Populiariausios Smite lažybų svetainės 2024

Smite yra kelių žaidėjų internetinė mūšio arena (MOBA), kurioje žaidėjai susiburia mitologinėje aplinkoje. Tai vyksta pasaulyje, kuriame dievai iš daugelio skirtingų kultūrų kovoja dėl dominavimo. Standartiniame užkariavimo režime kiekvieną komandą sudaro 5 nariai. Jie turi panaudoti įvairius savo sugebėjimus ir taktiką, kad galėtų kovoti su priešininkų komandomis ir NPC pakalikai.

Jei lošėjai pakankamai atidžiai ieškos, jie ras esporto lažybų programą, kurioje yra „Smite“. Anksčiau tai būtų buvę praktiškai neįmanoma. Tačiau viskas pradėjo keistis. Žaidimas dabar pasiekiamas asmeniniame kompiuteryje, „Xbox One“, „PlayStation 4“ ir „Nintendo Switch“. Tai padidino naujų žaidėjų skaičių. Dėl to daugiau žmonių domisi lažybomis Smite turnyruose. Kiekvienas Dievas turi keturis skirtingus sugebėjimus. Tai gali būti zonos pažeidimas, poliravimas arba minios valdymas. Kai žaidėjas įgyja patirties rungtynių metu, šie bruožai gali būti patobulinti. Dievai gali pasiekti maksimalų 20 lygį. Auksas naudojamas perkant daiktus, siekiant padidinti galią ir gynybą. Jis uždirbamas žudant priešus ar parduodant daiktus.

Populiariausios Smite lažybų svetainės 2024
Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

Kuo Smite išsiskiria?

Yra daug MOBA. Tačiau „Smite“ išsiskiria savo trečiojo asmens ekranu. Tai gaivus žvilgsnis žanras kuri paprastai teikia pirmenybę vaizdui iš viršaus į apačią. Dėl to žaidėjai jaučia didesnį panirimą į žaidimą.

Yra visi standartiniai šio žaidimo tipai. Jie apima aiškiai apibrėžtus komandos vaidmenis, charakterio kūrimą ir galutinius sugebėjimus. Tačiau ši mechanika yra sukurta pasakojime, kuris patinka daugeliui žmonių. Mitologija yra labai populiari tema. Jis ir toliau buvo patrauklesnis dėl tokių populiarių hitų kaip „God of War“ ir „Assassins Creed“. Smite žaidėjai gali kontroliuoti savo mėgstamus dievus ir sužinoti apie naujus.

Lažybos dėl Smite

Yra daugybė esporto lažybų svetainių, siūlančių lažybas tokiuose ikoniniuose MOBA žaidimuose kaip Legendų lygos. Tačiau lošėjams gali būti sunku rasti tokį, kuris patiktų Smite gerbėjams. Geriausia šių rinkų ieškoti nišinėse fantastinių žaidimų lažybų svetainėse. Jie turės daugiau galimybių per kasmetinį Smite pasaulio čempionatą. Punters gali numatyti, kuri komanda atsidurs viršuje. Jie taip pat galėtų sutelkti dėmesį į atskirus žaidėjus, statydami už potencialų MVP.

Lakmekerių žinomumas apie žaidimą išaugo 2015 m., kai jis buvo išleistas Xbox One konsolėje. Dėl to jis tapo vienu iš pirmųjų MOBA, kuris buvo išplėstas nuo asmeninio kompiuterio iki žaidimų konsolių. Jis ir toliau sparčiai auga. Dėl to panašu, kad jis taps dar labiau žinomas tarp esporto lažybų bendruomenių.

Konkurencingoje aplinkoje Smite žaidžiama 5 prieš 5 rungtynėse. Lošėjai turi pasirinkti komandą, kuri turi didžiausią sanglaudą. Kiekvienas narys atliks tam tikrą vaidmenį. Tai apims AD Carry, Jungler, Mid, Solo arba Support. Raundai dažnai gali būti chaotiški, daug dėmesio skiriant veiksmui. Tačiau laimėjusios komandos taip pat linkusios naudoti taktiką, kad įveiktų savo priešininkus.

Kodėl Smite yra populiarus?

„Smite“ populiarumo raktas yra naujoviški ekrano pasirinkimai. Tai, kad žaidėjai gali nemokamai pasiekti turinį, taip pat paskatino daug naujų vartotojų. „Hi-Rez Studios“ toliau atnaujina žaidimą ir leidžia gerbėjams išsakyti savo nuomonę internete. Žaidimo eiga nėra pernelyg sudėtinga. Tai labai panašu į daugelį kitų MOBA pavyzdžių. Šio tipo esport žaidimai taip pat yra populiarūs tarp lošėjų, nes juos įdomu žiūrėti ir gali būti gana lengva nuspėti potencialų laimėtoją.

Interneto bendruomenė

Smite sugeba suvienyti dvi bendruomenes. Pirmoji – MOBA gerbėjai, ieškantys kažko naujesnio. Antrasis – tiems, kuriems patinka sužinoti apie senovės skirtingų kultūrų mitologijas. „Smite“ įmonė skatina žaidėjus būti aktyviais savo internetiniuose forumuose.

Žaisti esportą internete

„Smite“ nėra vieno žaidėjo režimo. Vietoj to, kiekvienas turas apima ryšį su draugiškais ir konkuruojančiais žaidėjais internete. Kiti šio žanro žaidimai turi bendravimo problemų. Laimei, Smite turi labai įspūdingą tekstinių pokalbių sistemą. Vartotojai gali pasirinkti iš konkrečių frazių sąrašo, kad komanda galėtų bendradarbiauti.

Dideli esporto žaidėjai

Nors Smite tikrai yra a komandinis žaidimas yra keletas profesionalių asmenų, kurie pateko į lošėjų dėmesį. Kai kurie iš didžiausių vardų, dėl kurių žmonės statė lažybas (ir jų vaidmenys), yra šie:

 • MLCSt3alth (vidurinė juosta)
 • Yammyn (vidurinė juosta)
 • Emilitoo (Medžiotojas)
 • Venenu (vidurinė juosta)
 • Cyno (Jungler)
 • sam4soccer2 (Jungler)
 • NeilMah (palaikymas)
 • Jarcorrr (solo juosta)

Kodėl žaidimą mėgsta žaidėjai?

Pagrindinė „Smite“ sėkmės priežastis yra trečiojo asmens apžvalgos taškas. Dėl to jis išsiskiria iš kitų žanrų pavadinimų, kurie tradiciškai pasirenka ekraną iš viršaus į apačią. Taip pat yra ryškus ir spalvingas meno stilius kartu su tinkamu režimų asortimentu. „Smite“ gali žaisti nemokamai ir už teisingą mokestį žaidėjai gali pasiekti esamus ir būsimus DLC.

Kaip tai žaisti

Pirmas dalykas, kurį žaidėjas turi padaryti, yra nuspręsti, kokį vaidmenį komandoje jis nori atlikti. Tai paveiks Dievo charakterį, kurį jie galiausiai valdys. Prasidėjus rungtynėms, 5 žaidėjai kartu kovoja su savo priešininkais ir gina teritoriją. Viso mačo metu yra galimybių įsigyti naujų sugebėjimų ir patobulinimų.

Didžiausios Smite komandos

Kiekviena iš šių komandų laimėjo Smite pasaulio čempionatą. Todėl lošėjai, siekdami lažybų, norės juos stebėti:

 • Kognityvinis pradas
 • Epsilon eSports
 • NRG eSports
 • eUnited
 • Splyce
 • SK žaidimai
 • Pitsburgo riteriai
 • Atlantida Leviatanai

Smite pasaulio taurė

Nuo 2015 m. Smite pasaulio čempionatas (SWC) vyksta kasmet. Jame kviečiama 10 geriausių komandų iš Šiaurės Amerika, Pietų Amerika, Kinija ir Europa varžysis dėl 2,6 mln. JAV dolerių (ir didėjančio) prizinio fondo. Šis pasaulio esporto čempionatas yra gana panašus į tas, kurios matomos tradicinėse sporto šakose. Turnyro formatas apima dvigubo eliminavimo etapą, po kurio seka vieno eliminavimo nokautų raundas.

Šiaurės Amerikos komandos linkusios dominuoti. Tų, kurių būstinė yra Didžioji Britanija ir Vokietijai pastaraisiais metais taip pat sekėsi gerai. 2022 metais Jarcorrr iš Atlantis Leviathans komandos buvo išskirtas kaip naudingiausias žaidėjas.

Kai „Hi-Rez Studios“ pirmą kartą surengė turnyrą, jis buvo palyginti mažas. Nuo to laiko lošimų pramonėje jis sulaukė aukštesnio pripažinimo. Tai buvo padidinta, nes prizinis fondas ir toliau tampa pelningesnis. Šie dideli statymai sukėlė daugiau esporto lažybų svetainės atkreipti dėmesį. Gana mažas komandų skaičius taip pat reiškia, kad žaidėjai turi daugiau galimybių išrinkti nugalėtoją. Norintys stebėti šį eSport pasaulio taurę gyvai gali tai padaryti naudodami internetines transliacijos programas.

Smite lažybų teikėjai

Tai nėra tas žaidimas, kurį paprastai galima rasti pagrindiniuose lažybų tarpininkuose. Nepaisant augančio populiarumo, „Smite“ yra labiau kultinis žaidimas. Tai reiškia, kad lošėjai turės ieškoti nišinių svetainių. Geriausiose esporto lažybų svetainėse bus galima žaisti daug įvairių pavadinimų. Jei juose yra platus rinkų pasirinkimas, Smite gali būti viena iš jų.

Gali prireikti daug laiko ieškant tiekėjo, kuris siūlo šį žaidimą. Paiešką galima susiaurinti sutelkiant dėmesį į tuos, kurie pabrėžia kelių žaidėjų internetinius mūšio arenos žaidimus. Taip pat gali atsiverti naujos rinkos, kai prasidės „Smite Pro League“ ir „Smite Console League“. Todėl lošėjai turėtų stebėti, kada šie turnyrai įvyks.

Geriausi tiekėjai pasiūlys neblogą lošimų pasirinkimą tokio tipo žaidimams. Populiarios yra lažybų galimybės, tokios kaip laiminčios komandos ir aukščiausią vietą užėmusio žaidėjo numatymas. Tačiau žaidėjas gali norėti pasirinkti konkretesnius. Pavyzdžiai gali būti lažybos dėl tikslių raundo laimėjimo aplinkybių arba nužudymų skaičiaus rungtynėse.

Sekite žymias komandas

Jei lošėjai nori įgyti pranašumą ir statyti tiksliau, verta sekti geriausias šios esport bendruomenės komandas. Minėti „Smite“ pasaulio čempionato nugalėtojai yra idealūs akims. Geriausios komandos taip pat bus linkusios transliuoti savo rungtynes. Tai suteikia žaidėjams galimybę geriau suprasti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Taip pat protinga analizuoti kiekvieną žaidėją atskirai. Kadangi kiekvienas komandos narys turi tam tikrą vaidmenį, lošėjai žinos, pagal kokius kriterijus juos vertinti.

 • Džiungliai turėtų mokėti greitai išsiųsti didelius pakalikų kiekius.
 • AD Carry turi išgyventi didžiąją žaidimo dalį, turėdamas silpnesnę statistiką, prieš nunešdamas komandą į pergalę vėlesniuose etapuose.
 • Vidurys turi suteikti daug paramos, kai jų reikia.
 • Solo padeda komandos kovose ir įvarčių įmušimo metu. Todėl jie turi būti gana universalūs.
 • Kaip rodo pavadinimas, palaikymo žaidėjas padeda kitiems, kad komanda būtų kuo sėkmingesnė.

Kai lošėjai žinos kiekvieno žaidėjo vaidmenis, tai padės jiems sužinoti, kokia profesionalų komanda yra geriausia.

Už ir prieš

Argumentai "už"

 • Spalvingas ir linksmas ekranas patiks daugeliui lošėjų.
 • Tie, kurie domisi mitologija, tikrai gaus daug iš žaidimo.
 • Žaidimo komanda reguliariai jį atnaujina, kad būtų kuo labiau subalansuota.
 • Įvairių dievų įvairovė išlaiko rungtynes įdomias.
 • „Smite“ yra gaivus šio žanro vaizdas.

Minusai

 • Rungtynių veiksmas gali tapti gana chaotiškas. Todėl lošėjai, kurie mėgsta paprastesnius esport žaidimus, gali jaustis priblokšti ir sutrikę.
 • Kai „Smite“ pasirodė 2012 m., kai kuriems žmonėms gali atrodyti, kad žaidimo variklis yra šiek tiek pasenęs.
 • Norėdami geriau suprasti žaidimą, lošėjai gali pasirinkti jį žaisti. Problema ta, kad reikia daug laiko išmokti to privalumų.
 • Dėmesys pusiausvyrai reiškia, kad gali būti sunku nustatyti, kuris Dievo veikėjas turi didžiausią galimybę laimėti.
 • Žaidimas nėra skirtas žaidėjams, kurie nori patyrinėti solo.

„Smite“ lažybų koeficientų supratimas

Yra keletas kintamųjų, kurie turės įtakos Smite statymo šansams. Svarbiausias veiksnys bus paties statymo pobūdis. Pavyzdžiui, nuspėti aiškų laimėtoją turės labai daug skirtingi šansai lošti dėl kitos struktūros panaikinimo arba nužudymo.

Populiariausia sporto lažybų svetainė žmonėms pasiūlys daugybę „Smite“ lažybų galimybių. Punters gali susidurti su daugybe skirtingų šansų variantų. Amerikietiški koeficientai dažniausiai pasitaiko JAV lažybų tarpininkų svetainėse. Jie vaizduojami naudojant + ir - ženklą. Pirmasis atstovauja žemiausiam žaidėjui, o antrasis – greičiausiai nugalėtojui.

Smite lošėjai taip pat gali pastebėti trupmeninius šansus. Jie rodo galimų laimėjimų sumą trupmenos pavidalu. Pavyzdžiui, jei asmeniui pavyks laimėti statymą su koeficientu 5/1, jo uždarbis bus penkis kartus didesnis už sumą, kurią jis statė.

Taip pat yra daug svetainių, kurios gali pasiūlyti dešimtainius koeficientus „Smite“ žaidimams. Jie yra panašūs į trupmeninius, tačiau vietoj jų naudojamas kablelis. Jei kas nors statytų 15 USD „Smite“ žaidime su 2,0 koeficientu, jo laimėjimas padvigubėtų iki 30 USD.

Smite lažybų patarimai ir gudrybės

Kalbant apie tokio pobūdžio esporto lažybas, žinios yra galios. Kuo daugiau lošėjas žino apie Smite, tuo didesnė tikimybė, kad jis statys laimėjimą. Todėl protinga sekti „Smite“ žaidėjus ir žaidimo kompaniją socialinėje žiniasklaidoje nuolat sekti naujienas.

Lošėjai taip pat gali žaisti „Smite“ patys. Tai leis jiems žinoti apie naujų God paketų išleidimą, kurie gali pakeisti būsimų turnyrų dinamiką. Pranašumą taip pat galima įgyti supratus pagrindines sąvokas. Tai K/D/A (žudymai/mirtys/padėjimai), auksas per minutę ir žaidėjų rezultatyvūs perdavimai.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė