FIFA Betting Odds

Jei jau kurį laiką žaidžiate vaizdo žaidimus arba esate susipažinę su sporto simuliaciniais vaizdo žaidimais, tikriausiai žinote, kas yra FIFA. FIFA yra neabejotinai populiariausias sporto modeliavimo žaidimas, kuriame nuolat žaidžia šimtai tūkstančių žaidėjų.

Dėl didžiulio FIFA vaizdo žaidimo populiarumo daugelis internetinių lažybų organizatorių pradėjo siūlyti lažybų rinkas FIFA el. sporto renginiams. Jei norite patekti į FIFA lažybas, jums pasisekė. Čia yra mūsų išsamus vadovas apie vieną iš svarbiausių FIFA lažybų sąlygų – FIFA lažybų koeficientus.

Viskas, ką reikia žinoti apie FIFA lažybų koeficientus

Viskas, ką reikia žinoti apie FIFA lažybų koeficientus

Kai pradėsite patekti į FIFA lažybas, vienas iš pirmųjų dalykų, kurį turėtumėte išmokti, yra FIFA lažybų koeficientų skaitymas. Nors yra daugybė kitų lažybų sąlygų, kurias taip pat turėtumėte žinoti, pradedantieji lažybininkai turi sužinoti daugiau apie FIFA lažybų koeficientus prieš bet ką kitą.

Jei esate pradedantysis lažybininkas ir gerai išmanote FIFA lažybų koeficientus, jūsų šansai būti sėkmingi bus daug didesni. Tačiau net jei žinote viską apie kitas lažybų sąlygas, bet nieko nežinote apie FIFA lažybų koeficientus, lažybose jums tai nepasiseks.

Reikalas tas, kad lažybos yra šiek tiek sudėtingesnės, nei jūs manote. Kai atliekate keletą pirmųjų statymų dėl FIFA esport lažybų svetainė, pastebėsite, kad mainais negausite to paties procento nuo savo statymo sumos. Galite gauti 20 USD statydami 100 USD už vieną statymą, o už kitą statymą galite gauti 35 USD.

Skirtingų statymų grąžos gavimas yra vienas painiausių lažybų aspektų pradedantiesiems. Tačiau būtent tai paaiškina FIFA lažybų koeficientai. FIFA šansai taip pat nurodo kitą svarbią informaciją, kuri paaiškinta kitame skyriuje.

Viskas, ką reikia žinoti apie FIFA lažybų koeficientus
FIFA Esports lažybų koeficientai paaiškinti

FIFA Esports lažybų koeficientai paaiškinti

Kai išmoksite skaityti FIFA esporto šansus, galite išgauti dvi svarbiausias informacijos apie statymą. Šios dvi informacijos dalys apima tikslią grąžos sumą, kurią gausite statydami tam tikrą sumą, ir tikimybę, kad rezultatas, dėl kurio statote, iš tikrųjų įvyks.

Kodėl jie svarbūs? Tai yra du elementai, kurie padės jums nuspręsti, ar lažintis dėl konkretaus rezultato verta rizikuoti. Tarkime, kad rungtynės už a FIFA turnyras vyksta šiuo metu, ir jūs nuspręsite, ar verta statyti, kad žaidėjas A laimės rungtynes.

Planuojate statyti 100 USD, o pažvelgę į šansus suprantate, kad už statymo laimėjimą gausite apie 80 USD, o tai padidins bendrą grąžą iki 180 USD.

Lygindami tikimybę, kad žaidėjas A laimės rungtynes su žaidėju B laimės, taip pat suprantate, kad žaidėjo A tikimybė laimėti yra gana didelė, palyginti su žaidėju B. Turėdami visą šią informaciją nuspręsite, kad statymas, kad žaidėjas A laimės rungtynes, yra verta rizikuoti už jus.

