Viskas apie League of Legends Betting Odds

Per pastaruosius kelerius metus labai padaugėjo žmonių, kurie pradėjo lažintis dėl esporto žaidimų, tokių kaip League of Legends. Vienas iš pagrindinių prie to prisidėjusių veiksnių buvo reguliarių sporto renginių uždarymas dėl Covid 19.

Jei esate „League of Legends“ esporto gerbėjas, galbūt galvojate ir apie „League of Legends“ lažybas. Nors dažniausiai tai nėra sudėtinga, vienas dalykas, apie kurį turite sužinoti daugiau, yra „League of Legends“ lažybų koeficientai, kuriuos mes čia išsamiai paaiškinsime.

Flag

No matches found, please try:

lt Country FlagCheckmark

1xBet

lt Country FlagCheckmark
BonusIki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Show less...Rodyti daugiau
Gaukite savo premiją
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Show less...
Rodyti daugiau
  • Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7

Elektroninio sporto pasaulis gali būti labai painus tiems, kurie prie jo nėra pripratę. Tačiau niekas negali paneigti, kad tai taip pat labai įdomu ir įdomu. Tą patį galima pasakyti ir apie internetinius kazino.

BonusIki 600 USD
Show less...Rodyti daugiau
  • Didelis žaidimas
Show less...
Rodyti daugiau
  • Didelis žaidimas

22Bet veikia nuo 2017 m. Ji priklauso TECHSOLUTIONS NV, Kurasao įsikūrusiai organizacijai. Dėl savo Curacao lošimo licencijos, kuri galioja iki 2023 m. lapkričio 23 d., dauguma internetinių žaidėjų mano, kad ji yra saugi, nes Kiurasao vyriausybė yra labai vertinama internetinių žaidimų aplinkoje.

BonusGaukite 100 € indėlio premiją
  • Išskirtinis Esport žaidimų asortimentas
  • Didelė sporto šakų įvairovė
  • Didelės vertės akcijos ir premijos
Show less...
Rodyti daugiau
  • Išskirtinis Esport žaidimų asortimentas
  • Didelė sporto šakų įvairovė
  • Didelės vertės akcijos ir premijos

Loot.bet yra išskirtinis esporto paslaugų teikėjas, labai rekomenduojamas dėl jo patikimumo ir puikios paslaugos. Kaip ilgalaikė ESports parinktis, šis teikėjas užsitarnavo solidžią reputaciją tarp žaidėjų nuo pat savo įkūrimo 2016 . Atsidavęs meistriškumui ir pasiryžęs teikti geriausią įmanomą esporto patirtį, Loot.bet tapo geriausiu žaidėjų pasirinkimu visame pasaulyje.

Viskas, ką reikia žinoti apie „League of Legends“ lažybų koeficientus

Viskas, ką reikia žinoti apie „League of Legends“ lažybų koeficientus

Prieš pradedant lažybas „League of Legends“, yra keletas esporto lažybų sąlygos apie kuriuos turėtumėte sužinoti. Vienas iš svarbiausių iš šių terminų yra lažybų koeficientai, arba mūsų atveju, League of Legends lažybų koeficientai.

Yra daug ką sužinoti apie „League of Legends“ lažybų koeficientus, pavyzdžiui, kaip rasti geriausius ir kokie yra jų tipai. Lažybų koeficientai taip pat suteiks jums vertingos informacijos apie statymą, kurį ruošiatės atlikti, o tai labai svarbu, jei nenorite nuolat pralaimėti. „League of Legends“ lažybose galite puikiai pasirodyti, jei daug žinote apie lažybų koeficientus, o ne apie kitas sąlygas.

Viskas, ką reikia žinoti apie „League of Legends“ lažybų koeficientus
„League of Legends“ lažybų koeficientai paaiškinti

„League of Legends“ lažybų koeficientai paaiškinti

Legendų lygos lažybos tiesiog turi šansų tam tikriems rezultatams League of Legends esports renginiuose. Lažybų koeficientai perteikia du svarbiausius esporto lažybų elementus, įskaitant sumą, kurią gausite laimėję statymą ir kokią tikimybę gali įvykti konkretus rezultatas.

Pavyzdžiui, tarkime, kad didysis League of Legends turnyro finalas vyksta tarp T1 ir Gen.G. Šiose rungtynėse gali įvykti keli rezultatai. T1 galėtų laimėti renginį, Gen.G galėtų gauti tam tikrą skaičių nužudymų arba T1 galėtų laimėti pirmąjį nužudymą.

Bukmekeriai naudoja lažybų koeficientus, kad nustatytų kiekvienos iš aukščiau paminėtų baigčių tikimybę. Kitas dalykas, apie kurį praneša lažybų koeficientai, yra pinigų suma, kurią gausite mainais už laimėjimą.

Prieš atlikdami statymą, lažybininkai turi žinoti naujausius koeficientus. Žinojimas, kuris rezultatas turi didesnę tikimybę, yra vertinga informacija ir jos negalima ignoruoti. Be to, žinodami sumą, kurią gausite mainais už statymo laimėjimą, galėsite nuspręsti, ar statymas dėl konkretaus rezultato yra vertas rizikos.

„League of Legends“ lažybų koeficientai paaiškinti
LoL lažybų koeficientų tipai

LoL lažybų koeficientų tipai

Jums gali kilti klausimas, kaip galite perskaityti lažybų koeficientus, kad išsiaiškintumėte tikslią konkretaus rezultato tikimybę ir grąžos sumą, kurią gausite. Tai priklausys nuo „League of Legends“ lažyboms naudojamų koeficientų tipo, dar vadinamo nelyginiu formatu. Kiekvienas nelyginis formatas turi skirtingą jų skaitymo būdą. Štai keletas dažniausiai pasitaikančių šansų LoL tipų.

Trupmeniniai koeficientai

Trupmeniniai šansai naudoja trupmeną, kad parodytų jūsų gautą grąžą ir tikimybę, kad įvyks rezultatas. Pavyzdžiui, tam tikros League of Legends rungtynių baigties koeficientas gali būti trupmeninis 5/3, išreikštas nuo penkių iki trijų.

Pirma, trupmeninis koeficientas 5/3 rodo, kad grąžą gausite 5 USD, jei statysite 3 USD ir laimėsite statymą, kur 2 USD yra jūsų atlygis už statymo laimėjimą. Taip pat, jei statysite 6 USD, mainais gausite 10 USD, o atlygis bus 4 USD.

Antra, kadangi šansai 5/3 suteikia jums grąžą, kuri yra mažiau nei du kartus didesnė už jūsų statymo sumą, rezultato su šiais koeficientais tikimybė bus didesnė. Kita vertus, šansai 3/1 turi daug mažiau šansų, nes atlygis yra tris kartus didesnis už statymo sumą.

Dešimtainis koeficientas

Galite konvertuoti trupmeninius koeficientus į dešimtainius koeficientus tiesiogiai naudodami atitikmenis. Šansai 5/3 tampa 1,67 dešimtainio formato atveju, o 3/1 tampa 3,0. Lengviausia skaityti dešimtainius koeficientus. Skaičius reiškia tikslų kartotinį, kurį gausite mainais. Pavyzdžiui, jei statysite 100 USD už rezultatą, kurio koeficientas yra 3,0, mainais gausite 300 USD, o 200 bus jūsų laimėjimo suma.

Amerikos šansai

Amerikos šansai naudoja skaičių su teigiamu arba neigiamu ženklu. Šansai -150 reiškia, kad turėsite pastatyti 150 USD, kad laimėtumėte 100 USD. Kita vertus, koeficientas +150 reiškia, kad už 100 USD statymą gausite 150 USD.

LoL lažybų koeficientų tipai
Kur rasti geriausius „League of Legends“ šansus

Kur rasti geriausius „League of Legends“ šansus

Statant „League of Legends“, vienas iš svarbiausių dalykų, kurį reikia žinoti, yra lažybų koeficientai. Be to, lažybų koeficientai yra vienas iš pagrindinių veiksnių, į kuriuos turėtumėte atsižvelgti renkantis internetinį esporto lažybų tarpininką. Norite pasirinkti lažybų tarpininkus, turinčius geriausius lažybų koeficientus.

Jums gali kilti klausimas, kokie yra geri lažybų koeficientai. Kadangi lažybų koeficientai nustato sumą, kurią gausite mainais už laimėjimą, geriausi lažybų koeficientai yra tie, kurie suteikia jums didžiausią grąžą už laimėtus statymus.

Norėdami rasti geriausius „League of Legends“ koeficientus, galite pažiūrėti, kokie koeficientai yra prieinami tam tikroje lažybų rinkoje keliuose internetiniuose lažybų agentuose. Taip yra todėl, kad beveik visi lažybų tarpininkai turi šiek tiek skirtingus koeficientus. Kai kurie lažybų tarpininkai turi neprotingai mažos grąžos koeficientus, net ir rizikingų statymų atveju. Turėtumėte išfiltruoti šių tipų platformas ir pasirinkti tas, kurios užtikrina puikią grąžą.

Tai gali atrodyti kaip daug laiko atimanti ir varginanti užduotis. Tačiau jūs neturite jaudintis. Yra paprastesnis būdas rasti geriausius „League of Legends“ šansus. Galite patikrinti EsportRanker lažybų svetainių apžvalgoms, kai kai kurios geriausios lažybų svetainės vertinamos pagal kelis standartus, įskaitant lažybų koeficientų kokybę.

Kur rasti geriausius „League of Legends“ šansus
Geriausi LoL lažybų koeficientai gyvai

Geriausi LoL lažybų koeficientai gyvai

Naudodami įprastus statymus statote statymus dėl rungtynių baigties dar neprasidėjus rungtynėms. Tačiau yra ir kitas lažybų tipas, leidžiantis atlikti statymus už rungtynes, kai jos vyksta, o tai vadinama gyvos esporto lažybos.

