Jūsų Red Bull Wololo turnyro vadovas 2024

Jei esate „Age of Empires“ žaidimų gerbėjas, „Red Bull Wololo“ yra vienas esporto turnyrų, kurį norite stebėti. „Red Bull Wololo“, pritraukdamas žaidėjus iš viso pasaulio 1 prieš 1 formatu, kad gautų didžiulį prizinį fondą, suburia tiek mėgėjus, tiek profesionalius žaidėjus šlovės siekti.

„Red Bull Wololo“, pasižymintis unikaliu formatu, leidžiančiu tiesiai į veiksmą, yra susijęs su aukščiausios kokybės žaidimais, įspūdžiais ir kokybiškomis pramogomis, o jei esate esporto gerbėjas, tai taip pat susiję su lažybomis. Varžybose, kuriose švenčiami įvairūs „Age of Empires“ žaidimai, „Red Bull Wololo“ yra realaus laiko strategijos turnyras, kurį stebėti taip pat įdomu, kaip ir varžytis. Sužinokite daugiau apie tai, kodėl šis turnyras toks populiarus ir kaip išnaudoti visas galimybes jūsų Red Bull Wololo esporto statymai.

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Kas yra Red Bull Wololo?

Norint suprasti „Red Bull Wololo“, pirmiausia svarbu suprasti „Age of Empires“ žaidimus.

Kas yra „Age of Empires“ žaidimų serija?

Šis RTS (realaus laiko strategijos) žaidimas pirmą kartą buvo išleistas 1997 m. Iki šiol buvo išleisti 9 žaidimai ir daugybė išplėtimo paketų. Naujausia versija yra „Age of Empires IV“, išleista 2021 m. spalį.

„Ensemble Studios“ sukurtas ir „Xbox Game Studios“ išleistas „Age of Empires“ yra istorinis RTS žaidimas, vedantis žaidėjus per įvykius Afrikoje, Europoje ir Azijoje, pereinant laikotarpiais nuo akmens amžiaus iki geležies amžiaus iki Romos imperijos. Su kiekvienu nauju leidimu tobulėjant grafikai ir žaidimo eigai, žaidimas susilaukė daug sekėjų ir yra žinomas dėl sąžiningo žaidimo ir dėmesio istoriniams įvykiams.

Red Bull Wololo serija

Kaip žinos „Age of Empires“ serijos gerbėjai, „Wololo“ yra mūšio šauksmas, kurį ištarė Priest padalinys pirminėje žaidimo versijoje – ir nuo 2020 m. žaidėjai raginami susivienyti ir kovoti vieni su kitais Red Bull Wololo serijoje. , kurį rengia Red Bull Gaming.

Pirmą kartą išleista 2020 m., serialas iš pradžių buvo skirtas „Age of Empires II“ su įvairiais internetiniai turnyrai vyks, o bendras prizinis fondas – 20 000 eurų. Po sėkmingo pirmojo turnyro „Red Bull Wololo“ tęsė daugiau varžybų, kurių kiekvienoje žaidėjai turėjo skirtingą siužetą: nuo kovos už pilies valdymą antroje serijoje, iki Azijos civilizacijos trečioje ir vikingų karių. ketvirta.

2021 m. „Red Bull Wololo V“ tapo pirmuoju žymiu serijos LAN renginiu, į finalą pritraukusiu 70 000 žiūrovų karštoje kovoje dėl 100 000 USD prizinio fondo.

2022 m. šis renginys sugrįžo į savo šeštąjį turnyrą kaip Red Bull Wololo Legacy – 25-erių metų „Age of Empires“ serijos „Red Bull Gaming“ šventė, kurioje vienu metu žaidžiami ne vienas, o trys titulai. Profesionalams ir mėgėjams vienu metu varžantis „Age of Empires I: The Rise of Rome“, „Age of Empires II“ ir „Age of Empires IV“ turnyruose, serija baigėsi finalu Heidelbergo pilyje Vokietijoje.

2022 m. buvo didžiausias iki šiol Red Bull Wololo renginys, siūlantis 550 000 USD kolektyvinį prizinį fondą visuose trijuose renginiuose, ir panašu, kad serija tęsis taip pat aktyviai.

