Age of Empires Betting Odds

Jei visą gyvenimą žaidėte FPS žaidimus, tikriausiai nesate girdėję apie šį žaidimą. Tačiau nustebtumėte išgirdę, kad „Age of Empires“ yra itin populiarus vaizdo žaidimas. „Age of Empires“ taip pat turi savo esporto sceną, kurioje reguliariai vyksta esporto renginiai.

Kitas dalykas, kuris jus gali nustebinti, yra tai, kad Age of Empires lažybos taip pat labai populiarios. Jei ir jūs norite dalyvauti „Age of Empires“ lažybose, turite sužinoti daugiau apie „Age of Empires“ lažybų koeficientus. Jūsų laimei, Age of Empires lažybų koeficientai yra tai, ką mes čia labai išsamiai paaiškinsime.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Age of Empires“ lažybų koeficientus

Viskas, ką reikia žinoti apie „Age of Empires“ lažybų koeficientus

Galbūt manote, kad jums nereikia mokytis apie Age of Empires koeficientus, nes lažybų procesas yra gana paprastas. Tam tikru mastu būsite teisūs, nes Age of Empires lažybos ar bet kurios kitos rūšies esporto lažybos iš esmės yra gana paprastos.

Paimkime pavyzdį esporto rungtynių tarp TheViper ir DauT. Tarkime, kad esate tvirtai įsitikinęs, kuris žaidėjas laimės rungtynes.

Jūs pasirenkate lažybų tarpininką ir statote šiek tiek pinigų už žaidėją, kuris, jūsų manymu, greičiausiai laimės. Jei esate teisus dėl rezultato, jūs laimite šiek tiek pinigų prie savo statymo. Tačiau jei klystate, prarasite statymo sumą. Atrodo paprasta.

Na, tai tik pagrindinis paaiškinimas, kaip veikia lažybos. Iš šio paaiškinimo jūs nežinosite, kokią tikslią sumą gausite mainais, jei laimėsite, ir negalėsite atspėti, kokios yra konkrečios iš tikrųjų vykstančių rungtynių baigčių galimybės.

Tačiau abu šie dalykai paaiškinami lažybų koeficientais. Dėl šios priežasties, prieš pradėdami lažintis dėl Age of Empires esporto įvykių, pvz Auksinė lyga.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Age of Empires“ lažybų koeficientus
Age of Empires lažybų koeficientai paaiškinti

Age of Empires lažybų koeficientai paaiškinti

Kaip jau minėjome aukščiau, „Age of Empires“ lažybų koeficientai nurodo dvi svarbias detales apie „Age of Empires“ rungtynių ar įvykio baigtį. Visų pirma, „Age of Empires“ lažybų koeficientai nurodo tikslią grąžą, kurią gausite padėję tam tikrą sumą.

Kodėl tai naudinga? Na, o jei žinote tikslią grąžą, kurią gausite už sumą, su kuria statote, geriau suprasite, ar rizika yra verta grąžos, ar ne. Pavyzdžiui, jei statymas yra labai rizikingas, o statymą 100 USD gausite tik 20 USD grąžą, galite to nedaryti. Tačiau jei statymas nėra toks rizikingas ir jūs gaunate 70 USD mainais už statymą 100 USD, galite tai padaryti.

Antras svarbus dalykas, kurį apie rezultatą jums pasako „Age of Empires“ lažybų koeficientai, yra jo atsiradimo tikimybė. Žinojimas apie įvykio tikimybę taip pat naudingas norint išsiaiškinti, ar verta rizikuoti, ar ne.

Abu šie dalykai yra esminė informacija. Tačiau norėdami gauti šią informaciją, turite žinoti, kaip perskaityti nelyginių formatų tipai, kurie paaiškinti kitame skyriuje.

Age of Empires lažybų koeficientai paaiškinti
„Age of Empires Esports“ lažybų koeficientų tipai

„Age of Empires Esports“ lažybų koeficientų tipai

„Age of Empires“ lažybų atveju iš viso galite rasti trijų tipų lažybų koeficientus. Šie tipai taip pat vadinami nelyginiais „Age of Empire“ lažybų formatais. Trys Age of Empire lažybų formatai apima dešimtainį formatą, trupmeninį formatą ir amerikietišką formatą.

Fractiona Odds

Trupmeninis formatas naudoja trupmeną, kad parodytų rezultato tikimybę, pvz., 4/1 arba 3/2. Šansai 4/1 tariami keturi prieš vieną. Taikant trupmeninį koeficientą, pirmasis skaičius reiškia pinigų sumą, kurią gausite, jei atliksite antrojo numerio vertės statymą ir laimėsite.

Pavyzdžiui, jei statote 1 USD su trupmeniniu koeficientu 4/1, už statymo laimėjimą gausite 4 USD. Jei statysite 5 USD, mainais gausite 20 USD (5x4). Kadangi tai yra daugiau nei dviguba grąža, 4/1 tikimybė taip pat rodo, kad tikimybė, kad rezultatas įvyks, yra maža.

Dešimtainis koeficientas

Kitas paprastas nelyginis formatas yra dešimtainis formatas. Naudojant dešimtainį formatą, šansai turi skaičių su dešimtainiu skaičiumi, pvz., 1,5 arba 2,5. Dešimtainis koeficientas reiškia tikslų kartotinį, kurį gausite mainais, jei laimėsite, o tai, jei koeficientas yra 1,5, yra 1,5 karto didesnis už jūsų statymo sumą.

Taigi, jei statysite 100 USD už rezultatą, kurio koeficientas yra 1,5, bendra grąža bus 150 USD. Kadangi tai yra mažiau nei dvigubai didesnė grąža, 1,5 koeficientas taip pat rodo, kad tikimybė, kad baigsis, yra didelė.

Amerikos šansai

Galiausiai turime Amerikos šansus. Jie naudoja skaičių ir neigiamą arba teigiamą ženklą, kad parodytų šansus. Šansai -120 nurodo, kad jums reikės pastatyti 120 USD, kad laimėtumėte 100 USD, o koeficientas +120 nurodo, kad statydami 100 USD gausite 120 USD.

„Age of Empires Esports“ lažybų koeficientų tipai
Kur rasti geriausius „Age of Empires“ šansus

Kur rasti geriausius „Age of Empires“ šansus

Age of Empires lažybų koeficientai padeda nuspręsti, ar verta rizikuoti, ar ne. Tačiau, jei pažvelgsite į „Age of Empires“ lažybų koeficientus keliuose skirtinguose lažybų tarpininkuose, pamatysite, kad vieniems lažybų tarpininkams rizikuoti verta, o kitiems lažybų tarpininkams – neverta.

Kodėl taip yra, galite paklausti? Reikalas tas, kad ne visi lažybų agentai turi vienodus šansus. Viename lažybų tarpininke galite gauti 20 USD už 100 USD statymą, o kitose lažybų agentūrose galite gauti 25 USD. Galbūt manote, kad tai nėra toks didelis skirtumas, tačiau dėl to tam tikras statymas gali būti perspektyvus pasirinkimas.

Net jei taip nėra, nėra jokios priežasties rinktis lažybų koeficientus, kurie neduoda jums solidžios grąžos. Dėl šios priežasties visada turėtumėte ieškoti geriausių Age of Empires lažybų koeficientų.

Tačiau kai pradėsite ieškoti lažybų tarpininko su geriausiais „Age of Empires“ lažybų koeficientais, iškart suprasite, kad tai daug laiko reikalaujantis procesas. Jei nenorite praleisti viso to laiko, galite patikrinti esportranker.com, kur galite rasti lažybų svetaines su geriausiais Age of Empires lažybų koeficientais.

Kur rasti geriausius „Age of Empires“ šansus
Geriausi „Age of Empires“ lažybų koeficientai gyvai

Geriausi „Age of Empires“ lažybų koeficientai gyvai

„Live Age of Empires“ lažybų koeficientai yra tie, kurie naudojami „Age of Empires“ lažybose gyvai. Šio tipo lažybose statote statymus už „Age of Empires“ esporto rungtynes, kurios vyksta realiu laiku. Taigi, galite pamatyti, kaip vyksta visi veiksmai, o tada nuspręsti, kokį statymą atliksite pagal rungtynių eigą.

„Age of Empires“ lažybų koeficientai gyvai yra tai, kad jie taip pat keičiasi priklausomai nuo to, kaip vyksta rungtynės. Kai vienas rezultatas tampa labiau tikėtinas, lažybų koeficientai pradeda keistis. Dėl šių besikeičiančių šansų kartais galite rasti puikių galimybių, ypač jei turite daug daugiau žinių apie žaidimą.

Dėl šios priežasties patyrę lažybininkai visada turėtų pasinaudoti lažybos gyvai tikimybę, kai jie turi galimybę.

Geriausi „Age of Empires“ lažybų koeficientai gyvai
Lažinkitės dėl Age of Empires su tikrais pinigais

Lažinkitės dėl Age of Empires su tikrais pinigais

Jei galvojate apie statymus dėl „Age of Empires“ esporto renginio naudodamiesi tikrais pinigais, jums pasisekė, nes yra daugybė internetinių platformų, kuriose galite tai padaryti. Negana to, procesas taip pat labai paprastas.

Norėdami lažintis dėl „Age of Empires“ tikrais pinigais, turite rasti lažybų tarpininką, siūlantį „Age of Empires“ lažybų rinkas. Po to prisiregistruokite prie to lažybų tarpininko ir atlikite indėlius naudodami tikrus grynuosius pinigus, pvz., Visa ar MasterCard. Kai tai padarysite, suraskite įvykį, kurį apima lažybų tarpininkas, eikite į lažybų rinkas ir atlikite statymą dėl rezultato, kuris, jūsų manymu, gali įvykti.

Jums gali kilti kitų minčių apie statymą „Age of Empires“ su tikrais pinigais. Jei esate patyręs „Age of Empires“ žaidėjas ir daug žinai apie jos esportą, lažybos „Age of Empires“ tikrais pinigais gali būti puikus pasirinkimas.

Lažinkitės dėl Age of Empires su tikrais pinigais
DUK

DUK

Ar galite statyti „Age of Empires“ su tikrais pinigais?

Taip, „Age of Empires“ galite statyti iš tikrų pinigų. „Age of Empires“ esporto renginiai vyksta reguliariai kiekvienais metais, o daugybė internetinių lažybų tarpininkų siūlo jiems lažybų rinkas.

Ką jums sako „Age of Empires“ lažybų koeficientai?

„Age of Empires“ lažybų koeficientai nurodo du pagrindinius dalykus. Pirma, jie nurodo tikslią sumą, kurią gausite mainais už laimėtą statymą. Antra, jie nurodo tikimybę laimėti statymą.

Ar „Age of Empires“ statymai yra saugūs?

„Age of Empires“ statymai yra šimtu procentų saugūs, tačiau tik tol, kol naudojate teisėtas ir geros reputacijos platformas statymams atlikti. Galite būti apgauti neteisėtose platformose.

Ar „Age of Empires“ lažybų koeficientai gyvai yra geresni?

Tai priklauso nuo to, kiek esate patyręs. Jei esate patyręs lažybininkas, galite rasti puikių galimybių su lažybų gyvai koeficientais. Tačiau galite juos išbandyti, net jei neturite daug patirties.

DUK