Naujienos

February 10, 2022

Betssono dominavimas eSporto lažybose

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Betsson yra vienas iš tradicinių lažybų tarpininkų, kuris daugiausia dėmesio skyrė eSporto lažyboms – vienai greičiausiai augančių internetinių lošimų industrijos rinkų.

Betssono dominavimas eSporto lažybose

Remiantis 2020 m. Eilers & Krejcik ataskaita, daugiau nei 6,5 mln. lošėjų lažindavo eSporto rungtynėse. Šis skaičius toliau didėjo, nes 2021 m. eSportas išaugo eksponentiškai.

Atsižvelgiant į tai, kokia didžiulė ir galinga yra eSporto lažybų pramonė, lažybų svetainės operatorė BML Group Ltd nori dominuoti eSporto lažybų srityje, kaip ir tradicinėse sporto lažybose. Keturių ramsčių strategija suteikia žaidėjams daugybę statymo galimybių ir patogumo.

Plati eSporto aprėptis

Betsson nėra įprastas eSporto lažybų agentas, kuris dalyvauja tik elitiniuose el. sporto turnyruose; ji apima visus konkurencingus eSports žaidimus visame pasaulyje. Nesvarbu, ar tai būtų žemos pakopos atrankos „Dota 2“ mūšis, ar „LoL“ pasaulio čempionatas, „Betsson“ apėmė lažybininkus. Šiuo metu kai kurios varžybos, kuriose žaidėjai gali lažintis, yra Dota 2: DOTA PRO CIRCUIT DIVISION 1, Dota 2: DOTA PRO CIRCUIT DIVISION 2, CS: GO: IEM WINTER ir FIFA eSports Battle.

Didžiulės lažybų rinkos

Be visapusiškos eSporto turnyrų ir varžybų aprėpties, Betsson žengia toliau, siūlydama platų rinkų pasirinkimą. Sporto modeliavimo el. sporto, pavyzdžiui, FIFA, lažybų rinkos yra tokios pat kaip ir tradicinės futbolo lažybos. Tačiau pirmojo asmens šaudyklės (FPS) žaidimams dauguma eSporto lažybų svetainių turi tik pagrindines rinkas. Bet „Betsson“ turi daug rinkų. 

Pavyzdžiui, CS: GO žaidėjai gali statyti dėl rungtynių nugalėtojo, teisingo rezultato, statymo nenutraukti, 1 pistoleto raundo laimėtoją, pistoleto raundo laimėtoją 2, handikapus, bendrą raundų skaičių žemėlapyje, pratęsimą žemėlapyje, laimėtus raundus. žemėlapyje (handikapas), serijoje žaidžiami žemėlapiai, konkretaus žemėlapio nugalėtojai ir pan.

Dideli eSporto šansai

Šansai yra pagrindinis veiksnys renkantis gerą lažybų svetainę. Žaidėjai visada ieško didžiausių šansų; Betssonas tai aiškiai supranta. Siekdamas užtikrinti, kad jis būtų žaidimo viršūnėje, Betsson siūlo vienus didžiausių koeficientų rinkoje visais trimis šansų formatais. Pavyzdžiui, kai kiti eSport lažybų svetainės jei eSports komandos laimėjimo koeficientas yra 1,66, Betsson koeficientas bus nustatytas 1,70 arba net didesnis.

Greiti, saugūs indėliai

Galiausiai „Betsson“ supaprastino savo bankų infrastruktūrą ir išplėtė partnerystę su internetiniai mokėjimo būdai palengvinti greitą ir indėlius. Tai nėra įprasta eSporto lažybų svetainė, kuri atideda indėlius iki kelių valandų po to, kai baigiasi lažybų žaidėjas. 

Kas daugiau? Betsson paspartina pinigų išėmimą tol, kol žaidėjai patvirtina savo sąskaitas. Be to, lažybų tarpininkas bendradarbiauja su visomis populiariomis internetinių mokėjimo sistemomis – nuo el. piniginės iki debeto ir kredito kortelių ir kt.

Iš tiesų, Betsson turi aiškų planą įsitvirtinti geriausių eSporto lažybų svetainių sąraše. Be visapusiškos eSporto aprėpties, lažybų rinkų įvairovės, didelių šansų ir greitų įnašų, Betsson turi vieną geriausių el. sporto premijų. Kas daugiau? Lažybų svetainė siūlo išskirtinę klientų patirtį.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos