Dota 2 Betting Odds

„Dota 2“ yra neabejotinai populiariausias esporto žaidimas su keliais milijonais aktyvių žaidėjų. Kartu su aktyviais žaidėjais yra daugybė kitų žmonių, kurie buvo įprasti Dota 2 žaidėjai, bet dabar žiūri tik „Dota“ esporto renginius. Žmonės iš abiejų šių bendruomenių pradeda domėtis esporto lažybomis dėl to, kaip tai įdomu.

Kadangi skaitote tai, tikriausiai galvojate ir apie Dota 2 lažybas. Jei nesate naujokas lažybų šioje sporto šakoje, pirmiausia turėtumėte giliau suprasti Dota 2 lažybų koeficientus, o tai yra vienas iš svarbiausių aspektų. Norėdami padėti jums tai padaryti, mes čia labai išsamiai išnagrinėsime „Dota 2“ lažybų koeficientus.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Dota 2“ statymo koeficientus

Viskas, ką reikia žinoti apie „Dota 2“ statymo koeficientus

Yra tonų lažybų sąlygų apie kuriuos turėtumėte sužinoti prieš padidindami savo sėkmės koeficientą „Dota 2“ statymuose. Tačiau naudingiausias ir svarbiausias lažybų terminas, kurį turėtumėte sužinoti, yra lažybų koeficientai. Lažybų koeficientai suteikia beveik visą reikiamą informaciją apie statymą. Negana to, bet kokios lažybos yra praktiškai neišsamios be lažybų koeficientų.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Dota 2“ statymo koeficientus
Dota 2 lažybų koeficientai paaiškinti

Dota 2 lažybų koeficientai paaiškinti

„Dota 2“ lažybų koeficientai yra terminas, apibūdinantis konkretaus įvykio tikimybę. Pavyzdžiui, „Dota 2“ rungtynėse gali įvykti keli galimi įvykiai. Komanda gali laimėti Dota 2 rungtynes, komanda gali sugriauti pirmąjį bokštą arba konkretus žaidėjas gali laimėti pirmąjį nužudymą. Tikimybė, tarkime, NAVI laimėti rungtynes arba N0uodegė, gavusi pirmąjį kraują, gali būti pavaizduota Dota 2 koeficientu.

Kitas svarbus dalykas, kurį apie statymą jums pasako Dota lažybų koeficientai, yra grąžos suma, kurią gausite, jei statymą laimėsite. Tačiau tai, kaip jūs išsiaiškinsite bet kurią iš šių dviejų informacijos iš šansų, priklausys nuo formato, kuris naudojamas šansams pateikti, kurį aptarsime tolesniuose skyriuose.

„Dota 2“ lažybininkai turi žinoti „Dota 2“ koeficientus prieš statydami. Pirmoji to priežastis yra ta, kad nežinodami lažybų koeficientų nežinosite, koks rezultatas gali įvykti. Kai žinote, kad esporto lažybų tarpininkas mano, kad tam tikras rezultatas yra labiau tikėtinas, galite tiksliai prognozuoti, remdamiesi ta informacija.

Antroji priežastis, kodėl turėtumėte žinoti apie Dota 2 lažybų koeficientus, yra ta, kad tai padeda išsiaiškinti, ar statymas už žemesnę komandą verta rizikuoti. Norėdami tai išsiaiškinti, tereikia pažvelgti į gaunamą grąžą ir išsiaiškinti, ar rizika verta atlygio.

Dota 2 lažybų koeficientai paaiškinti
„Dota 2“ lažybų koeficientų tipai

„Dota 2“ lažybų koeficientų tipai

Kaip jau minėjome, būdas, kuriuo apskaičiuosite grąžą, kurią gausite laimėjus statymą, ir to įvykio tikimybę priklauso nuo nelyginio formato. Yra trys pagrindiniai Dota 2 lažybų formatai, įskaitant dešimtainius koeficientus, trupmeninius koeficientus ir amerikietiškus koeficientus.

