Geriausias Tekken lažybų vadovas 2024

Nors „Tekken“ yra populiarus žaidimas, esporto lažybų scena nėra tokia tvirta kaip kitų el. sporto žaidimų. Pavyzdžiui, Tekken lažybos nėra tokios populiarios kaip kitos gerai žinomi esporto žaidimai kaip CSGO, Dota ir LOL. Vadinasi, ne visi lažybų tarpininkai siūlo lažintis už Tekken rungtynes. Vis dėlto net ir geriausia esport lažybų svetainė siūlo šansus ir lažybų galimybes pagrindiniams Tekken turnyrams. Paprastai Tekken statymai priimami už dviejų kovotojų rungtynes. Čia pateikiami įprasti Tekken statymai esporto lažybų svetainės:

 • Rungtynių nugalėtojas: Žaidėjas, laimėjęs 1 prieš 1 rungtynes. Tai lengviausia statyti „Tekken“. Tikėtina, kad dominuos žaidėjai su mažesniais koeficientais
 • Turo nugalėtojas: Žaidėjas, laimėjęs raundą
 • Raundo trukmė: Lažėjai lažinasi už tai, kiek laiko truks raundas
 • Turnyro nugalėtojas: statykite statymą, kuri komanda ar žaidėjas laimės visą turnyrą
 • Iš viso: Statykite už raundų skaičių, įskaitant mažesnį arba didesnį nei konkretų skaičių.
 • Iš viso kovotojas: lažybų davėjas gali lažintis už bendrą kovotojo laimėtų raundų skaičių
 • Handikapas: lažybų dėl negalios atveju lošėjas gali pašalinti taškus iš palankiausio žaidėjo ir pervesti taškus į varžovą.
 • Nelyginis arba lyginis: šis statymas yra dėl raundų skaičiaus rungtynėse, patenkančių į lyginį arba nelyginį skaičių
 • Kiti: Specialieji statymai apima, kuris žaidėjas pirmas atakuoja arba kuris žaidėjas inicijuoja pirmąją rungtynių kombinaciją.
Geriausias Tekken lažybų vadovas 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser
Kodėl Tekken yra populiarus?

Kodėl Tekken yra populiarus?

„Tekken“ populiarumas pagrįstas tuo, kad tai vienas pirmųjų žaidimų, sulaukiančių kelių milijonų žaidėjų visame pasaulyje. Naudodami naujas technologijas, žaidimo kūrėjai pateko į rinką, trokštančią dalyvauti įtraukiuosiuose žaidimuose su galimybe valdyti įvairius personažus.

Interneto bendruomenė

Turėdama tvirtą internetinę bendruomenę, Tekken populiarėja visame pasaulyje. Milijonai žaidėjų mėgaujasi žaidimu. Tekken gerbėjai dalyvauja internetinėse bendruomenėse ir socialinės žiniasklaidos programose, kad galėtų bendrauti su bendraminčiais. Kiekvieno įgūdžių lygio žaidėjai susirenka aptarti žaidimų strategijas. Bendruomenės nariai planuoja vietinius turnyrus ir susitinka žaidimų sesijose internete. Kai kurie žaidėjai šneka, o kiti palaiko kolegas žaidėjus. Internetinių platformų, tokių kaip socialinės žiniasklaidos milžinai „Discord“ ir „Twitter“, atsiradimas yra konkurencija dėl senosios mokyklos žaidimų bendruomenių. Viena svetainė „Tekken Zaibatsu“ buvo uždaryta 2021 m., nes žaidėjai pereina į populiaresnes socialinės žiniasklaidos svetaines susitikti, planuoti ir pasikalbėti.

Kodėl Tekken yra populiarus?
Žaisti Tekken internete

Žaisti Tekken internete

Tobulėjant vaizdo žaidimų žaidimams, „Tekken“ žaidimų platinimo būdas keičiasi atsižvelgiant į rinkos paklausą. Tekken vaizdo žaidimų varžybos vyksta organizuojamų renginių forma. Žaidžiamas individualiai arba su komandomis, mėgėjiškas žaidimas užleido vietą profesionaliam lygiui. Kūrėjas aktyviai kuria naujus žaidimus, siekdamas plėtoti turnyrus ir sukurti internetinę gerbėjų bazę.

Kodėl žaidimą mėgsta žaidėjai?

Žaidėjai mėgsta Tekken dėl penkių pagrindinių daugelio priežasčių, įskaitant:

 1. Įdomūs personažai ir kovos stiliai pritraukia žaidėjus, kurie nori patirti įvairios žaidimo patirties
 2. Dėl animacijos ir efektų žaidimas tampa įdomus ir įdomus.
 3. Galimybė tinkinti žaidimą yra patraukli žaidėjams, ypač todėl, kad kai kurioms tinkinimo parinktims nereikia papildomų mokėjimų.
 4. Dėl žaidimo paprastumo žaidimas tampa patrauklus naujokams, kurie gali pasirinkti žaidimo parinktis ir mėgautis žaidimu naudodami paprastai suprantamą technologiją.
 5. Režimai siūlo intensyvų žaidimą ir pakankamai kovos įvairovės, kad žaidėjai sugrįžtų daugiau.

Kaip tai žaisti?

Domina žaisti Tekken? Tiesiog atsisiųskite žaidimą į asmeninį kompiuterį. Įdiekite failą. Žaidėjai turi turėti pakankamai vietos standžiajame diske ir RAM. Žaidimui paleisti reikia mažiausiai 6 GB, taip pat 2 GB RAM.

Žaisti Tekken internete
Ar vyksta Tekken turnyras?

Ar vyksta Tekken turnyras?

Tekken 6 pasaulio čempionatas yra didžiausias „Tekken“ turnyras to meto žaidimo istorijoje. 2010 m. Namco Bandai Games rėmė turnyrą, įskaitant žaidėjų kategorijas: Xbox 360 ir PlayStation 3. Tokijo finale organizatoriai išrinko po du nugalėtojus iš kiekvienos kategorijos. Oficialiai vadinamas Japonijos raundu, Namco surengė finalą Tokijo tarptautiniame forume.

2022 m. „Namco“ ir kiti turnyrų organizatoriai imasi daug sveikatos atsargumo priemonių, kad apsaugotų turnyro žaidėjus pandemijos metu. Žiniasklaidos žaidimų milžinas „Twitch“ bendradarbiauja su „Bandai Namco Entertainment America“, kad surengtų artėjančius turnyro renginius. Birželio mėnesį Orlando mieste, Floridoje, turėtų prasidėti čempionato kovų turas. Bendras Pasaulio turo prizinis fondas yra 200 000 USD.

Ar vyksta Tekken turnyras?
Tekken komandos

Tekken komandos

Nuo palyginti naujų žaidėjų iki komandų, kurios jau kurį laiką rungtyniauja profesionaliai, Tekken konkurencinė aplinka yra subrendusi ekstremalioms konkurencijoms. Čia yra a pora komandų, kurias reikia stebėti ateinančiais turnyrų sezonais.

Nesertifikuoti Geeks

„Uncertified Geeks“ (taip pat žinomas kaip TUG) yra Pietų Afrikoje įsikūrusi save vadinančių geiksų grupė. Šie intensyvūs žaidėjai laikosi geekingos kultūros ir stengiasi pagerinti žaidimų našumą, kad išliktų konkurencingi. Komanda pradėjo veiklą, kai vienas draugas pastebėjo, kaip gerai žaidžia jo bendraamžiai, ir pasiūlė grupei susiburti, kad galėtų pasivaržyti profesionaliai. Iš draugystės ir meilės žaidimams gimusi grupė sunkiai treniruojasi, kad išnaudotų visas savo galimybes. TUG dalyvauja Tekken 7, Smash Bros ir EA FIFA turnyruose. Tobulėjant komandos įgūdžiams, ji siekia aukščiausio lygio tarptautinės sėkmės.

Vizijos puolėjai

Vision Strikers yra Korėjos esporto grupė, kovojanti žaidimo scenoje. Įdarbinusi tris geriausius „Tekken“ žaidėjus, komanda tikisi konkuruoti aukščiausiu lygiu. Vision Strikers siekia sukurti aukščiausio lygio esporto organizaciją Azijoje, įsigiję Rox Gaming komandą, legendinę dėl sėkmės Tekken turnyruose. Įsigijimas tikrai privers kitus „Tekken“ konkurentus atkreipti dėmesį į „Vision Striker“ būsimuose turnyruose.