Kadangi „League of Legends“ rungtynių situacija gali keistis joms progresuojant, keičiasi ir konkrečių baigčių tikimybė. Dėl šios priežasties lažybų tarpininkai nuolat atnaujina savo lažybų gyvai koeficientus, kur šie koeficientai vadinami lažybų gyvai koeficientais.

Yra keletas pranašumų naudojant gyvų lažybų koeficientus, palyginti su įprastais koeficientais. Pirma, lažybų gyvai koeficientai yra daug tikslesni apie galimą baigtį, nes jie atnaujinami atsižvelgiant į rungtynių situaciją. Antra, galite atidžiai stebėti įvykį naudodamiesi gyvomis lažybomis ir sukurti geresnę lažybų strategiją, kad padidintumėte savo sėkmės galimybes.

Kitas lažybų tiesioginių koeficientų naudojimo pranašumas yra tas, kad kartais atsiranda beprotiškų lažybų galimybių. Šios galimybės suteikia jums ypač didelius šansus laimėti statymą arba gauti neįtikėtinai didelę grąžą.

Geriausi LoL lažybų koeficientai gyvai
Lažinkitės dėl League of Legends tikrais pinigais

Lažinkitės dėl League of Legends tikrais pinigais

Nedaug žmonių apie tai žino, bet jūs galite lažintis dėl League of Legends su tikrais pinigais. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai rasti lažybų tarpininką, siūlantį lažybų rinkas „League of Legends“ esportams. Pasirinkus lažybų tarpininką, LoL lažybų iš tikrų pinigų procesas yra gana paprastas.

Norėdami lažintis dėl League of Legends tikrais pinigais, eikite į pagrindinį pasirinkto lažybų tarpininko puslapį ir užsiregistruokite platformoje.

Po to išsirinkite indėlio variantą iš galimų ir atlikite indėlius, kurių vertė sumos, su kuria norėtumėte lažintis. Dabar galite peržiūrėti kelis League of Legends įvykius ir lažybų rinkas bei atlikti statymus dėl rezultatų, dėl kurių jaučiatės gerai.

Jei nenorite pradėti žaisti „League of Legends“ lažybose tikrais pinigais, priimti sprendimą yra labai paprasta. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai paklausti savęs: „Ar esate geras League of Legends žaidėjas ir ar žinote daug apie League of Legends esportą? Jei atsakymas yra teigiamas, tikrai turėtumėte tai išbandyti.

Lažinkitės dėl League of Legends tikrais pinigais
DUK

DUK

Ar „League of Legends“ lažybos yra legalios?

Daugeliu atvejų tai yra visiškai teisėta. Tačiau turite būti vyresni nei nustatytas amžius, reikalingas lošti, ir lošti tik registruotose ir licencijuotose platformose. Kai kuriose šalyse lošimai yra uždrausti, todėl turėtumėte pasidomėti ir savo šalies įstatymais.

Kur galiu rasti geriausius LoL lažybų koeficientus?

Nėra vienos svetainės, kurioje būtų geriausi „League of Legends“ šansai. Turėsite palyginti kelių lažybų svetainių siūlomus koeficientus ir tada pasirinkti tą, kuris duoda didžiausią grąžą.

Kokių tipų LoL lažybų koeficientai yra?

„League of Legends“ yra trijų tipų lažybų koeficientai, įskaitant trupmeninius koeficientus, dešimtainius koeficientus ir amerikietiškus koeficientus. Šie tipai taip pat vadinami nelyginiais formatais.

Kur lažintis dėl League of Legends su tikrais pinigais?

Galite statyti už League of Legends tikrais pinigais internetiniuose lažybų agentuose, kurie turi sporto lažybas esportui. Beveik visos esporto lažybų svetainės siūlo lažybų rinkas League of Legends renginiams.

DUK

Paskutinės naujienos

Populiariausi Esporto titulai, dėl kurių galima lažintis Azijoje
2023-02-23

Populiariausi Esporto titulai, dėl kurių galima lažintis Azijoje

Esportas yra vienas geriausių pramogų šaltinių Azijoje. Tai varžybų forma, apimanti vaizdo žaidimus. Turnyre žaidžiami kelių žaidėjų žaidimai, o žaidėjai juose dalyvauja komandų pavidalu. Žinoma, jį organizuoja kai kurie garsūs vardai, o prizinis fondas yra beprotiškas.

LAN arba internetu: „Make-Or-Break“ el. sporto lažybų žaidėjams
2022-12-29

LAN arba internetu: „Make-Or-Break“ el. sporto lažybų žaidėjams

Pasaulinė pandemija sukėlė eSporto lažybų bumą. Tai taip pat sustabdė LAN turnyrus, bet paskatino internetinių turnyrų augimą. Tačiau tiesioginiai LAN turnyrai grįžta, kai sušvelninami blokavimai ir imunizacijos programos pasirodė veiksmingos.

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close