Red Bull Wololo turnyro struktūra

Nors „Red Bull Wololo“ istorijos lankas gali keistis, priklausomai nuo žaidžiamos „Age of Empires“ versijos, kiekvienas turnyras visada laikėsi panašios pagrindinės struktūros:

 • Varžybos prasideda grupiniu turu, kuriame dalyvauja nuo 8 iki 16 žaidėjų.
 • Grupėje dalyvauja profesionalai, kurie buvo pakviesti, arba mėgėjai, kurie varžosi dėl vietos per atvirą atranką, pvz., „Road To Wololo“ preliminarią „Legacy 2022“ atranką.
 • Įvykis vyksta 1v1 formatu su vienu pašalinimo skliaustu.
 • Grupės etapas vyksta per keletą „Best of“ turų, tokių kaip „Geriausias iš 3“ arba „Geriausias iš 5“.
 • Po grupių etapo nugalėtojai patenka į atkrintamąsias varžybas.
 • Atkrintamosios vyksta per „Geriausių iš 5“ ketvirtfinalių seriją, o vėliau – pusfinalį.
 • Paskutiniai du žaidėjai, stovintys po pusfinalių, varžosi turnyro finale, šį kartą su „Best of 7“ formatu.

Norint praleisti preliminarius žaidimo etapus ir eiti tiesiai į veiksmą, turnyruose vyksta šiek tiek pakeista Age of Empires versija. Pavyzdžiui, „Red Bull Wololo V“ žaidėjai varžėsi „Age of Empires II: Definitive Edition“ ir pradėjo jau turėdami 27 kaimo gyventojų ekonomiką, taip pat daugybę kitų elementų, tokių kaip kalvis ir kareivinės. Tai leidžia žaidimus laimėti arba pralaimėti pirmosiomis minutėmis ir garantuoja neatidėliotinus veiksmus.

Kaip lažintis dėl Red Bull Wololo

Lažybos dėl „Red Bull Wololo“ ir apskritai esporto žaidimų gali būti įvairių formų ir apima visus pramonės aspektus nuo tiesioginių žaidimų iki turnyrų ir „Twitch“ transliacijos. Nors galima atlikti daugybę lažybų dėl tokių elementų kaip fantazijos lažybos, lažybos dėl transliuotojų ir lažybos baseine, vienas iš populiariausi esporto lažybų būdai yra lažybos iš tikrų pinigų.

Kas yra lažybos iš tikrų pinigų?

Lažybos iš tikrų pinigų esporte ir tradicinės sporto lažybos vyksta tokiu pat formatu. Tiesiog pasirinkite turnyrą ar įvykį, dėl kurio norėtumėte statyti, pvz., Red Bull Wololo, pasirinkite savo lažybų rinką, atlikite statymą ir palaukite, kol paaiškės rezultatas.

Statydami statymą turėtumėte atsižvelgti į kiekvieno žaidėjo formą, kokia gali būti jo strategija ir kaip jam seksis ją įgyvendinti. Ar kai kurie žaidėjai bandys laimėti žaidimo pradžioje, ar kiti susilaikys ir žais ilgiau?

Kitas dalykas, į kurį reikia atsižvelgti „Red Bull Wololo“, yra tai, kad, skirtingai nei kai kuriuose kituose turnyruose, pakviesti žaidėjai dalyvauja grupių etapuose, o ne praleidžia tiesiai į priekį, o tai gali pakeisti žaidimo eigą.

Turėkite omenyje visus šiuos dalykus, atlikite savo tyrimus iš anksto, tada galėsite priimti pagrįstus sprendimus, kokius statymus iš tikrų pinigų geriausia atlikti.

Geriausi lažybų patarimai

Jei lažybos gyvai yra leidžiamos, prieš statant statymą verta pasižiūrėti žaidėjų pasirodymą, kad geriau suprastumėte jų formą ir būklę.

Pirmiausia žinokite, kaip žaisti žaidimą. Jei niekada nežaidėte IV imperijų amžius anksčiau, pavyzdžiui, nežinosite, dėl ko statote. Kuo daugiau žinosite apie kiekvieną žaidimo tipą prieš atlikdami statymą, tuo geriau.