FIFA Esports lažybų koeficientai paaiškinti
FIFA lažybų koeficientų tipai

FIFA lažybų koeficientų tipai

Dabar žinote, kad FIFA šansai parodys jums grąžos sumą ir tikimybę, kad rezultatas, dėl kurio lažinate, iš tikrųjų įvyks. Tačiau negalite išgauti šios informacijos iš lažybų koeficientų, neišmokę skaityti lažybų koeficientų.

Lažybų skaitymo metodas yra šiek tiek kitoks, priklausomai nuo nelyginio formato, naudojamo koeficientams pateikti. Yra trys pagrindiniai FIFA lažybų koeficientų formatų tipai.

Dešimtainis koeficientas

Pirmas ir turbūt labiausiai paplitęs lažybų koeficientų tipas FIFA lažyboms naudojami dešimtainiai koeficientai. Dešimtainiame formate naudojamas skaičius su dešimtainiu skaičiumi, kuris reiškia tikslų statymo sumos, kurią gausite mainais, kartotinį.

Jei statote 200 USD su koeficientu 3,3, 200 padauginkite iš 3,3 ir gausite grąžą, kuri šiuo atveju yra 660 USD. Kadangi mainais gaunate daugiau nei dvigubai didesnę statymo sumą, koeficientas 3,3 taip pat rodo, kad rezultatas nėra toks tikėtinas.

Trupmeniniai koeficientai

Kitas labiausiai paplitęs FIFA lažybų koeficientų tipas yra trupmeniniai koeficientai. Naudojant trupmeninius koeficientus, visi koeficientai išreiškiami trupmena, pvz., 5/2 arba 3/2, kur antrasis skaičius reiškia sumą, kurią statote, o pirmasis skaičius reiškia sumą, kurią gaunate mainais.

Jei koeficientas yra 3/2, jūs gaunate 3 USD grąžą, kai statote 2 USD, arba jei statysite 100 USD, mainais gausite 150 USD. Kadangi ši grąža neviršija statymo sumos du kartus, tikimybė, kad tokia baigtis įvyks, yra labai didelė.

Amerikos šansai

Yra nedidelė tikimybė, kad susidursite su platformomis, kuriose lažybų koeficientai išreiškiami amerikietišku formatu. Šio tipo formatu šansai išreiškiami skaičiumi su teigiamu arba neigiamu ženklu.

Jei statysite už rezultatą su koeficientu -180, turėsite pastatyti 180 USD, kad laimėtumėte 100 USD, arba 90 USD, kad laimėtum 50 USD. Kita vertus, jei statysite už rezultatą, kurio koeficientas yra +180, gausite 180 USD statydami 100 USD arba 90 USD už 50 USD.

FIFA lažybų koeficientų tipai
Kur rasti geriausius FIFA Esports šansus

Kur rasti geriausius FIFA Esports šansus

FIFA lažybų koeficientas yra tas, kad kiekviena svetainė turi skirtingus koeficientus tam pačiam rezultatui. Nors jie tam tikru lygiu sutaria, yra nedidelių skirtumų. Pavyzdžiui, jei ketinate statyti 200 USD, vienoje svetainėje galite gauti 300 USD grąžą, o kitoje platformoje už tą patį rezultatą galite gauti 330 USD.

Nors skirtumas nėra toks didelis, nereikia ieškoti mažesnės grąžos. Kai kurios platformos turi blogus šansus, todėl už tą patį rezultatą galite gauti net 250 USD grąžą.

Dėl šios priežasties visada turėtumėte pasirinkti platformas su geriausiais FIFA koeficientais. Norėdami rasti geriausius FIFA šansus, galite patikrinti kelias svetaines ir palyginti jų siūlomus šansus, o tada pasirinkti tą, kurio šansai yra geriausi. Tačiau paprastesnis būdas yra patikrinti esportranker.com, platforma, apžvelgianti lažybų svetaines pagal keletą metrikų, įskaitant lažybų koeficientus.