Tačiau populiariausi el. sporto lažybų koeficientai yra dešimtainiai ir trupmeniniai koeficientai, o „Dota 2“ lažyboms ne taip dažnai matysite amerikietiškus koeficientus.

Trupmeniniai koeficientai

Naudojant trupmeninį formatą, šansai išreiškiami naudojant trupmeną su dviem skaičiais, pvz., 5/2, kuri tariama nuo penkių iki dviejų. Antrasis skaičius reiškia jūsų statymo sumą, o pirmasis – grąžos sumą, kurią gausite, jei atliksite antrojo numerio vertės statymą.

Dešimtainis koeficientas

Dešimtainis formatas naudoja skaičių su dešimtainiu, kad išreikštų šansus, pvz., 5,0 arba 3,0. Šis skaičius reiškia tikslų statymo sumos, kurią gausite mainais, kartotinį. Pavyzdžiui, jei laimite statymą su 5,0 koeficientu po 10 USD statymo, iš viso gausite 50 USD mainais, o 40 USD bus jūsų laimėjimas.

Amerikos šansai

Nors tai nėra įprasta „Dota 2“ lažybose, kartais galite su jomis susidurti. Amerikos šansai išreiškiami skaičiumi ir teigiamu arba neigiamu ženklu. Pavyzdžiui, -120 arba +190. Skaičius su neigiamu ženklu reiškia sumą, kurią turite pastatyti, kad laimėtumėte 100 USD. Kita vertus, skaičius su teigiamu ženklu reiškia sumą, kurią laimėsite, jei statysite 100 USD.

Šansai ir tikimybė

Šansai taip pat nurodo tikimybę, kad rezultatas iš tikrųjų įvyks. Rezultatai, kurių šansai suteikia didelę grąžą, turi mažiau galimybių. Kita vertus, tie, kurių šansai suteikia mažą grąžą, turi didelę tikimybę.

„Dota 2“ lažybų koeficientų tipai
Kur rasti geriausius „Dota 2“ šansus

Kur rasti geriausius „Dota 2“ šansus

Internetiniai esporto lažybininkai atsižvelgia į kelis aspektus ir tada pateikia „Dota 2“ lažybų koeficientus lažybų rinkoms. Dėl šios priežasties galite tikėtis rasti skirtingi šansai skirtingose svetainėse. Nors beveik visos lažybų svetainės sutaria dėl įvykių, kurie greičiausiai įvyks, skirtingose lažybų svetainėse šansai šiek tiek skirsis.

Kai kuriose svetainėse pateikiami šansai su didesne grąža, o kitose yra mažesnė grąža. Geriausi šansai jums yra tie, kurie duoda didžiausią grąžą. Bet kaip rasti geriausius Dota 2 šansus?

Norėdami rasti geriausius „Dota 2“ koeficientus, galite pažvelgti į kelias vienodas lažybų svetaines, siūlančias „Dota“ lažybų rinkas, ir palyginti tų pačių lažybų rinkų koeficientus. Po to galite pasirinkti lažybų svetainę, kurioje yra daugiausia grąžos. Tai taip pat puikus būdas išsirinkti gerą esporto lažybų svetainę. Tačiau tai atima daug laiko, o tokio laisvo laiko turime nedaug.

Laimei, EsportRanker yra puiki svetainė, kuri jau apžvelgė populiariausias lažybų svetaines pagal kelis aspektus, įskaitant lažybų koeficientų kokybę. Galite patikrinti esportsranker.com lažybų svetaines su geriausiais Dota 2 lažybų koeficientais.

Kur rasti geriausius „Dota 2“ šansus
Geriausi „Live Dota 2“ lažybų koeficientai

Geriausi „Live Dota 2“ lažybų koeficientai

Nors įprasti statymai atliekami dar neprasidėjus rungtynėms, statymai gyvai vyksta joms prasidėjus. Kitaip tariant, naudodamiesi lažybomis gyvai, jūs statote rungtynes, kol jos vyksta. Kadangi situacija dėl rungtynių baigčių vis keičiasi, lažybininkai taip pat koreguoja koeficientus. Šie koeficientai vadinami lažybos gyvai šansai.