Tyrinėkite žaidėjus iš anksto sužinokite jų stipriąsias ir silpnąsias puses, o kai kuriais atvejais netgi pagalvokite apie varžovus, nes tai gali būti vertingesnis statymas. Turnyro dieną viskas gali pasikeisti, todėl būkite atsargūs ir lažinkitės protingai.

Populiariausios Esporto lažybų svetainės

Atlikę tyrimus ir įsitikinę, kokius statymus norite atlikti, turėsite rasti kokybiško paslaugų teikėjo esporto svetainę. Visame pasaulyje yra daugybė puikių esporto svetainių, kuriose galima statyti „Age of Empires“, įskaitant:

 • 1xBet
 • 10 Bet
 • 22 Bet
 • Bet365
 • Betssonas
 • Tarpininkas
 • Casumo
 • Perkūnas
 • TonyBet

Red Bull Wololo lažybų tipai

Lažintis dėl „Red Bull Wololo“ turnyro paprasta – nesvarbu, ar statote dėl atskirų rungtynių baigties, ar statote dėl kelių baigčių, kad padaugintumėte savo laimėjimą, rasite daugybę lažybų rinkų, iš kurių galėsite rinktis.

Nors kiekvienas turnyras turės savo skirtingus varžovus ir renginius, dažniausiai dažniausiai pasitaikantys lažybų tipai yra šie:

Rungtynių nugalėtojo statymai

Atlikite rungtynių nugalėtojo statymą ir statysite už konkretaus mačo nugalėtoją. Tai paprastas statymas, kurį galite atlikti daugelyje esporto rungtynių.

Tiesioginiai statymai

Čia jūs statysite, kuris žaidėjas laimės turnyrą. Paprastai tokio tipo statymą turėsite atlikti iš anksto, todėl, jei turite gerą nuojautą dėl tiesioginio statymo, pabandykite jį atlikti anksčiau.

Sisteminiai statymai

Naudodami sisteminį statymą atliksite daugiau nei vieną statymą naudodami konkrečią sistemą. Laimėti galėsite tik tuo atveju, jei visi jūsų pasirinkimai bus teisingi, tačiau sisteminių statymų laimėjimai gali būti įspūdingi.

Esporto statymai

Čia atliksite statymą, susijusį su konkrečia sporto šaka, šiuo atveju „Red Bull Wololo“. Patikrinkite pasirinktą lažybų svetainę arčiau kito turnyro ir sužinokite, iš kokių konkrečių statymų galėsite pasirinkti.

Lažybos dėl Red Bull Wololo Online

Kodėl „Red Bull Wololo“ tapo tokiu populiariu esporto turnyru? Tai grįžta į patį „Age of Empires“ – žaidimą, kuris nuo pat pirmojo išleidimo susilaukė lojalių gerbėjų. Kiekviena versija vėliau buvo tobulinama, palyginti su ankstesne, „Age of Empires“ sujungia įspūdingas istorines siužetas su realaus laiko strategija žaidime, kuris yra be galo linksmas ir akimirksniu patrauklus. Būtent tokią evoliuciją atspindi Red Bull Wololo, prisitaikydama prie kiekvieno renginio nuo 2020 m.

Red Bull Wololo turnyro istorija

Red Bull Wololo I: 16 žaidėjų dalyvavo pačiame pirmajame „Red Bull Wololo“ 2020 m., žaisdami „Age of Empires II: Definitive Edition“ Empire Wars režimu ir už 20 000 € prizinį fondą.

Red Bull Wololo II: Antrasis serijos „Red Bull Wololo II“ įvyko 2020 m. pabaigoje, o dar 16 žaidėjų kovojo „Age of Empires II“, šį kartą dėl 30 000 USD prizinio fondo.

Red Bull Wololo III: 2021 m. pradžioje žaidime „Age of Empires II: Definitive Edition“ susikaus dar 16 žaidėjų, kurių prizinis fondas yra 30 000 USD.

Red Bull Wololo IV: 2021 m. viduryje veiksmas perėjo į „Age of Empires II: Lords of the West“, kuriame 16 žaidėjų kovos dėl 30 000 USD prizinio fondo.

Red Bull Wololo V: Baigiant 2021 m. sagą, 14 žaidėjų tarpusavyje kovojo „Age of Empires II“ žaidime ir gavo didžiulį 100 000 USD prizinį fondą.

Red Bull Wololo palikimas: Šeštajame „Red Bull Wololo Legacy“ turnyre profesionalai ir mėgėjai vienu metu varžėsi dėl trijų titulų:

 • 8 žaidėjai varžosi dėl 50 000 USD žaidime „Age of Empires I: The Rise of Rome“
 • 16 varžosi dėl 200 000 USD „Age of Empires II“
 • 16 žaidėjų varžosi dėl 300 000 USD „Age of Empires IV“

Kaip atlikti statymą

 1. Pasirinkite esporto operatorių
 2. Atidarykite sąskaitą internete
 3. Nustatykite mokėjimo metodą ir papildykite savo sąskaitą
 4. Ištirkite „Age of Empires“ ir įsitikinkite, kad žinote žaidimus ir žaidėjus
 5. Pasirinkite ir atlikite statymus

Kuo daugiau tyrimų atliksite, tuo labiau pagrįstus sprendimus galėsite priimti ir tuo didesnė tikimybė, kad pasieksite sėkmingų rezultatų.

Sėkmingas Red Bull Wololo lažybos

Sėkmingas bet kurio esporto turnyro rezultatas priklauso nuo jūsų atliekamų statymų tipų, o ypač „Red Bull Wololo“ ir „Age of Empires“ populiarūs statymų tipai:

Rungtynių nugalėtojas - Statymas, kad asmuo laimėtų tam tikras rungtynes.

Tiesiai - Statymas, kad asmuo laimėtų visą turnyrą.

Žaidimo trukmė – Statymas, kiek laiko truks konkretus žaidimas, pvz., 25–30 minučių, 35–45 minutes ir pan.

Specialūs statymai – Statymas už konkretų elementą „Age of Empires“ žaidime, pvz., kokio tipo pergalė (1 iš 3) laimės žaidimą savo žaidėjui.

Kiti Esporto turnyrai

Be Red Bull Wololo ir Age of Empires, yra keletas kitų populiarių varžybų, iš kurių galima rinktis, kai kalbama apie esporto lažybas:

Tarptautinė: Pasaulinis „Dota 2“ esporto turnyras, vykstantis kasmet nuo 2011 m. (išskyrus atšaukimą 2020 m. dėl Covid-19 protrūkio).

League of Legends pasaulio čempionatas: Kasmetinis turnyras, kuriame geriausios LoL komandos iš viso pasaulio varžosi dėl sezono titulo.

Pasaulinis PUBG čempionatas: Vienas didžiausių internetinių esporto turnyrų pasaulyje, kuriame dalyvauja aukščiausio rango žaidimo žaidėjai.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
About

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė

Faq

Viskas, ką reikia žinoti apie kazino

Kas yra Red Bull Wololo?

„Red Bull Wololo“ yra „Age of Empires“ esporto turnyras, prasidėjęs 2020 m.

Koks turnyro formatas?

Red Bull Wololo yra 1 prieš 1 turnyras, vykstantis per keletą grupių rungtynių, po kurių seka ketvirtfinaliai, pusfinaliai ir finalai.

Kaip galiu patekti į „Red Bull Wololo“?

Žaidėjai gali dalyvauti arba gavę kvietimą, arba dalyvaudami ir laimėdami atvirų atrankos varžybų seriją.

Kaip galiu statyti už Red Bull Wololo?

Tiesiog pasirinkite esporto operatorių, atidarykite sąskaitą, finansuokite savo sąskaitą, tyrinėkite įvairius žaidėjus ir žaidimus ir atlikite statymą.

Kiek man turi būti metų, kad galėčiau lažintis dėl esporto?

Atkreipkite dėmesį, kad nors daugelis esporto gerbėjų yra jaunesni nei 18 metų, teisėtai statymus dėl esporto galite atlikti tik tuo atveju, jei esate 18 metų ar vyresni arba esate pilnametystės jūsų šalyje.