Statykite World of Tanks Grand Finals 2024

World of Tanks Grand Finals yra vienas didžiausių eSport turnyrų, kuriame daugiausia dalyvauja World of Tanks eSports žaidėjai. Turnyras vyksta kasmet, jį organizuoja žaidimo kūrėjai Wargaming. Tačiau turnyras padarė pertrauką nuo 2017 m., bet planuoja sugrįžti. Paprastai jame dalyvauja 12 geriausių komandų iš keturių „Wargaming“ regioninių eSport lygų, kurios kovoja dėl čempiono titulo prieš tūkstančius tiesioginių žiūrovų ir milijonų internetinių žiūrovų.

Renginys vyksta įvairiose vietose. Renginio organizatoriai parenka vietas atsižvelgdami į sėdimų vietų skaičių, patogumą ir teisinius sumetimus. „World of Tanks“ didžiojo finalo nugalėtojai paprastai gauna piniginius prizus. Baseino prizas padalijamas tarp aštuonių geriausių komandų, o tai reiškia, kad tik keturios paskutinės komandos lieka be fondo prizo dalies.

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Apie World of Tanks

Turnyras populiarėja ir azartinių lošimų pramonėje. E-sporto žaidėjai visada nekantriai laukia renginio, nes jis suteikia didžiules lažybų galimybes. Dauguma eSports lažybų svetainių paprastai siūlo ilgą lažybų rinkų sąrašą renginiui, todėl lažybininkams lengviau rasti ir atlikti statymus.

„World of Tanks“ yra kelių žaidėjų žaidimas, kurį sukūrė Baltarusijos įmonė „Wargaming“. Pripažintas „eSport“ titulas buvo paskelbtas ir išleistas 2009 m. balandžio mėn. alfa versijos testavimui, tuo metu naudojant tik šešias skirtingas transporto priemones. O 2011 m. balandžio 12 d. žaidimas buvo oficialiai išleistas Šiaurės Amerika ir Europa.

„World of Tanks“ siūlo kovines transporto priemones, kilusias iš XX a. Žaidimo kūrėjas naudoja freemium verslo modelį. Tai reiškia, kad žaidimą gali žaisti visi vartotojai. Tačiau žaidėjai gali pasirinkti mokėti, kad pasiektų aukščiausios kokybės funkcijas, kad žaidimų patirtis būtų įdomesnė ir įtraukianti. Žaidimą galima žaisti iš žaidimų kompiuterio arba įvairių žaidimų pultų, įskaitant Xbox One ir PlayStation 4.

Žaidimo eiga

Žaidimo eigoje žaidėjai kontroliuoja savaeiges artilerijos mašinas arba pavienius šarvuotus tankus, kuriems jie labiau patinka. Be to, žaidėjai turi teisę kontroliuoti transporto priemonių judėjimą ir šaudymą iš ginklų. Jie taip pat gali bendrauti su kitais žaidėjais balso ar spausdintų pokalbių pagalba. Paprastose rungtynėse žaidėjai laimi sunaikindami visus priešininkų komandos tankus arba užgrobę jų bazę. Komanda gali užfiksuoti priešininko bazę, išbūdama joje pakankamai ilgai ir nepažeisdama.

Pagrindinis skirtumas tarp Žaidimas World of Tanks režimas yra mūšio taisyklės. Tačiau žaidimo mechanika išlieka ta pati visuose žaidimo režimuose. Įvairios žaidimo mechanikos priemonės apima rikošetus, kamufliažas, modulių pažeidimus ir asmeninę žalą.

„World of Tanks“ žaidėjai gali rinktis iš šešių pagrindinių kovų tipų. Daugumoje šių eSport internetinių turnyrų vykstančios kovos apima tankų kompanijų mūšiai, komandų mokomieji mūšiai, komandiniai mūšiai, tvirtovių mūšiai, atsitiktiniai mūšiai, ir ypatingos kovos. Žaidėjai taip pat gali atlikti žaidimo misijas su įvairiais atlygiais. Atsitiktinėse kovose komandoje gali dalyvauti iki 15 žaidėjų. Komandos gali naudoti robotus, kad užpildytų trūkstamus žaidėjus.

Transporto priemonės

Dauguma „World of Tanks“ naudojamų transporto priemonių yra sukurtos taip, kad būtų panašios į realaus gyvenimo modelius, o tik keli parametrai pakeisti, kad atitiktų žaidimo mechaniką ir pagerintų žaidimo eigą. Žaidime yra penkių skirtingų tipų transporto priemonės: savaeigė artilerija, tankų naikintojai, sunkieji tankai, vidutiniai tankai ir lengvieji tankai. Šiuo metu žaidime yra daugiau nei 600 šarvuočių iš 11 šalių.

Panašios šalys paprastai turi technologijų medį su transporto priemonių šakomis, kurios svyruoja nuo 1 iki X pakopos. Žaidėjai gauna prieigą prie aukštesnės pakopos transporto priemonių žaidime. Galimos papildomos aukščiausios kokybės transporto priemonės, tačiau jos neįtrauktos į technologijų medžius, kuriuos galima pasiekti naudojant žaidimo kreditus arba grynuosius pinigus.

Žaidėjai gali pritaikyti visas World of Tanks transporto priemones vizualiai ir tam tikru mastu pagal našumą. Daugumą dalių, reikalingų automobiliams pritaikyti, pvz., bokštelius, ginklus ir variklius, galima įsigyti iš žaidimo technologijų medžio. Taip pat yra dvi tankų kamufliažo schemos, įskaitant žaidimui būdingus ir istoriškai tikslius modelius, skirtus greitam pritaikymui.

„World of Tanks Blitz“.

„Wargaming“ paskelbė „World of Tanks Blitz“ 2013 m. gegužę. Mobiliąją „World of Tanks“ versiją galima žaisti išmaniuosiuose telefonuose ir planšetiniuose kompiuteriuose, kuriuose veikia „Windows“, „iOS“ ir „Android“. Žaidimas panašus į pagrindinį žaidimą, tačiau yra nedidelių skirtumų. Tai leidžia ne daugiau kaip septynis žaidėjus vienoje komandoje, skirtingai nuo pagrindinio žaidimo, kuris leidžia 15 žaidėjų komandoje.

Kodėl „World of Tanks“ didysis finalas yra populiarus?

„World of Tanks“ didysis finalas laikomas vienu iš geriausi eSporto turnyrai del daug priežasčiu. Jame dalyvauja komandos iš įvairių pasaulio regionų. Kiekviena komanda turi daug gerbėjų pasauliniu lygiu, kurie visi stebi savo mėgstamų komandų pasirodymus čempionate.

„World of Tanks“ didžiajame finale dalyvaujantys žaidėjai laikomi geriausiais varžybose. Jie turi nuostabių įgūdžių ir naudoja siaubingą strategiją, kuri yra patraukli „World of Tanks“ žaidimo gerbėjams. Be to, renginys paprastai apima keletą kitų pramogų, kuriomis gali mėgautis žiūrovai ir interneto žiūrovai.

Kita pagrindinė „World of Tanks Grand Finals“ populiarumo priežastis yra ta, kad žaidėjams, lažinantiems eSport turnyruose, siūlomos didžiulės lažybų galimybės. Tai vienas laukiamiausių eSporto renginių tarp žaidėjų. Beveik visos pagrindinės eSporto lažybų svetainės paprastai teikia įvairias lažybų rinkas šiuose eSport čempionatuose, todėl renginys tampa daug populiaresnis.

Akivaizdi priežastis, kodėl žaidimas yra populiarus, yra tai, kad jis yra nemokamas. Žaidėjai gali lengvai atsisiųsti ir mėgautis žaidimu, o tada tapti „World of Tanks“ didžiojo finalo dalimi. Jie turi būti įtraukti į komandą, kuri dalyvauja Wargaming.net regioninėje lygoje, ir padėti komandai laimėti lygą, kad dalyvautų didžiajame finale.

„World of Tanks“ didžiojo finalo nugalėtojos komandos

Keletas skirtingos komandos laimėjo „World of Tanks Grand Final“ čempionatą. Kiekviename iš šių pagrindinių eSport turnyrų visada būdavo naujas nugalėtojas, nurodantis turnyro konkurencingumą. Žemiau pateikiamos kai kurios laimėjusios komandos ir kitos komandos, vertos dėmesio dėl puikių pasirodymų renginiuose.

Tornado energija

„Tornado Energy“ komanda laimėjo „World of Tanks Grand Finals“ 2017 m. Tai PUBG komanda, kurią remia „Tornado Energy Drink Company“. Komandos sąrašas yra gana įspūdingas, susidedantis iš kelių žinomų žaidėjų iš Rusijos, Moldovijos ir Gruzijos, kurie patenka į esporto turnyrų sąrašą. „Tornado energy“ uždirbo daugiau nei 540 000 USD per 19 „eSport“ turnyrų, kuriuose jie dalyvavo 77% pajamų, gautų būtent iš „World of Tanks“ žaidimo.

Natus Vincere

Natus Vincere, populiariai žinomas kaip Na'Vi, šiuo metu yra pripažinta geriausia komanda World of Tanks žaidime. Komanda pateisino savo pavadinimą, kuris reiškia „gimęs laimėti“. Organizacija yra įsikūrusi Ukrainoje ir dalyvauja keliuose kituose el. sporto žaidimuose, išskyrus „World of Tanks“.

Komanda laimėjo daugiau nei 18 milijonų dolerių piniginių prizų iš daugiau nei 500 turnyrų, kuriuose dalyvavo. Daugiau nei 860 000 JAV dolerių iš laimėjimų yra iš žaidimo World of Tanks. Vienas pagrindinių komandos laimėjimų buvo 2016 m. „World of Tanks“ didžiojo finalo pergalė.

HellRaisers

„KellRaisers“ yra dar viena geriausia eSporto komanda, laimėjusi kelis turnyrus, įskaitant 2015 m. „World of Tanks Grand Finals“. Komanda taip pat pateko į 2016 m. „World of Tanks“ didįjį finalą, tačiau pergalės neiškovojo. Tačiau pasirodė pakankamai gerai, kad užimtų antrąją poziciją. Komanda uždirbo daugiau nei 1,8 milijono dolerių prizinių pinigų tik iš 150 turnyrų. Daugiau nei 25% laimėjimų yra iš žaidimo World of Tanks.

Virtus.pro

Virtus.pro yra populiari eSporto komanda Verta paminėti pasirodymą „World of Tanks“ didžiajame finale. Komanda dar niekada nėra laimėjusi šio renginio. Tačiau jis gavo teisę dalyvauti 2015 ir 2016 metų čempionatuose, kuriuose demonstravo nuostabius pasirodymus. Komanda turi daugiau nei 18 milijonų dolerių prizų, uždirbtų iš daugiau nei 570 turnyrų, kuriuose ji žaidė. Daugiau nei 121 000 USD prizo yra iš World of Tanks Grand turnyrų.

Kiti paminėjimai apima RoX, Elevate, Team Dignitas, ir PENTA sportas.

Kur lažintis dėl „World of Tanks“ didžiojo finalo

Lengviausias būdas lažintis dėl „World of Tanks Grand Finals“ yra per internetinės eSport lažybų svetainės. Yra šimtai eSporto lažybų svetainių, kuriose pateikiama informacija apie įvykį. Tačiau lažybininkai turi atsižvelgti į keletą veiksnių, prieš apsispręsdami dėl bet kurio bukmedžio. Pavyzdžiui, žaidėjai turėtų atsižvelgti į siūlomus šansus. Pasirinkę svetainę su santykinai didesniais šansais, žaidėjai gali gauti didesnę laimėjimo sumą. Kiti aspektai turėtų apimti licencijavimą, tinkamumą, premijų pasiūlymus ir lažybų rinkų, siūlomų renginiui, skaičių.

Kaip lažintis dėl World of Tanks Grand Finals

Lošėjai turi pradėti užsiregistruoti eSporto lažybų svetainėje, kuri siūlo World of Tanks Grand Finals lažybų rinkas. Skirtingose lažybų svetainėse gali būti skirtingi registracijos procesai ir reikalavimai. Kitas žingsnis – įnešti lėšų į lažybų sąskaitą. Lėšos bus naudojamos kaip statymai už statymus. Lažybų žaidėjai taip pat gali naudoti premijas lažybų svetainėse, kuriose nėra įnašo premijų, siūlančių lažintis nenešant indėlio ir nerizikuojant savo pinigais.

Galiausiai žaidėjas gali pasirinkti pageidaujamą statymo tipą bet kuriam turnyre numatytam žaidimui ir atlikti atitinkamus veiksmus, kad atliktų statymą. Verta paminėti, kad kai kurie eSporto lažybų teikėjai taiko minimalius ir maksimalius reikalavimus dėl statymo sumų, į kuriuos žaidėjai turi atsižvelgti.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė