Naujienos

November 10, 2023

5 geriausi CS2 žemėlapiai: ikoniškos vietos ir unikalus žaidimo būdas

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Counter-Strike serija gyvuoja daugiau nei 20 metų, o jos žemėlapiai tapo ikoniškomis vietomis vaizdo žaidimų pasaulyje. Šiame straipsnyje aptarsime 5 geriausius CS2 žemėlapius, kuriuos turėtų patirti kiekvienas Counter-Strike žaidėjas.

5 geriausi CS2 žemėlapiai: ikoniškos vietos ir unikalus žaidimo būdas

CS žemėlapiai bėgant metams

Reitinguojant geriausius CS2 žemėlapius, svarbu suprasti jų raidą bėgant metams. Kai kurie žemėlapiai buvo pristatyti su originaliu Counter-Strike leidimu prieš 23 metus ir buvo atnaujinti, kad būtų atnaujinti. Kiti yra naujesni papildymai, gaunami iš skirtingų franšizės įrašų arba net iš gerbėjų žemėlapių kūrėjų. Šie žemėlapiai buvo pridėti pagal populiarų žaidėjų poreikį.

5: senovės

Ancient užima 5 vietą mūsų sąraše. Tai naujausias žemėlapis, išleistas CS:GO 2020 m. ir įtrauktas į konkurencingą aktyvių tarnybų sąrašą 2021 m. Ancient iš kitų CS2 žemėlapių išskiria jo vertikalumas. Žemėlapis yra padalintas į 3 pagrindines puolimo linijas iš T pusės, tačiau jis paverčiamas 2 skirtingomis bombų aikštelėmis. Siekiant subalansuoti šią įvairovę, T prieiga prie didelio vidurinio taško yra apribota naudojant Snaiperio lizdą. Tai suteikia CT pusei didelį pranašumą, todėl tinkamas koordinavimas ir naudingumo naudojimas yra labai svarbūs T pusei.

4: dulkės 2

Dust 2 yra nesenstanti klasika. Tai perdaryta originalaus dulkių žemėlapio, kuris buvo pristatytas CS 1.1 daugiau nei prieš 2 dešimtmečius, versija. Dust 2 siūlo puikų siaurų droselio taškų ir įdomių atvirų vaizdo linijų derinį. Tai vienas plačiausiai aptartų ir analizuojamų CS2 žemėlapių. Nepaisant savo amžiaus, Dust 2 išlieka subalansuotas tarp T ir CT pusių, todėl jis yra mėgstamiausias tiek atsitiktiniam, tiek konkurenciniam žaidimui.

3: viadukas

Overpass užima vietą sąraše dėl savo konkurencingos kilmės. Jis žinomas dėl vieno ikoniškiausių pjesių konkurencinių Counter-Strike istorijoje – „Olofboost“, kuriame vaidina FNATIC Olofmeister. Šiame žaidime Olofmeisteris šokinėjo savo komandai ant galvų, kad įgytų aukštą pranašumą ir pašalintų sumišusius LDLC narius. Perdarytas CS2, Overpass yra visų laikų klasika.

2: Miražas

„Mirage“ išsiskiria iš kitų šiame sąraše esančių žemėlapių, nes jį sukūrė bendruomenės narys Michaelas Hüllas. Nors „Mirage“ išpopuliarėjo jau CS 1.1, jis buvo oficialiai įtrauktas į žemėlapių fondą po CS:GO išleidimo. „Mirage“ yra laikomas vienu geriausių CS2 žemėlapių naujiems žaidėjams dėl patogaus vartotojui išdėstymo ir naudingos sudėties, mokančios žaidėjus efektyviai naudotis savo komunalinėmis paslaugomis.

1: Branduolinis ginklas

Nuke užima aukščiausią vietą kaip vienas populiariausių žaidimo žemėlapių. Jo dizainas užtikrina naują patirtį kiekvieno žaidimo metu. Laikydami išorinę zoną, galite greitai nužudyti AWP, tačiau tinkamai suplanuoti blyksniai gali sutrikdyti besiginančius žaidėjus. Išskirtinis „Nuke“ balansas leidžia sužibėti kiekvieno žaidėjo jėgoms. Dėl savo požeminio judėjimo, vertikalumo bombų aikštelėse ir jaudinančių ilgų taikinių linijų „Nuke“ yra „Counter-Strike“ serijos dalis nuo originalios CS Beta versijos prieš 23 metus ir išlieka viena ikoniškiausių CS2 vietų.

Apibendrinant, tai yra mūsų 5 geriausi CS2 žemėlapiai, kurie siūlo unikalią žaidimo patirtį ir paliko ilgalaikį poveikį Counter-Strike bendruomenei. Nesvarbu, ar esate naujas žaidėjas, ar patyręs veteranas, būtinai naršykite šiuos žemėlapius, kad patirtumėte nepamirštamą Counter-Strike patirtį.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos