sukurti naują 2024 m. sezono sudėtį. Remiantis GCD, aukščiausios juostos „Szygenda“ ir „AD carry Comp“ jau sudarytos atitinkamai iki 2025 ir 2024 m. Tačiau džiunglių Malrang ir paramos Advienne sutartys baigiasi šiais metais ir, kaip pranešama, tiria naujas galimybes.

Apibendrinant galima pasakyti, kad Larsseno sprendimas likti „Infinite Reality“ LEC komandoje suteikia organizacijai stabilumo ir leidžia sutelkti dėmesį į naujos sudėties kūrimą ateinančiam sezonui. Bus įdomu pamatyti, kaip seksis komandai ir kokį naują prekės ženklą pristatys.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos