Statykite World Electronic Sports Games 2024

Tarptautinis esporto turnyras, vadinamas „World Electronic Sports Games“, dar žinomas kaip WESG, yra skaitmeninės varžybos, vykstančios Šanchajuje, pagrįstos olimpinėmis žaidynėmis. Nuo 2016 m. žaidėjai iš tų pačių šalių varžosi su kitomis nacionalinėmis žaidėjų komandomis. Šios unikalios esporto varžybos atskiria vyrus ir moteris, o žaidėjai varžosi su kitais tos pačios lyties žaidėjais. 2016 m. pirmojo turnyro prizinis fondas siekė 5,5 mln.

Pirmaisiais renginio metais šalies komandoje galėjo varžytis tik šalies piliečiai. Turnyro taisyklės pasikeitė ir dabar kiekvienai komandai leidžiama po du užsienio narius. Turnyro varžovai yra tie, kurie laimi turnyro tęsinį pagal vieno eliminavimo protokolus.

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Žaidimai WESG

Turėdami daugybę populiarių žaidimų, WESG žaidėjai varžosi aukščiausiu lygiu.

Counter Strike

Counter Strike (CS:GO) yra žaidimas, vykstantis įvairiose pasaulio vietose. Žaidėjai valdo priešingus kovotojus su terorizmu ar teroristinius kovotojus. Kiekviename žaidimo raunde komandos stengiasi nugalėti viena kitą, siekdamos tikslų, kurie sunaikina visus priešininkų komandą. Žaidimas leidžia pritaikyti priedus ir ginklus.

Dota 2

Su Dota 2, žaidėjai žaidžia 5 žaidėjų komandose prieš kitą komandą, kuri ginasi arba užima bazę žemėlapyje. Kiekvienas žaidėjas valdo personažą, vadinamą herojumi, kuris turi galingų sugebėjimų. Žaidėjai gali pasirinkti iš 122 herojų, kad galėtų valdyti ir rinkti herojui taškus, kai šis nugali priešininkų komandos herojų. Kad laimėtų, komanda turi sunaikinti didelę kitos komandos bazę, vadinamą Senovės.

Hearthstone

„Hearthstone“ yra skaitmeninis kortų žaidimas, kurį galima žaisti nemokamai. Remiantis Warcraft serija, žaidime naudojami tie patys personažai ir elementai. 2014 m. „Blizzard Entertainment“ išleido žaidimą, skirtą „MacOS“ ir „Windows“. Vėliau tais metais bendrovė taip pat išleido Android ir iOS versijas.

Su kelių platformų technologija, šis pavadinimas palaiko žaidėjų žaidimą skirtinguose įrenginiuose. Du priešininkai naudoja 30 kortų kalades, valdydami unikalių galių turintį herojų. Žaidėjai naudoja kristalus, kad iškviestų pakalikus pulti priešininką, galiausiai sunaikindami varžybų herojų.

Kodėl Pasaulio elektroniniai sporto žaidimai yra populiarūs?

Kadangi WESG yra pagrįsta olimpinėmis žaidynėmis, gerbėjai jaučia nacionalinį pasididžiavimą žiūrėdami rungtynes ir rezultatus. Be to, lažybos internetu padidino gausiai lankomų skaitmeninių renginių populiarumą. Kelių milijardų dolerių vertės esporto pramonė pritraukia lažybininkus visame pasaulyje.

Lažybas skatina profesionalūs lošėjai ir mėgėjai, norintys patirti kitokį jaudulį stebėdami žaidimų varžybas. Kadangi mobiliųjų telefonų populiarumas ir toliau auga, rinka leidžia žaidėjams žiūrėti ir lažintis už visus WESG varžybos kelyje. Lengva prieiga, pasaulinis populiarumas ir įdomus žaidimas padidina WESG populiarumą visame pasaulyje.

Privalumai

Kadangi žmonės visame pasaulyje daugiau laiko praleidžia skaitmeniniams žaidimams, WESG siūlo unikalų būdą mėgautis esportu. Nesvarbu, ar žiūrite, žaidžiate ar lažinate, turnyras žaidimų entuziastams siūlo daugybę pramogų.

Nauji žaidėjai

WESG skatina naujų žaidėjų dalyvavimą esporte, išplėsdamas žaidimų galimybes žaidėjams, kurie dalyvauja varžybose. Augantis turnyro populiarumas išryškina turnyro žaidimus ir pritraukia naujų žaidėjų visame pasaulyje.

Prizai

Su savo kelių milijonų dolerių priziniu fondu WESG suteikia žaidėjams galimybę laimėti dideles pinigų sumas. Be konkurencijos, lažybininkai lažinasi dėl turnyro, tikėdamiesi išsirinkti laimėjusius žaidėjus ir komandas. Žaidimo pratimai ir supratimas padeda konkurentams laimėti piniginius prizus. Tyrinėdamas ir lažindamas protingai, lošėjas padidina savo šansus laimėti.

Kodėl šiame turnyre populiaru lažintis?

Viena iš priežasčių turnyras yra populiarus lažintis yra skirtingų lažybų pasirinkimų skaičius. Turėdami tokią didelę elektroninių žaidimų įvairovę, kurią galima peržiūrėti ir lažintis, lošėjai mėgsta lažintis dėl pavienių rungtynių arba įvairių konkursų. Kadangi žaidimai skatina nacionalinį pasididžiavimą, piliečiai dažnai nori lažintis dėl savo šalies komandos. Lažybos yra dar vienas būdas padidinti konkurencijos jaudulį.

Pasaulio elektroninių sporto žaidynių komandos laimėjusios ir geriausios akimirkos

2016 m. Šanchajuje įvyko pirmasis turnyro atrankos etapas. Net ir turėdami nemažus prizus, daugelis geriausių žaidėjų nedalyvavo įžanginiame turnyre. Vietoj to keli visame pasaulyje žinomų žaidėjų pasirinko eiti į populiaresnius renginius, tokius kaip ELEAGUE Major. WESG vis dar mėgavosi atkaklia konkurencija su Prancūzijos EnVyUs komanda, CS:GO įveikdama Kinguin Team iš Lenkijos ir atsinešė didelį prizinį fondą.

TNC Pro Team nugalėjo Danijos „Cloud9“ Dota 2 ir laimėjo pagrindinį prizą. Švedijos aljanso komanda iškovojo pergalę prieš Liūdnai pagarsėjusią Peru komandą ir iškovojo bronzą. Korėjiečiai laimėti StarCraft 2 konkursą. Trečiasis amerikietis Alexas Sunderhaftas įveikė vokietį Tobiasą Sieberį. Didžiajame finale „Hearthstone“ čempionas Euneil Javiñas iš Filipinų įveikė švedą Joną Westbergą.

Kur ir kaip lažintis Pasaulio elektroninėse sporto žaidynėse

Norėdami lažintis ir laimėti, lažybininkas turi ištirti komandas ir atskirus žaidėjus, kurie varžosi WESG. Kaip ir lažinantis dėl įprastų sporto šakų, labai svarbu žinoti visus dalyvius prieš statant. Peržiūrėjęs koeficientus, lošėjas laimi pinigus už tai, kad atspėjo teisingus asmeninių ir komandinių rungčių nugalėtojus. Štai keletas turnyro lažybų galimybių.

Esporto bendruomenėse lošėjai susitinka socialinėje žiniasklaidoje, kad neoficialiai lažintųsi tarp draugų. Šie statymai dažnai yra už grynuosius pinigus ar kitus daiktus, priklausomai nuo dviejų asmenų ar grupės nustatytų sąlygų. Tačiau socialiniai statymai ne visada yra gera idėja. Lažybos prieš draugus gali sukelti nesutarimų, o lažintis su nepažįstamais žmonėmis internete yra rizikinga.

Statant asmeniškai arba akis į akį, lošėjas gali statyti statymą su kitais žaidėjais, kurie lažinasi neoficialiai. Žaidimų svetainės taip pat siūlo lažybas viena kitai. Dalyviai moka mokestį už dalyvavimą, o nugalėtojas gauna piniginį prizą, kuris yra sumokėtų mokesčių derinys.

Realios esporto lažybos apima pinigų skyrimą asmeniui ar komandai, kuri, kaip tikimasi, laimės per internetinę platformą arba sausumos verslą. Tačiau jei žmogus nėra gerai išmanantis žaidimą ir žaidėjų istoriją, geriausia pinigų nešvaistyti. Tik kvalifikuoti lažybininkai, kurie supranta esporto strategiją, laimi nuolatinį pelną.

Žinoma, žaidėjai taip pat gali atlikti fantastinius statymus, o tai iš tikrųjų nėra lažybos. Panašiai kaip fantastinis futbolas, fantastinės esporto komandos susideda iš esporto žaidėjų sąrašų. Fantastinio esporto entuziastai pranašauja laimėtojus linksmai, nestatydami pinigų.

Kur ir kaip žaidėjas gali statyti šiame turnyre?

Gerbiamas internetinės esporto knygelės siūlo esport lažybų parinktis ir šansai, kad gerbėjai lažinsis WESG. Prieš statant lažybas labai svarbu patikrinti svetainės licencijavimo duomenis ir reputaciją. Labai skiriasi lažybininkų patirtis naudojant aukštos kokybės ir žemos kokybės lažybų svetaines.

Patikimos svetainės siūlo aiškias paslaugų teikimo sąlygas, aiškiai rodomus licencijavimo duomenis ir gerus atsiliepimus. Nesaugu lažintis pinigų atsitiktiniu lažybų būdu. Rinkdamiesi lažybų tarpininką, lažybininkai turėtų įsitikinti, kad internetinė svetainė turi šias savybes:

  • Sporto lažybų knyga teigiama operacijų istorija užtikrina lažybų davėją, kad jis gaus mokėjimą už laimėtą statymą.
  • Populiarios sporto lažybos paprastai patinka gerą reputaciją internete, kurie pritraukia esporto entuziastus.
  • Techninis patikimumas suteikia vartotojams beveik 100 procentų galimybę statyti statymus.
  • Geros premijų struktÅ«ros yra konkurencingos su kitomis rinkoje esančiomis svetainėmis.
  • Paprasta naudoti sąsaja leidžia lažybininkams lengvai narÅ¡yti svetainėje.
  • WESG įvykių aprėptis padidina lažybų gyvai jaudulį
  • Lažybų parinktys siÅ«lo įvairius lažybų bÅ«dus.
  • PalankÅ«s koeficientai yra konkurencingi su kitomis sporto lažybomis.
  • Gerbiami indėlių metodai siÅ«lo patikimus skaitmeninių lėšų pervedimus.
  • Greiti, paprasti išėmimo procesai užtikrina sklandžią patirtį.

Internetiniai lošimai suteikia žaidėjams ir gerbėjams galimybę lengvai lažintis pinigais WESG. Lažybos greitai tampa vienu įdomiausių skaitmeninių žaidimų ir esporto aspektų. Suteikdami gerbėjams naują būdą mėgautis žaidimais, internetinės sporto lažybos konkuruoja tarpusavyje, kad surinktų reikšmingas esporto lažybų rinkos dalis.

Lažybos gyvai prisideda prie turnyro linksmybių ir įspūdžių. Išnaudodami interneto galią, sporto lažybos suteikia gerbėjams galimybę lošti iš bet kurios pasaulio vietos. Nuo Azijos iki Europos WESG entuziastai gali atlikti statymus už palankiausias komandas ir žaidėjus patogiai namuose. Kaip ir olimpinės žaidynės, turnyras sukelia nacionalinio pasididžiavimo jausmą esporto gerbėjams, kad ir kur jie gyventų.

Kokia yra geriausia strategija statyti Å¡iame turnyre?

Žinios yra esporto lažybų karalius. Protingas lažybos reiškia, kad esporto gerbėjas prieš lažindamas pinigus ištiria komandas ir žaidėjus. Komanda gali turėti pranašumą, jei prieš turnyrą ji įsigijo aukščiausią reitingą turintį žaidėją.

Žvelgiant į istorinius duomenis, kuriuose išsamiai aprašomi dažniausiai laimintys žaidėjai, lošėjui bus lengviau pastatyti solidų statymą. Turėdami šiek tiek žinių ir daug sėkmės, esporto entuziastai gali mėgautis lažybomis už komandas ir žaidėjus, kurie varžosi Pasaulio elektroninio sporto žaidynėse.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė