Geriausias World of Tanks lažybų vadovas 2024

„World of Tanks“ (WoT) yra geriausiai įvertintas „Wargaming“, Kipre įsikūrusios vaizdo žaidimų įmonės, kūrinys. Pastarasis paskelbė apie savo plėtrą 2009 m., teigdamas, kad jos biudžetas buvo didesnis nei bet kurio kito žaidimo pramonėje tuo metu. Šis žaidimas buvo išleistas kitų metų rugpjūtį po sėkmingų beta versijos testų.

Iki 2013 m. gruodžio mėn. „World of Tanks“ visame pasaulyje turėjo daugiau nei 70 mln. registruotų žaidėjų. Neabejotina, kad nuo to laiko šio žaidimo vartotojų bazė labai išaugo. Pažymėtina, kad ne visi žaidžia WoT, kad pašalintų nuobodulį. Taip pat yra eSports poskyris, kuriame įgudę žaidėjai ir komandos varžosi tarpusavyje dėl įvairių prizų fondų.

Geriausias World of Tanks lažybų vadovas 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser
Ko tikėtis iš World of Tanks?

Ko tikėtis iš World of Tanks?

Žaisdami „World of Tanks“ pramogai ar varžyboms, žaidėjai turi apie tai sukaupti daug žinių. Šis legendinis masinis kelių žaidėjų internetinis (MMO) žaidimas gali pasigirti šimtais XX amžiaus kovinių mašinų, įskaitant lokomotyvų artileriją, tankus (lengvuosius, sunkiuosius ir vidutinius) ir tankų medžiotojus.

Šie šarvuoti automobiliai yra iš įvairių pasaulio šalių, tokių kaip Didžioji Britanija, Prancūzija, Japonija, Lenkija, Vokietija, Kinija ir JAV. Be to, jie visi yra pritaikomi ir neturi panašių vaidmenų, vaidmenų ar stipriųjų pusių mūšio lauke. Atsižvelgdamas į savo tikslus, žaidėjas nusprendžia, kokios papildomos įrangos jam reikia.

Žaidėjai prieš žaidėjus (PvP) yra pagrindinis World of Tanks žaidimo režimas. Todėl kiekvienas žaidėjas pasirenka naudoti vieną kovinę transporto priemonę. Kai jie nusileidžia atsitiktiniame mūšio lauke, jie yra atsakingi už jo judėjimą ir šaudymą. Jie taip pat gali panaudoti balso ar įvesto pokalbio funkciją, kad galėtų bendrauti su kitais žaidėjais, giminingais ar kitais, jiems patogiu metu.

WoT žaidėjai šiame žaidime gali dalyvauti įvairiose kovose. Pagrindiniai tipai yra šie:

 • Atsitiktinės kovos
 • Komandinės kovos
 • Tankų kompanijų mūšiai
 • Ypatingos kovos
 • Komandos treniruočių mūšiai
 • Tvirtybių mūšiai
Ko tikėtis iš World of Tanks?
Lažybos dėl World of Tanks

Lažybos dėl World of Tanks

Daugybė patyrusių „World of Tanks“ lažybų gali patvirtinti, kad lažybos šiame žaidime yra tiesiog pasivaikščiojimas! Viena iš pagrindinių to priežasčių yra tai, kad tai siūlo daugelis esporto lažybų svetainių, kurių dauguma teikia palankias funkcijas, pvz., puikius šansus įvairiuose WoT turnyruose, kelis indėlio/išėmimo būdaiir klientų aptarnavimo komandų priėmimas.

Be to, „World of Tanks“ eSport lažybos yra nesudėtingos, ypač po to, kai lažybininkas nustato bukmeiką, kurio aspektai atitinka jų unikalius reikalavimus. Štai ką jie turėtų daryti:

 • Apsilankykite lažybų svetainės eSports skyriuje
 • Spustelėkite „World of Tanks (WoT)“
 • Pasirinkite turgų
 • Įveskite statymo sumą
 • Patvirtinkite statymą

World of Tanks lažybų paruošimas

Nors lažybos „World of Tanks“ yra paprastas, žaidėjai turėtų tam pasiruošti, jei tikisi iš to kuo daugiau išnaudoti. Bet kaip jie gali tai padaryti? Pradedantiesiems galima ištirti populiarias rinkas, tokias kaip:

 • Negalios
 • Pirmas kraujas
 • Žemėlapio nugalėtojas
 • Rungtynių nugalėtojo / pinigų linijos statymai
 • Bazė užfiksuota
 • Galutinis rezultatas

Lažybų dalyvis taip pat gudrus įvertinti lažybų svetainės saugumą, kai ruošiasi pradėti savo „World of Tanks“ lažybų projektą. Tiesa ta, kad nors yra nemažai saugių, teisėtų WoT lažybų svetainių, yra ir keletas nesaugių. Ir žaidėjai turi jų vengti bet kokia kaina.

Lažybos dėl World of Tanks
Kodėl WoT populiarus?

Kodėl WoT populiarus?

„World of Tanks“ yra tarp populiariausi esport žaidimai šiandien scenoje. Taip gali būti dėl toliau nurodytų veiksnių.

Interneto bendruomenė

„World of Tanks“ gali pasigirti didžiule bendruomene su daugiau nei 160 milijonų žaidėjų visame pasaulyje. Nors dauguma jų niekada nebuvo susitikę asmeniškai, jie daug laiko praleidžia internete aptardami šį žaidimą. Kai kurios įprastos temos, kurias jie komentuoja, yra ankstesni ir būsimi turnyrai, lažybų ir žaidimo patarimai bei labiausiai įgudę žaidėjai, kurių reikia saugotis.

Žaisti World of Tanks internete

WoT paprastumas ir prieinamumas yra kiti elementai, dėl kurių jis sulaukė daugelio eSporto mėgėjų palankumo visame pasaulyje. Šis pavadinimas pasiekiamas keliose platformose, įskaitant „Microsoft Windows“, „PlayStation 4“, „Xbox One“, „Nintendo Switch“, „iOS“, „Android“, „Xbox 360“ ir „MacOS“.

Big World of Tanks žaidėjai

Taip pat galima drąsiai teigti, kad legendiniai „World of Tanks“ žaidėjai suvaidino didžiulį vaidmenį gerinant šio žaidimo fantaziją. Kai kurie iš jų yra tiranozaurai_Riggx ir LuNaTic_-Lore, kurie įkvepia žaidėjus žaisti šį žaidimą dažniau, kad patobulintų savo įgūdžius.

Kodėl žaidėjai myli tankų pasaulį

Norint suprasti didėjantį jo populiarumą, svarbu žinoti, kodėl žaidėjai vis dar negali atsigaivinti „World of Tanks“. Taip, šis pavadinimas iš pradžių buvo išleistas daugiau nei prieš dešimtmetį, tačiau dėl reguliarių atnaujinimų jis vis dar atrodo toks pat šviežias. „WoT“ mechanika taip pat yra įvairi ir pasižymi įspūdingais vaizdais. Daugumai žaidėjų taip pat patinka, kad Wargaming atsižvelgia į jų indėlį išleisdamas naujausias versijas.

Kaip žaisti WoT

Tai gali būti dar viena priežastis, paaiškinanti „World of Tanks“ šlovę. Išmokti žaisti šį žaidimą yra pasivaikščiojimas. Ir tol, kol žaidėjas įvaldo savo žaidimo triukus, jie yra tinkami! Pavyzdžiui, žaidėjai turėtų suteikti savo komandos draugams vietos, kad padėtų optimaliam žaidimui. Stovėti už sąjungininko nerekomenduojama, nes tai sumažina ginklų skaičių mūšyje. Be to, žaidėjai turėtų atsargiai naršyti karštose kovos zonose.

Didžiausios „World of Tanks“ komandos ir žaidėjai

Be to, „World of Tanks“ yra plačiai žinomas dėl to, kad žaidėjai turi ilgą komandų ir žaidėjų sąrašą, kuriuos reikia apgalvoti, kai reikia lažintis geriausia esport lažybų svetainė. Jie netgi gali laisvai atlikti kelis statymus arba tyrinėti įvairias rinkas, jei juos supainioja daugybė galimų pasirinkimų. Be jokios abejonės, tai padidina daugumos lošėjų jaudulį, kai jie laukia rezultatų.

Kodėl WoT populiarus?
Ar galima statyti „World of Tanks“ turnyrą?

Ar galima statyti „World of Tanks“ turnyrą?

Taip. Egzistuoja įvairūs WoT čempionatai, kurie leidžia įvairioms profesionalioms esporto komandoms varžytis tarpusavyje. Šiems renginiams gali būti taikomos skirtingos sąlygos ir sąlygos, reglamentuojančios visų dalyvaujančių šalių veiklą.

Paprastai „World of Tanks“ turnyrai yra trijų formatų – susirėmimų, iššūkių ir klanų turnyrų. Priklausomai nuo konkrečių varžybų, komandose gali būti nuo trijų iki penkiolikos eSport sportininkų. Dauguma šių organizacijų taip pat atveda kvalifikuotus „atsarginius“ žaidėjus, kurie pakeis tuos, kurie gali nepatekti į sceną dėl tokių problemų kaip vizų problemos.

Naujausias pasaulinis „World of Tanks“ turnyras buvo 2022 m. „World of Tanks Championship International“, pirmasis šio žaidimo 15VS15 renginys. Jame dalyvavo geriausios komandos iš Europos, Kinijos, Azijos Ramiojo vandenyno, Šiaurės Amerikos ir Nepriklausomų valstybių sandraugos šalių. Prizinis fondas buvo 130 000 eurų, pakankamai didelis, kad šios komandos galėtų pasiūlyti savo geriausias.

„World of Tanks“ didysis finalas yra vienas prestižiškiausių renginių tarp WoT žaidėjų. Tai taip pat puiki galimybė atlikti statymus dėl esporto.

Be jokios abejonės, šie pasauliniai „World of Tanks“ turnyrai yra didžiulis dalykas, ypač eSporto bendruomenės nariams. Jie suteikia sportininkams galimybę pademonstruoti savo beprotiškus WoT įgūdžius, mesti iššūkį oponentams, sukurti sau vardą ir optimistiškai nutiesti kelią tolesnei karjeros pažangai.

Ar galima statyti „World of Tanks“ turnyrą?
Lažybos dėl World of Tanks pas tiekėjus

Lažybos dėl World of Tanks pas tiekėjus

Bet kuris „World of Tanks“ entuziastas gali lažintis pas kai kuriuos geriausius šiandienos el. sporto tiekėjus, įskaitant „22BET“, „Betwinner“ ir „Megapari“. Lažybų dalyviai turėtų registruotis šiose lažybų svetainėse tik įsitikinę, kad jos atitinka įvairius lažybų poreikius. Bet koks yra tinkamiausias būdas tai padaryti? Na, o jų savybių įvertinimas visada yra sąrašo viršuje.

Vertingas WoT lažybų tarpininkas turi intuityvią svetainę ir leidžia lošėjams lažintis mobiliuosiuose įrenginiuose. Taip jie gali lažintis dėl šio populiaraus eSporto kelyje, darbe ar net valgydami su draugais.

Be to, tai suteikia pagrįstus „World of Tanks“ šansus, kurie padidina lažybų dalyvių sėkmės tikimybę, nepaisant jų patirties lygio. Tai juos motyvuoja ir leidžia siekti savo profesinės lošimo karjeros.

Skaidrumas yra dar viena pagrindinė funkcija, į kurią reikia atkreipti dėmesį eSporto lažybų programoje, teikiančioje „World of Tanks“. Ji turėtų pasiūlyti išsamią reguliavimo politiką, kad pirkėjai žinotų, ką daryti ir ko negalima naudotis visomis jos paslaugomis. Jie taip pat turi sąžiningus, įvairiomis kalbomis kalbančius klientų aptarnavimo ekspertus, kurie vadovauja lažybininkams ir padeda jiems maksimaliai išnaudoti WoT lažybų galimybes.

Lažybos dėl World of Tanks pas tiekėjus
Stebėkite geriausias WoT komandas ir statykite tiksliai

Stebėkite geriausias WoT komandas ir statykite tiksliai

Žinios apie geriausiai įvertintas World of Tanks komandas visada praverčia lažinantis šiame žaidime. Tai leidžia žaidėjams atpažinti varžovus ir favoritus ir, tikiuosi, pasirinkti pelningiausias lažybų rinkas.

Tai yra keletas iš geriausios šiandienos WoT komandos.

Natus Vincere

NAVI buvo įkurta 2009 m. Jame yra komandos ir eSporto sportininkai, kurie varžosi ne tik World of Tanks, bet ir Dota 2, FIFA, Apex Legends, League of Legends, Paladins, Valorant ir Fortnite. Ši komanda 2014 ir 2016 m. Wargaming.net World of Tanks lygoje iškovojo pirmąją vietą.

Tornado energija

Štai dar viena aukštą reitingą turinti „World of Tanks“ komanda, per daugelį metų sužaidusi keletą rungtynių. Jis laimėjo 2017 m. WoT Grand Finals, grįžęs namo su milžinišku 150 000 USD, paskirstytu tarp WoT

tuometinis aktyvus sąrašas.

HellRaisers

HellRaisers taip pat žinomas dėl savo gana fenomenalios World of Tanks komandos, kuri varžėsi su kitais keli turnyrai. Ji pasirašė sutartis su talentingais WoT žaidėjais, tokiais kaip Vladislavas "Neskwi" Kanajevas, Andrejus "lolwo" Dzenisenka ir Vladimiras "DYADOR" Drutskis.

Kitos išskirtinės „World of Tanks“ komandos, kurias verta sekti šiuo metu:

 • Komanda Dignitas
 • Virtus. pro
 • Pakelti
 • RoX
 • PENTA sportas
 • Ne toks rimtas
 • Oi – kietasis
Stebėkite geriausias WoT komandas ir statykite tiksliai
„World of Tanks“ privalumai ir trūkumai

„World of Tanks“ privalumai ir trūkumai

„World of Tanks“ žaidėjai turėtų suprasti jo privalumus ir trūkumus, kad gautų užuominą, ko tikėtis. Čia yra tokie privalumai.

 • Lengva ir įperkama: WoT žaidėjams nereikia specialiai treniruotis, kad galėtų mėgautis šiuo žaidimu, nes tai nėra sudėtingas simuliatorius. Dar patogiau yra tai, kad norint tai padaryti, jiems nereikia skirti nė cento, nes žaisti yra visiškai nemokama. Dėl to jis tinka mėgėjams ir patyrusiems žaidėjams, turintiems biudžetą ar kitokį.

 • Nesuskaičiuojama daugybė kovinių transporto priemonių: „World of Tanks“ yra daugybė šarvuotų transporto priemonių, kurias žaidėjai gali atrakinti ir panaudoti mūšio metu. Visi šie turimi įrenginiai yra atnaujinami, todėl jie gali eksperimentuoti, nustatyti savo stipriąsias puses ir galiausiai realizuoti visą savo, kaip žaidėjų, potencialą.

 • Mystery: World of Tanks yra mįslė, skirta patenkinti žaidėjų, kurie mėgsta trilerius, poreikius. Kiekvienas mūšis šiame žaidime vyksta skirtingai, net jei žaidėjai naudoja panašias mašinas, pritaikytas taip pat. Tai reiškia, kad visada galima laukti kažko unikalaus, o tai padidina teikiamą jaudulį.

Minusai

 • Vienas iš pagrindinių „World of Tanks“ minusų yra tai, kad žaidėjai turi mokėti už aukščiausios kokybės funkcijas. Todėl iš tų, kurie negali, atimama labiausiai jaudinanti šio titulo patirtis.
„World of Tanks“ privalumai ir trūkumai
„World of Tanks“ lažybų koeficientų supratimas

„World of Tanks“ lažybų koeficientų supratimas

Mokymasis skaityti „World of Tanks“ šansus turėtų būti kiekvieno planuojančio žaidėjo prioritetas lažinkitės dėl šio sporto nebent jie nori nusiteikti nesėkmei.

Paprastai skirtingos lažybų svetainės suteikia WoT koeficientus savo nariams, ir jie gali skirtis priklausomai nuo lažybų. Suprasti juos nesunku, jei suvoki šiandien prieinamus populiarius formatus. Tai apima toliau nurodytus dalykus, bet tuo neapsiriboja.

 • Dešimtainis koeficientas: Daugelis „World of Tanks“ lažybų svetainių naudoja dešimtainius koeficientus, nes dauguma žaidėjų gali patogiai perskaityti ir naudoti juos apskaičiuodami galimus laimėjimus. Jiems tereikia jas padauginti iš atitinkamų akcijų.
 • Trupmeniniai koeficientai: Daliniai WoT koeficientai yra gana dažni tarp esporto lažybų Jungtinėje Karalystėje. Kaip ir aukščiau pateikti dešimtainiai koeficientai, jie taip pat yra paprasti. Viršutinis skaičius rodo galimus išmokėjimus, o apatinis rodo sumą, kurią reikia pastatyti. Pavyzdžiui, bukmeikis gali pasiūlyti 10/1 koeficientą konkrečiai World of Tanks komandai. Tai reiškia, kad žaidėjai laimi 10 USD už kiekvieną pastatytą 1 USD.
 • Amerikos šansai: „WoT“ žaidėjai gali rasti amerikietiškus koeficientus lažybų platformose Jungtinėse Valstijose. Jie pateikiami su teigiamais arba neigiamais skaičiais. Pirmasis nurodo sumą, kurią jie galėtų gauti, jei statytų 100 USD. Kita vertus, pastarasis rodo sumą, kurią jie turi statyti, jei tikisi surinkti 100 USD.
„World of Tanks“ lažybų koeficientų supratimas
„World of Tanks“ lažybų patarimai ir gudrybės

„World of Tanks“ lažybų patarimai ir gudrybės

„World of Tanks“ yra populiarus pasirinkimas tiek patyrusiems, tiek pradedantieji lažybininkai. Šios šalys gali naudoti įvairias strategijas, siekdamos užtikrinti, kad jų lažybų įmonės duotų vaisių. Vienas iš jų – mėgstamos komandos ar žaidėjo pasirodymų sekimas. Tai galėtų būti atlikta analizuojant paskutinių dešimties ar daugiau konkursų, kuriuose jis dalyvavo, rezultatus.

Punters taip pat gali žiūrėti savo mėgstamus WoT žaidėjus tokiose platformose kaip „YouTube“ ir „Twitch“, kad įvertintų savo įgūdžius ir nuspręstų, ar protinga dėl jų statyti. Darant prielaidą, kad lažybininkas nori lažintis dėl WoT turnyrų, jis turėtų palaukti iki paskutinių varžybų etapų – atrankos etapai yra nenuspėjami, o dėl World of Tanks komandų ar žaidėjų, kurie gali būti eliminuoti anksčiau nei tikėtasi, lengva statyti.

„World of Tanks“ lažybų patarimai ir gudrybės
About the author
Liam Fletcher
Liam Fletcher

Liamas „CyberScribe“ Fletcheris, kivis, turintis greito žaidimo ir aiškių pasakojimų nuojautą, „EsportRanker“ pasirodė kaip ryškus balsas. Pasinerdamas į esporto pasaulį, Liamas kuria išsamias apžvalgas, strategines įžvalgas ir žavias istorijas iš už ekranų.

Send email
More posts by Liam Fletcher