Populiariausios NBA 2K lažybų svetainės 2024

Šiame NBA 2K eSports lažybų vadove išsamiai aprašoma viskas, ką lažybininkai turi žinoti apie NBA 2K lažybas. Sužinokite daugiau apie šį žaidimą, kodėl jis populiarus, kaip dėl jo lažintis, lažybų organizatorius su NBA 2K rinkomis, koeficientus ir patarimus, kaip lažintis. NBA 2K yra sporto modeliavimo vaizdo žaidimų serija, kuri debiutavo 1999 m. Iš pradžių išleido Sega Sports, naujausias krepšinio žaidimo dalis išleido 2K Sports.

Kalbant apie žaidimų kūrimą, naujausios dalys yra iš „Visual Concepts“. Visos NBA 2K dalys imituoja Nacionalinę krepšinio asociaciją (NBA), prestižiškiausią krepšinio lygą pasaulyje. NBA 2K žaidimo eiga imituoja standartinį krepšinio žaidimą. Naujausiose NBA 2K dalyse rodomos visos dabartinio NBA sezono komandos ir žaidėjai, legendinės NBA komandos, Eurolygos komandos ir WNBA komandos. Įdomu tai, kad taip pat galima sukurti išgalvotus grotuvus.

Populiariausios NBA 2K lažybų svetainės 2024
Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

NBA 2K21 ir NBA 2K22

Nors NBA 2K21 buvo daugiausiai rodoma paskutinių esporto turnyrų dalis, naujausia dalis yra NBA 2K22, išleista 2021 m. rugsėjo 10 d. Tai bus pagrindinis žaidimas būsimose NBA 2K esporto varžybose.

Naujoji dalis buvo giriama už puikią grafiką, tikrovišką žaidimą, komentarus ir garso takelį. Apskritai, NBA 2K buvo viena iš geriausiai parduodamų vaizdo žaidimų franšizių ir neabejotinai yra geriausias krepšinio modeliavimo vaizdo žaidimas.

NBA 2K pavyko pralenkti EA Sports NBA Live – kitą krepšinio modeliavimo vaizdo žaidimų seriją, kuri buvo sustabdyta 2018 m.

Nors esporto arenoje ji gali būti ne tokia didelė, kaip FIFA, NBA 2K pamažu kyla į viršų, pritraukdama profesionalias esporto komandas, rėmimą, televizijos transliuotojus ir įnirtingą gerbėjų bazę. Tik laiko klausimas, kada jis pasivys FIFA – didžiausią sporto modeliavimo žaidimą esporte.

Lažybos dėl NBA 2K

NBA 2K lažybos yra populiarios tarp vaizdo žaidimų gerbėjų ir paprastų sporto lažybų. Visiškai legalu lažintis dėl šios sporto šakos, kol žaidėjai yra sulaukę legalaus amžiaus. Lažybos dėl NBA 2K niekuo nesiskiria nuo lažybų už tradicinį krepšinį.

Norėdami statyti už NBA 2K, žaidėjai pirmiausia turi rasti internetinė esporto lažybų svetainė su NBA 2K lažybų rinkomis. Kitas žingsnis – užsiregistruoti bukmeije, spustelėjus parinktį „Prisiregistruoti“, užpildant savo duomenis ir užbaigiant registraciją patvirtinant el. pašto adresą. Tiems, kurie nenori atlikti įtempto registracijos proceso, yra „Trustly esports“ lažybų svetainės, kitaip dar vadinamos „nepatvirtinimo“ svetainėmis, kuriose registracijos nereikia.

NBA 2K lažybos iš tikrų pinigų

Nors kai kurios lažybų agentūros siūlo nemokamus NBA 2K statymus, dauguma yra lažybų iš tikrų pinigų svetainės. Žaidėjai turi įnešti tikrus pinigus į savo sąskaitas, kad įsitrauktų į lažybas iš tikrų pinigų. NBA 2K esporto lažybose iš tikrų pinigų žaidėjai turi galimybę laimėti tikrus pinigus. Bet tada svarbu nustatyti lažybų biudžetą ir griežtai jo laikytis. NBA 2K lažybos gali sukelti tiek pat priklausomybę, kaip ir pats žaidimas.

Kiek populiarus šis žaidimas?

NBA 2K yra vienas populiariausių sporto modeliavimo žaidimų. Jis yra trečias po FIFA ir Madden. Dėl NBA populiarumo, žaidimo internetinės bendruomenės, tikroviško žaidimo ir internetinio žaidimo šis žaidimas yra populiarus.

Remiantis Statista paskelbta statistika, 2021 m. lapkričio mėn. NBA 2K serija užima 5 vietą geriausiai parduodamų vaizdo žaidimų franšizių ir pavadinimų sąraše visame pasaulyje. Serialas parduotas 118 mln.

Kodėl NBA 2K yra populiarus?

Na, NBA 2K populiarumą paaiškina kelios priežastys.

Krepšinio ir NBA populiarumas

NBA 2K yra populiarus, nes krepšinis yra populiarus visame pasaulyje. Pasaulio atlaso duomenimis, krepšinis turi arti milijardo gerbėjų. Kadangi NBA yra pati prestižiškiausia lyga, NBA 2K tikrai turės gerbėjų. Be to, tai, kad NBA Live buvo išformuota, taip pat suteikia NBA 2K pranašumą, nes tai vienintelė dominuojanti krepšinio franšizė esporto arenoje.

Realizmas artimas tikram sandoriui

Kita NBA 2K populiarumo priežastis yra kūrėjų tikroviškumas, kurį įnešė į franšizę. Tai vienas realiausių sporto simuliacinių esport žaidimų. Jis imituoja NBA ir keletą kitų aukščiausio lygio krepšinio lygų, jame dalyvauja realūs žaidėjai ir varžybos. Be to, yra atpažįstamų sportininkų veidų ir tikroviškos sąveikos, nuo driblingo, įgūdžių judesių iki kūno kontakto.

Internetinės NBA 2K bendruomenės

Internetinės NBA 2K bendruomenės taip pat prisideda prie žaidimo populiarumo. Yra oficialus NBA 2K forumas, kuriame žaidėjai gali bendrauti. Be oficialaus forumo, NBA 2K gerbėjai gali bendrauti kituose forumuose, tokiuose kaip Reddit, Steam Discussions, IGN lentos, GameFAQ ir ResetEra. Internetinės bendruomenės sukelia vaizdo žaidimų šurmulį ir ažiotažą.

NBA 2K žaidimas internete

Žaidimas internete yra puiki funkcija, leidžianti žaidėjams konkuruoti nuotoliniu būdu internete. NBA 2K yra internetinis žaidimas, todėl žaidėjai iš skirtingų regionų gali prisijungti ir varžytis. Žaidimas internetu buvo labai svarbus NBA 2K populiarumui, bet, deja, NBA 2K serveriai bus uždaryti 2021 m. gruodžio 31 d.

NBA 2K mobilusis

NBA 2K taip pat galima naudoti mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl šio sporto simuliatoriaus gerbėjai gali žaisti keliaudami. Negalima ignoruoti NBA 2K Mobile vaidmens franšizės populiarumui.

NBA 2K esporto turnyrai ir varžybos

Nors ji gali būti ne tokia aktyvi esporto scenoje kaip CS: GO ir Dota 2, NBA 2K gali pasigirti keliomis turnyrai ir varžybos. Yra aukščiausio lygio turnyrai, pritraukiantys didžiausias NBA 2K komandas visame pasaulyje, taip pat žemo lygio renginiai.

NBA 2K lyga

NBA 2K lyga yra labiausiai konkurencingas turnyras. Taip pat žinomas kaip 2K lyga, tai varžybos, kurias organizuoja NBA kartu su Take-Two Interactive. Tai konkurencingiausias NBA 2K turnyras ir, žinoma, geriausias lažintis. Iki šiol buvo keturi žaismingi 2K lygos sezonai.

Be 2K lygos, yra keletas kitų NBA 2K esporto turnyrų, dėl kurių galima lažintis, įskaitant American Express x NBA 2K22 Experience, Twitch Rivals NBA All-Star Showdown, NBA 2K Players Tournament, NBA 2K League The Turn Powered by AT&T, RES NBA 2K21 KVIETIMAS , FIBA Esports Open III ir kt.

Nors praeityje buvo labai mažai įvykių, dėl kurių buvo galima statyti, NBA 2K esportas auga eksponentiškai. Daugelis esporto turnyrų organizatorių pastebi šio vaizdo žaidimo populiarumą, todėl ruošiamasi vis daugiau turnyrų.

Geriausios NBA 2K esporto komandos

Prieš pasinerdami į NBA 2K lažybas, žaidėjai turi žinoti komandos, už kurias galima statyti. Šiame segmente sužinokite, kurios NBA 2K yra labiausiai dominuojančios profesionalų komandos.

„Wizards District“ žaidimai

„Wizards District Gaming“ yra geriausia NBA 2K sporto komanda. Komanda debiutavo įžanginėje 2K lygoje 2018 m. ir iškovojo du 2K lygos titulus 2020 ir 2021 m. Neseniai vykusioje 2K lygoje Vašingtone įsikūrusi esporto komanda 3:0 nugalėjo „Jazz Gaming“ bo5 žaidimų serijoje.

„Knicks“ žaidimai

Kita NBA 2K komanda, už kurią galima statyti, yra „Knicks Gaming“, 2018 m. 2K lygos nugalėtoja. Komanda įveikė „Heat Check Gaming“ bo3 finale ir tapo pirmaisiais atkrintamųjų varžybų čempionais 2K lygos istorijoje.

T-vilkai

2019 m. 2K lygos nugalėtojai „T-Wolves“ taip pat yra tarp geriausių NBA 2K komandų. Nors pastaruoju metu komandos forma smuktelėjo, ji vis dar yra tarp geriausių NBA 2K lažinančių komandų.

Aukščiau pateiktos geriausios NBA komandos. Kiti verti paminėjimai yra „Cavs Legion GC“, „Warriors Gaming Squad“, „Pistons GT“, „Blazer5 Gaming“, „Lakers Gaming“, „Magic Gaming“, „Warriors Gaming Squad“ ir „76ers GC“.

Geriausios NBA 2K lažybų svetainės

Šiandien yra daugybė esporto lažybų; vieni yra tikri, o kiti neverti. Šiame skyriuje sužinokite galutinį kontrolinį sąrašą, kaip rasti geriausią NBA 2K esporto lažybų programą arba svetainę.

Licencijavimas ir reguliavimas

esportas nėra taip reguliuojamas kaip tradicinis futbolas, todėl galimi susitarimai dėl rungtynių ir kiti neteisėti sandoriai. Geriausias būdas apsisaugoti yra žaisti esporto lažybų svetainėje, kurią licencijuoja ir reguliuoja patikima internetinių lošimų reguliavimo institucija. Licencijuotos svetainės užtikrina, kad visos NBA 2K rungtynės būtų nemokamos ir sąžiningos.

Rinkos ir šansai

Geriausia esporto lažybų svetainė turi plačias rinkas. Kiekvienam žaidimui ir turnyrui yra daug lažybų variantų. Svetainės taip pat turi didžiausius koeficientus rinkoje.

Bankininkystės galimybės

Renkantis NBA 2K lažybų svetainę, patikrinkite banko parinktis. Gera svetainė turėtų palaikyti ir fiat valiutą, ir kriptovaliutą. Be to, turėtų būti prieinami visi populiarūs mokėjimo internetu būdai, įskaitant el. pinigines, kredito korteles ar banko pavedimus. Galiausiai patikrinkite operacijos įvykdymą ir indėlio / išėmimo limitus.

NBA 2K lažybų premijos

Yra daug NBA 2K lažybų premijos kurie suteikia žaidėjams galimybę išbandyti savo laimę NBA 2K lažybose neišleidžiant nė cento. Tai vadinamos premijomis be depozito. Be to, yra indėlių premijos ir lojalumo programos. Gera lažybų svetainė turėtų turėti tam tikrą paskatą žaidėjams.

Už ir prieš

NBA 2K lažybos, kaip ir dvi tos pačios monetos pusės, turi privalumų ir trūkumų. Šiame skyriuje sužinokite apie šios franšizės lažybų privalumus ir trūkumus.

Argumentai "už"

  • NBA 2K eSports yra konkurencingas – šiandien NBA 2K turnyrai yra labai konkurencingi, todėl tradicinių NBA lažybų mėgėjai gali lažintis kitu būdu.
  • NBA 2K lažybų svetainės – praeityje buvo labai mažai eSporto lažybų svetainių, tačiau šiandien NBA 2K lažybų rinkose gausu lažybų.
  • Lažybų premijos – yra daugybė eSporto lažybų premijų ir reklamų, pritaikytų NBA 2K eSports lažybininkams.
  • Lažybų rinkos ištisus metus – NBA 2K eSports turnyrai plečiasi. Taigi, nors NBA lažybų rinkų gali nebūti ištisus metus, yra daugybė NBA 2K eSporto, dėl kurių galima statyti ištisus metus.

Minusai

  • Nėra duomenų analizei – skirtingai nuo tradicinių NBA duomenų, kuriuose žaidėjai gali matyti NBA komandų statistiką, nėra tinkamų duomenų apie NBA 2K eSports komandas.
  • Priklausomybės rizika – NBA lažybos gali sukelti priklausomybę. Jei žaidėjai nebus atsargūs, jie gali pradėti žaisti azartinius lošimus.

NBA 2K lažybų koeficientai ir rinkos paaiškinti

Šansai parodo įvykio tikimybę. Kita vertus, NBA 2K rinkos nurodo galimi lažybų variantai.

NBA 2K šansai

NBA 2K šansai yra tokie patys kaip ir tradicinių NBA lažybų. Kuo didesnis šansas, tuo mažesnė tikimybė, kad įvykis įvyks, ir atvirkščiai. Dabar yra trys šansų formatai; „British Odds“ (trupmeniniai šansai / JK šansai), „American Odds“ (JAV šansai / pinigų linijos šansai) ir „European Odds“ (dešimtainiai koeficientai). Lažėjai turėtų įsitikinti, kad yra prieinamas jų pageidaujamas koeficientų formatas.

NBA 2K lažybų rinkos

Geriausiose NBA 2K lažybų svetainėse yra daug įvairių lažybų rinkų – tiek ilgalaikių, tiek trumpalaikių. Ilgalaikių lažybų rinkos suteikia žaidėjams galimybę statyti už turnyro nugalėtoją prieš prasidedant varžyboms. Tačiau populiariosios lažybų rinkos yra apie atskiras rungtynes. Žaidėjai gali lažintis dėl rungtynių nugalėtojo, bendrų sumų arba handikapo.

Tiesiog paminėti, kad lažybininkai gali lažintis dėl NBA rungtynių prieš joms prasidedant arba jiems jau vykstant. Lažybos dėl vykstančių rungtynių yra žinomos kaip lažybos gyvai arba statymas žaidime.

NBA 2K lažybų patarimai

Šioje paskutinėje šio NBA 2K vadovo dalyje sužinokite keletą patarimų, kurie suteikia žaidėjams daugiau galimybių laimėti.

Pirma, svarbu stebėti dabartinį NBA 2K sporto sezoną, kad suprastumėte, kurios komandos yra geros formos, o kurios – ne. Svarbu tai, kad jei komanda yra tokios formos realiame gyvenime, tai nereiškia, kad ji taip pat yra formoje NBA 2K. Patikrinkite NBA 2K esporto komandos formą, o ne NBA komandą realiame gyvenime.

Kitas naudingas patarimas – vadovautis tuo, ką sako žinovai. Kaip ir tradicinėse NBA lažybose, NBA 2K esporto scenoje yra žinovų, kurie prognozuoja pagrindines įžvalgas. NBA 2K prognozės gali būti ne 100%, bet jos gali nueiti ilgą kelią.

Tuo šis NBA 2K esporto lažybų vadovas baigiasi. Iš tiesų, lažybos dėl NBA 2K gali būti įdomios tiek NBA gerbėjams, tiek NBA 2K franšizės gerbėjams, tiek paprastiems lažybų dalyviams. Tačiau lažybininkai turėtų žaisti atsakingai, nes NBA 2K lažybos gali sukelti priklausomybę.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė