1xBet bukmedžių apžvalga - Žaidynės

1xBetResponsible Gambling
CASINORANK
9.2/10
PremijaIki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
Gaukite savo premiją
Patikima
Patvirtinta
Saugu
Epas Sportinė knyga Tiesioginis pokalbis 24/7
1xBet
Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Deposit methodsSkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją
Žaidynės

Žaidynės

Pasaulyje vykstant tiek daug žaidimų, eSports tapo vienu populiariausių lažybų variantų. Į lažintis dėl esporto 1xBet turi žinoti skirtingus kiekvieno žaidimo turnyrus ir čempionatus.

Yra daug renginių, kurių prizinis fondas vertas milijonų dolerių su komandomis iš viso pasaulio. „1xbet esports live“ yra viena iš populiariausių „1xbet“ lažybų parinkčių

Mėgstamiausios 1xBet sporto šakos

Dota 2

Dota 2 yra sukurta internetinė mūšio arena, kurioje žaidžia dvi komandos po 5 žaidėjus. Kiekviena komanda turi savo bazę priešinguose žemėlapio galuose. Tikslas yra sunaikinti priešininko bazę bet kokia kaina apsaugant savąją.

Counterstrike: Global Offensive

Žaidėjai šiame žaidime varžosi kaip komandos ir gali rinktis iš skirtingų personažų, kurių kiekvienas turi savo unikalius sugebėjimus. Yra teroristų ir kovos su terorizmu komandos. CS:GO komandos kovoja viena prieš kitą ir kiekviena turi gerai pasirodyti, jei nori įveikti priešo komandą.

Legendų lygos

Legendų lygos yra labai populiarus MOBA vaizdo žaidimas, sukurtas Riot Games, žaidžiamas tarp 2 komandų, kurių kiekvienoje yra daugiausia 5 žaidėjai. Laimi komanda, kuri sugeba sunaikinti savo priešininko bazę, saugant savąją. Šis esport žaidimas yra vienas iš, jei ne pats populiariausias lažybų.

StarCraft 2

Tai karine moksline fantastika paverstas realaus laiko strateginis žaidimas, kurį žaidėjai naudoja konkuruodami vieni su kitais komandose. Yra komandos su 3 ar 4 žaidėjais, kuriose jie turi sukurti armiją ir sunaikinti priešininko pajėgas. StarCraft 2 yra kultinis žaidimas, kuriame dalyvauja žaidėjai iš viso pasaulio.

Overwatch

Žaidėjai įeina Overwatch turi pasirinkti iš skirtingų personažų, kurių kiekvienas turi savo sugebėjimus, ir bandyti eliminuoti varžovų komandą gindamasis, kad išsiveržtų į priekį. Šiame žaidime yra keli žaidimo režimai, todėl jis siūlo daugybę įspūdžių savo pasekėjams: saugokite naudingą krovinį, apginkite tikslus ir dar daugiau.

Audros herojai

Šiame yra 2 komandos po 5 žaidėjus. Audros herojai yra labai panašus į Dota 2 arba League of Legends, nes tai taip pat yra MOBA pagrįstas žaidimas. Žaidėjai gali pasirinkti herojus iš kitų „Blizzard Entertainment“ žaidimų. Kiekviena komanda turi pabandyti sunaikinti kitos bazę, kartu saugodama savo, kad laimėtų žaidimą.

Šlovės karalius

Žaidžiama tarp dviejų komandų po 5 žaidėjus. Tikslas yra apsaugoti savo bokštus bandant patekti į priešo bazę ir sunaikinti ją, kol jie nepasieks jūsų. Tai taip pat yra MOBA žaidimo žanras, kurį labai populiaru žiūrėti ir žaisti.

Rainbow Six Siege

Dažnai vadinamas R6 Žaidžiama tarp dviejų komandų po penkis žaidėjus FPS režimu. Kiekvienas žaidėjas turi pasirinkti iš skirtingų veikėjų, vadinamų operatoriais, kurių kiekvienas turi savo unikalius sugebėjimus. Tikslas yra pašalinti kitą komandą, jai nepašalinant jūsų komandos prieš pasibaigiant laikui, pasodinus defuzerį vienai iš 2 bombų arba apginant bombas, kad jos nebūtų nukenksmintos.

World of Warcraft

World of Warcraft žaidžiama tarp dviejų komandų, o kiekvienoje komandoje daugiausiai yra 5 žaidėjai. Žaidėjai turi pasirinkti iš skirtingų personažų, kurių kiekvienas turi savo sugebėjimus, ir kovoti su priešo komanda, kad pirmiausia sunaikintų savo bazę. Tačiau yra 2 Blizzard Warcraft žaidimų tipai, kuriuos žaidėjai ir lažybininkai gali rinktis. Vienas iš jų yra „Warcraft 3“, kuris yra RTS žaidimas, ir „World of Warcraft“, kuris iš pradžių buvo MMORPG vaizdo žaidimas.

Raketų lyga

Raketų lyga yra automobilių futbolo žaidimas, kurį žaidžia dvi komandos po keturis žaidėjus. Tikslas yra įmušti kamuolį į varžovų komandos tinklą, ginantis nuo jų.

Elektroninis sportas gali atrodyti klaidinantis, kai jis yra naujokas. Vis dėlto, norint atlikti pagrįstus statymus, reikia juos suprasti. Laimei, kaip matyti iš aukščiau pateikto sąrašo, dauguma jų turi panašią bendrą struktūrą. Daugiausia kalbama apie komandas, kurios bando eliminuoti arba pralenkti viena kitą, kaip ir įprastame sporte.

Tačiau išmintingiausia yra specializuotis keliuose žaidimuose, siūlomuose 1xBet. Tokiu būdu žaidėjas gali lažintis dėl daugybės rinkų, kurios siūlomos svetainėje, ne tik dėl aiškaus laimėtojo/pralaimėtojo statymo.

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Gaukite savo premiją
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:100 € indėlio premija

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close