UYU

UYU yra esporto organizacija Šiaurės Amerikoje, kuri yra konkurencinga „Call of Duty“, pasirašiusi „Skyz“, „Proto“, „Mayhem“, „Nova“ ir „Spoof“. Varžydamiesi CWL Pro lygoje, įvairios sąrašų variacijos patyrė sėkmę esporto varžybose. Buvo paskelbtas organizacijos franšizės planas. Žaidėjų sąrašas išvyko į savo franšizės sąrašus. Iki 2019 m. UYU paskelbė sąrašą, kuriame yra Wrecks, Infamous, Zyrral, Tisch ir Pentagrxm. Esporto komanda yra viena iš daugiausiai uždirbančių „Tekken“ turnyrų varžybose.

Komandos skystis

Kiekvienas, susijęs su esportu, yra susipažinęs su Komandos skystis, kelių regionų esporto grupė, įsikūrusi Nyderlanduose. 2000 m. įkūrėjai išleido „Team Liquid“ po „StarCraft II“ išleidimo. Iki 2012 m. komanda įsigijo Šiaurės Amerikos komandą Dota 2 žaidimams. 2015 m. susijungus su Team Curse susibūrė daug aukšto reitingo žaidėjų. Europos „Dota 2“ komanda laimėjo 2017 m. „International“ turnyrą ir laimėjo didžiausią prizą iki šiol esporto turnyrų istorijoje. „Team Liquid“ nariai laimėjo LCS titulus ir 2019 m. „Intel Grand Slam“ turnyrą už išskirtinį CS:GO žaidimą. Team Liquid yra aukščiausio lygio Tekken prizinio fondo laimėtoja.

Talon Esports

Honkonge įsikūręs „Talon Esports“ konkuruoja visoje Azijoje. Grupės „Tekken“ komanda yra viena daugiausiai uždirbančių už vaizdo žaidimą. Taip pat žinoma, kad gerai žaidžia League of Legends, komanda taip pat vadinama PSG Talon dėl PSG Esports partnerystės. „Pacific Championship Series“ yra gerai žinoma lyga, veikianti Pietryčių Azijoje, Taivane, Honkonge ir Makao.

Komandos paslaptis

Nuo 2014 m. Komandos paslaptis sujaudino gerbėjus puikiu Dota 2 žaidimu. 2016 m. esporto komanda įsigijo CS:GO moterų komandą. Ji taip pat išplėtė savo konkurencingumą „Street Fighter“ žaidimų pasaulyje ir pasirašė sutartį su aukščiausios klasės „Super Smash“ žaidėja. Iki 2018 m. „Team Secret“ įsigijo pagrindinius „Team TyRanT“ narius, kad įgytų konkurencinį pranašumą „Age of Empires“. 2018 m. komanda vėl išsiplėtė, kai pasirašė sutartį su Rainbow Six Siege Team IDK. „Tekken“ turnyro pajamų srityje Team Secret užima aukštą vietą.

Tekken komandos
Už ir prieš

Už ir prieš

Kiekvienas Tekken personažas turi daug privalumų ir trūkumų, apie kuriuos žaidėjai sužino žaidimo metu. Pavyzdžiui, kai kuriuos simbolius nuolat blokuoja kiti veikėjai ir jie yra nenuoseklūs. Kiti yra greiti ir malonūs naudoti. Pats žaidimas sulaukia pagyrimų ir vieno pagrindinio nusiskundimo.

Argumentai "už"

 • 3-D animacija
 • Kūrybingi personažai
 • Tinkinimas
 • Lengva žaisti

Minusai

 • Įkrovimo laikai
Už ir prieš
„Tekken“ lažybų koeficientų supratimas

„Tekken“ lažybų koeficientų supratimas

Tekken esports šansai atspindi tikimybę, kad komanda ar atskiras žaidėjas gali laimėti. Lošėjams labai svarbu lažintis internetinėse sporto lažybose su sąžiningais koeficientais. Yra trys pagrindiniai lažybų koeficientų tipai, įskaitant amerikietišką, trupmeninį ir dešimtainį.

Dauguma sporto lažybų siūlo dešimtainius koeficientus. Naudojant dešimtainį koeficientą, kuo mažesnis koeficientas, tai reiškia, kad lažybininkas labiau linkęs laimėti. Tačiau išmokos paprastai yra mažos. Esant didesniems koeficientams, lažybų davėjas prisiima didelę riziką, tačiau išmoka daugiau skirta laimėtojams. Prieš statant statymą būtina suprasti, kaip apskaičiuoti lažybų koeficientus.

„Tekken“ lažybų koeficientų supratimas
Tekken esports lažybų patarimai ir gudrybės

Tekken esports lažybų patarimai ir gudrybės

Žinokite žaidimą

Lošėjams svarbu suprasti „Tekken“ žaidimą. Kad laimėtų esporto statymą, lošėjas turi žinoti žaidimo taisykles. Žiūrėdami internetinius vadovėlius, skaitydami vadovus ir gaudami naujausią informaciją apie pramonės naujienas, padidės tikimybė laimėti lažybas.

Biudžetas

Kiekvienas statymas yra rizika. Todėl lažybininkas turi nustatyti savo lažybų biudžetą. Biudžeto laikymasis padeda išlaikyti saugius lažybų įpročius pradedantiesiems ir patyrusiems profesionalams. Biudžeto nustatymas yra būtinas ir protingas lošimo elgesys. Planavimas, kiek ir kada statyti, padeda lošėjui priimti pagrįstus ir laiminčius sprendimus.

Pasirinkite gerą lažybų tarpininką

Labiau tikėtina, kad geros reputacijos sporto lažybos pasiūlys palankius koeficientus ir patikimus išmokėjimus. Tyrimas, siekiant užtikrinti, kad lažybų tarpininkas yra tinkamai licencijuotas ir patikimas. Nesvarbu, ar lažinsi per svetainę, ar esporto lažybų programėlę, sąlygų skaitymas užtikrina, kad lažybininkas supras, ko tikėtis įnešdamas lėšas ir atlikdamas statymą. Žvelgiant į internetines apžvalgas, lošėjas gali suprasti, kaip sekėsi kitiems vartotojams lošiant konkrečiose įstaigose.

Savikontrolė

Kaip ir visų lošimų atveju, svarbu savarankiškai stebėti elgseną, kuriai gresia pavojus esporto azartiniams lošimams, kad išvengtumėte priklausomybės lošiant esporto lažybų svetainėse. Priklausomybę sukeliantis elgesys apima nesugebėjimą nustoti statyti statymus, statyti pinigus, kurių lošėjas negali sau leisti prarasti, ir nerimo bei depresijos jausmą. Jei pasireiškia bet kuris iš šių simptomų, asmuo gali nuspręsti atsisakyti savęs. Licencijuotos vietos paprastai leidžia žaidėjui padaryti pertrauką pasirinkus sulaikyti sąskaitą tam tikram laikotarpiui. Vietinės, nacionalinės ir tarptautinės agentūros, tokios kaip anoniminiai lošėjai, teikia konsultacijas ir kitas paslaugas, padedančias turintiems priklausomybės problemų.

Namco Tekken yra vienas seniausių ir geriausiai žinomų vaizdo žaidimų rinkoje. Kaip vienas iš pirmųjų, įtrauktų pažangią animaciją ir grafiką, žaidimas ir toliau suteikia žaidėjams įtraukiančių žaidimų patirtį. Žaidimas, kuriame yra daug kūrybingų personažų, sužavi žaidėjus galimybe tinkinti personažus ir pasirinkti įvairius žaidimo režimus.

Tekken turnyrai, kaip esminis esporto kraštovaizdžio narys, ir toliau skatina žaidėjų dalyvavimą ir gerbėjų entuziazmą su kiekvienu nauju žaidimo pasirodymu. Naujajame sporto lažybų pasaulyje pagrindiniai „Tekken“ turnyrai stato lažybas prieš tai, kas norės laimėti pagrindinius turnyrus. Didžiųjų e-sporto komandų žaidėjai artėja prie įžymybių statuso, nes komandos laimi didelius prizinius fondus ir populiarėja.

Tekken esports lažybų patarimai ir gudrybės
About the author
Liam Fletcher
Liam Fletcher

Liamas „CyberScribe“ Fletcheris, kivis, turintis greito žaidimo ir aiškių pasakojimų nuojautą, „EsportRanker“ pasirodė kaip ryškus balsas. Pasinerdamas į esporto pasaulį, Liamas kuria išsamias apžvalgas, strategines įžvalgas ir žavias istorijas iš už ekranų.

Send email
More posts by Liam Fletcher