Daugelis žmonių nori naudoti gyvų lažybų koeficientus, o ne įprastus, ir tam yra keletas priežasčių. Pagrindiniai privalumai, kuriuos gaunate su lažybų gyvai koeficientu, yra galimybė prognozuoti daug didesnį sėkmės rodiklį ir gauti didžiulę grąžą.

Pirma, naudodamiesi gyvų lažybų koeficientais, prieš atlikdami statymą, turite peržiūrėti pagrindinę įvykio dalį. Tai leidžia atsižvelgti į daug daugiau kintamųjų. Kai gaunate vis daugiau informacijos apie tai, kas vyksta įvykyje, galite daryti prognozes, kurios turi didesnę tikimybę, kad jos iš tikrųjų išsipildys.

Antra, lažybų gyvai koeficientai nuolat atnaujinami. Naudodamiesi šiais nuolat besikeičiančiais lažybų koeficientais, niekada nežinote, kada susidursite su lažybų koeficientais, kurie jums duoda didžiulę grąžą, o tai yra galimybė, kurios galbūt nenorėtumėte praleisti.

Geriausi „Live Dota 2“ lažybų koeficientai
Statykite už Dota 2 tikrais pinigais

Statykite už Dota 2 tikrais pinigais

„Dota 2“ galima statyti ne tik tikrais pinigais, bet ir gana populiaru. Jei norite lažintis Dota su tikrais pinigais, viskas, ko jums reikia, yra internetinės sporto lažybų svetainės arba lažybų tarpininkai, siūlantys Dota 2 lažybų rinkas.

Laimei, yra daugybė jų, iš kurių galima rinktis. Pasirinkę lažybų svetainę, galite užsiregistruoti toje platformoje, atlikti indėlius ir pradėti statyti Dota 2 įvykius naudodami šiuos įnašus.

Jei nežinote, ar „Dota 2“ statymas jums to vertas, iš tikrųjų yra paprastas būdas į tai atsakyti. Jei daug žinote apie Dota 2 esportą ir bent metus atidžiai sekate esportą, lažybos gali būti puiki proga visas tas žinias panaudoti.

Tačiau žmonėms, kurie yra atsitiktiniai žaidėjai ir tik retkarčiais žiūri „Dota 2“ esportą, „Dota“ lažybos gali būti nevertos.

Statykite už Dota 2 tikrais pinigais
DUK

DUK

Kokia yra geriausia vieta „Dota 2“ lažyboms?

Yra keletas puikių „Dota 2“ lažybų vietų, tačiau geriausia vieta kiekvienam žmogui yra skirtinga. Tai, ką galite laikyti geriausia lažybų svetaine, gali būti ne pati geriausia svetainė kitam asmeniui. Geriau išbandyti kai kurias svetaines ir tada pasirinkti, kuri iš jų jums patinka.

Kokie yra Dota 2 lažybų koeficientai?

Šio žaidimo statymų koeficientai yra metodas, atspindintis įvykio, kuris įvyks Dota 2 rungtynėse, tikimybę ir sumą, kurią gausite mainais už laimėjimą Dota 2 statyme.

Kaip rasti geriausius Dota 2 lažybų koeficientus?

Norėdami rasti geriausius Dota 2 lažybų koeficientus, turėsite patikrinti kelių lažybų svetainių koeficientus ir palyginti juos, kad sužinotumėte, kuri iš jų teikia didžiausią grąžą.

Ar galiu lažintis dėl Dota 2?

Taip, galite statyti už Dota 2. Norėdami lažintis dėl šio vaizdo žaidimo, užsiregistruokite lažybų svetainėje, kurioje siūlomos Dota 2 lažybų rinkos, ir atlikite tam tikrus indėlius, kad galėtumėte juos panaudoti statydami statymus dėl Dota 2 įvykių baigčių.

DUK