Kur rasti geriausius FIFA Esports šansus
Geriausi FIFA lažybų koeficientai gyvai

Geriausi FIFA lažybų koeficientai gyvai

Įsivaizduokite, kad stebite FIFA esporto rungtynes gyvai ir statote statymus, kai stebite rungtynes. Na, jūs iš tikrųjų galite tai padaryti naudodami lažybų tipą, vadinamą lažybos gyvai.

Rungtynėms progresuojant, tikimybė, kad įvyks tam tikri rezultatai, kinta maždaug kas minutę. Dėl šios priežasties lažybų gyvai koeficientai nuolat atnaujinami, vadinami gyvų lažybų koeficientais. Šiuo atveju jie vadinami tiesioginiais FIFA lažybų koeficientais.

Atidžiai stebint FIFA lažybų koeficientus gyvai, privalumas yra tas, kad yra tikimybė, kad susidursite su koeficientais, siūlančiais tinkamą grąžą su labai maža rizika.

Norėdami nustatyti šias galimybes, turite turėti daug patirties FIFA esporto srityje, kad žinotumėte, kaip vyksta FIFA rungtynės. Tačiau net jei nesate tiek patyręs, turėtumėte patikrinti lažybų koeficientus gyvai, nes galite rasti mažai rizikingų galimybių.

Geriausi FIFA lažybų koeficientai gyvai
Statykite už FIFA tikrais pinigais

Statykite už FIFA tikrais pinigais

Nieko nėra įdomesnio už lažybas tikrais pinigais. Kai jūsų pinigai yra ant linijos, jaudulys yra kito lygio, o kas antras jausmas jaudina. Laimei, iš tikrųjų galite lažintis dėl FIFA esporto rungtynių naudodami tikrus pinigus.

Norėdami lažintis dėl FIFA tikrais pinigais, turėsite rasti platformą, siūlančią FIFA esporto lažybų rinkas. Laimei, internete jų gausu. Pasirinkę platformą ir prisiregistravę, tiesiog padaryti indėlius ir tada panaudoti tuos indėlius lažintis dėl FIFA esporto. Prieš atlikdami statymą, nepamirškite pasižiūrėti lažybų koeficientų.

Lažybos iš tikrų pinigų FIFA skirtos ne visiems. Jei pats nesate patyręs FIFA žaidėjas arba nemokate numatyti FIFA rezultatų esporto renginiai, lažybos dėl FIFA tikrais pinigais gali būti ne jums. Tačiau nėra jokios žalos bandant su nedideliais kiekiais.

Statykite už FIFA tikrais pinigais
DUK

DUK

Kokie yra FIFA lažybų koeficientai?

FIFA lažybų koeficientai yra lažybų terminas, naudojamas išreikšti rezultato tikimybę ir grąžos sumą, kurią lažybininkai gauna statydami tam tikrą sumą.

Ar legalu lažintis dėl FIFA tikrais pinigais?

Didžiąją dalį FIFA lažintis tikrais pinigais yra visiškai legalu. Tačiau jūs turite būti vyresni nei leistinas lažybų amžius ir naudoti licencijuotas bei reguliuojamas platformas. Taip pat geriausia pasitikrinti savo šalies įstatymus prieš statant FIFA tikrais pinigais.

Kur galiu lažintis dėl FIFA su tikrais pinigais?

Internete yra daugybė platformų, siūlančių FIFA esporto lažybų rinkas. Naudodami šias platformas galite lažintis dėl FIFA tikrais pinigais.

Ar FIFA lažybų gyvai koeficientai geresni?

Jei žinote, kaip vyksta FIFA rungtynės, ir daugiau nei metus sekate FIFA esportą, galite rasti neįtikėtinų galimybių su FIFA lažybų koeficientais gyvai. Taigi, taip, FIFA lažybų koeficientai gyvai kai kuriais atvejais yra geresni.

DUK