Naujienos

October 29, 2023

2024 m. „Call of Duty League“ sezonas: ilgo ne sezono pabaiga ir įdomus tvarkaraštis

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Remiantis naujausia ataskaita, „Call of Duty League“ tarpsezonis pagaliau eina į pabaigą. Profesionalūs COD žaidėjai nekantriai laukė naujojo sezono pradžios, nes pastaruosius penkis mėnesius buvo be konkurencijos. Kai kurie žaidėjai žaidė kitus žaidimus, kad užpildytų tuštumą, 2024 m. „Call of Duty League“ sezono laukimas auga.

2024 m. „Call of Duty League“ sezonas: ilgo ne sezono pabaiga ir įdomus tvarkaraštis

Ilgasis ne sezonas

Tarpsezonis Call of Duty esport scenoje yra pasikartojanti problema. Po Call of Duty lygos čempionato paprastai būna tylos laikotarpis, nežaidžiama jokių turnyrų. Šių metų tarpsezonį iš dalies užpildė „World Series of Warzone“, tačiau to nepakako, kad būtų patenkinta žaidėjų konkurencinė dvasia.

CDL 2024 tvarkaraštis

Žymus „Call of Duty“ reporteris Jacobas Hale'as neseniai paskelbė „Twitter“ pranešimą, kuriame išdėstė „Call of Duty League 2024“ sezono tvarkaraštį. Nors šaltiniai nepatvirtinti, Hale'as turi puikių rezultatų su Call of Duty esporto naujienomis. Anot jo pranešimo, sezoną sudarys keturi pagrindiniai turnyrai ir čempionatas. Štai datos:

  • I pagrindinis: kvalifikacinės varžybos nuo gruodžio 8 d. iki sausio 21 d., LAN nuo sausio 25 iki 28 d
  • II pagrindinis: kvalifikacijos varžybos nuo vasario 16 d. iki kovo 17 d., LAN nuo kovo 21 iki 24 d
  • III pagrindinė: kvalifikacijos varžybos nuo balandžio 12 d. iki gegužės 12 d., LAN nuo gegužės 16 iki 19 d
  • IV pagrindinis: kvalifikacijos varžybos nuo gegužės 24 d. iki birželio 16 d., LAN nuo birželio 20 iki 23 d
  • Čempionatas: liepos 11-14 d

Hale'as taip pat paminėjo, kad majoras I bus žaidžiamas Bostone sausio mėnesį, todėl gali susidaryti įdomios oro sąlygos. Jis pabrėžė, kad LAN renginiai turės daugiau svorio nei internetinės varžybos.

Oficialus pranešimas

Tikimasi, kad „Activision Blizzard“ oficialiai paskelbs „Call of Duty League 2024“ sezoną lapkričio 2 d. Šis pranešimas patvirtins, ar Jacobo Hale'o nurodytas tvarkaraštis yra teisėtas.

Prestižinė Call of Duty lyga

„Call of Duty League“ yra prestižiškiausias „Call of Duty“ esporto turnyras. Čia karūnuojami pasaulio čempionai ir varžosi aukščiausios klasės komandos. Praėjusį sezoną Niujorko „Subliners“ tapo tris kartus čempionu, laimėdama „Major I“, „Major V“ ir „Call of Duty“ lygos čempionatą. Šiame sezone komandos lūkesčiai yra dideli, tačiau jų laukia sunki kitų komandų konkurencija.

Norėdami gauti daugiau Call of Duty esporto naujienų, sekite Esports.net.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos