Naujienos

November 14, 2023

Šaltų skrydžių sugrįžimas: dar kartą peržiūrėkite nostalgišką žiemos biografiją „Fortnite“ 1 skyriuje

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Įvadas

„Fortnite Frosty Flights“, vienas mėgstamiausių lankytinų vietų (POI) iš 1 skyriaus, grįžta į būsimą „Fortnite“ atnaujinimą. Ši ikoniška žiemos tematikos vieta žaidėjų širdyse užima ypatingą vietą, o jos sugrįžimas yra labai laukiamas.

Šaltų skrydžių sugrįžimas: dar kartą peržiūrėkite nostalgišką žiemos biografiją „Fortnite“ 1 skyriuje

Šaltų skrydžių palikimas

Frosty Flights pirmą kartą buvo pristatytas 1 skyriuje, 7 sezone, kartu su žaidimu pridėjus sniego. Ši POI greitai tapo naujojo žiemos biomo sinonimu, o jos snieguotas kraštovaizdis tapo gerbėjų mėgstamiausiu. Frosty Flights, nors ir nėra toks ikoniškas kaip Tilted Towers, žaidėjams paliko ilgalaikį įspūdį ir netgi įkvėpė jo vardu pavadintą kosmetikos kolekciją.

Lėktuvų namai

Fiziškai „Frosty Flights“ susideda iš dviejų angarų ir jungiamojo komplekso, užpildyto grobiu. Ši vieta buvo sukurta kaip orlaivių mazgas, nes 7 sezonas buvo pirmasis, kuris pristatė transporto priemones Fortnite. Gandai, kad angarai priklauso seržantui Winteriui, tapo populiari vieta žaidėjams, norintiems pakilti į dangų.

Šaltų skrydžių sugrįžimas

Sprendimas sugrąžinti „Frosty Flights“ būsimame „Fortnite OG“ 7 sezono atnaujinime sujaudino žaidėjus. Ši žiemos tematikos POI sugrįš lapkričio 16 d. ir tikimasi, kad ji išliks žaidime 1 skyriaus metu. Kaip ir ankstesniais sezonais, Frosty Flights greičiausiai išliks iki dabartinio Fortnite sezono pabaigos. galas.

Išvada

Pasiruoškite dar kartą aplankyti nostalgiškus „Frosty Flights“, pateiktus „Fortnite“ 1 skyriuje. Nesvarbu, ar esate žiemos biomo gerbėjas, ar tiesiog mėgaujatės skraidymo lėktuvu įspūdžiais, ši ikoninė vieta tikrai sugrąžins malonius prisiminimus. Pasižymėkite savo kalendorius lapkričio 16 d. ir pasiruoškite dar kartą tyrinėti dangų!

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos