Populiariausios Street Fighter lažybų svetainės 2024

„Street Fighter“ yra vienas labiausiai pripažintų vaizdo žaidimų visame pasaulyje nuo pirmojo jo išleidimo 1987 m. Per tris dešimtmečius žaidimas buvo ilgas – nuo arkadų iki parodų salių ir daugybės įrašų. „Street Fighter 2“ suteikė franšizei puikų vardą ir sukūrė konkurencinio žaidimo scenos pradžią.

XXI amžiuje eSport žaidimas labiausiai išgarsėjo 2004 m., kai buvo įkeltas Evo Moment #37. Vaizdo įrašas buvo 2004 m. „Evolution Championship Series“ svarbiausio momento dalis. Momentas Nr. 37 yra vienas ikoniškiausių el. sporto žaidimų akimirkų. Vaizdo įrašas vėl paskatino žaidėjų susidomėjimą koviniais žaidimais ir padėjo reklamuoti „Street Fighter“ kaip el. sporto šaką.

Populiariausios Street Fighter lažybų svetainės 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Apie kovos žanrą

Esport žaidimai skirstomi į daugiau nei dešimt žanrų. Kaikurie iš šitų vaizdo žaidimų žanrai yra veiksmas, nuotykiai, veiksmo nuotykiai, vaidmenų žaidimai, strategijos, modeliavimas, galvosūkiai, sportas, lenktynės ir tuščiosios eigos žaidimai. Šie žanrai dar skirstomi į pirmojo asmens šaudyklas (FPS), kovinius žaidimus, ritmo žaidimus, išgyvenimo žaidimus, japoniškus vaidmenų žaidimus (JRPG), masinius kelių žaidėjų internetinius vaidmenų žaidimus (MMORPG) ir kelių žaidėjų internetinę mūšio areną (MOBA). ).

Jau vien iš žaidimo pavadinimo nesunku pasakyti, kad tai veiksmo žaidimas. Tai, ką nėra lengva pasakyti, yra jos subkategorijos žanras veiksmo žaidimuose. Nesijaudink; Čia paryškintos kai kurios papildomos klasifikacijos pagal žaidimo stilių ir sąveiką su žaidėjais.

Street Fighter toliau klasifikuojamas kaip kovinis žaidimas. Koviniai žaidimai taip pat vadinami prieš koviniais žaidimais. Šis žaidimas apima kovą tarp dviejų kovotojų. Žaidime yra kovos elementų, tokių kaip blokavimas, kontrataka, atakų sujungimas į kombinacijas ir kova.

„Street Fighter 5“ yra geriausias kovinis žaidimas, nepaisant to, kad jis egzistuoja daugiau nei penkerius metus. „Street Fighter 5 Champion Edition“, išleistas 2020 m., yra naujausias „Street Fighter“ žaidimas, kuriame dalyvauja 40 skirtingų pasaulio karių ir naujos mechanikos, kurios suteikia žaidėjams puikią žaidimų patirtį.

Lažybos dėl Street Fighter

„Capcom's Street Fighter 5“ daugeliui yra geriausias kovinis žaidimas, kurį galima žaisti ir žiūrėti. Franšizė buvo sukurta daug dėmesio skiriant eSporto scenai. Dėl to padaugėjo žaidėjų, dalyvaujančių Street Fighter eSports varžybose. Tokie renginiai kaip ELeague tapo didžiule jėga ESL žaidimai scena.

Dėl šio eSport žaidimo populiarumo jis tapo dideliu vardu el. sporto lažybose. Vienas iš labiausiai stresą sukeliančių dalykų lažybose yra rasti patikimą eSport lažybų svetainę arba eSport lažybų programėlę. Štai keletas geriausių eSport lažybų svetainių. Šiomis eSporto lažybų platformomis gali naudotis bet kuris tinkamo amžiaus žmogus iš bet kurios pasaulio vietos.

Bovada

Tai yra labiausiai pageidaujama „Street Fighter 5“ lažybų vieta Šiaurės Amerikoje. Tai internetinis esports knyga suteikia daugiausiai galimybių Street Fighter 5 lažybose. Bovada taip pat paprasta naudoti. Taip pat pateikiami geriausi „Street Fighter 5“ lažybų koeficientai.

Bet365

Tai neabejotinai geriausia eSport lažybų svetainė pasaulyje. Kiekvienas gali labai lengvai pereiti į eSporto lažybų skirtuką ir atlikti statymą. Čia nėra jokio konkurso, atsižvelgiant į platų statymų pasirinkimą ir daug geresnius koeficientus nei kitose eSporto lažybų svetainėse. Bet365 yra tinkamas būdas visiems, norintiems statyti „Street Fighter 5“.

Kodėl „Street Fighter“ yra populiarus?

„Street Fighter“ šiuo metu yra vienas iš labiausiai mėgstamų kovinių žaidimų visame pasaulyje. Jis išpopuliarėjo visame pasaulyje, kai 1992 m. buvo pristatyta konsolinė žaidimo forma Street Fighter 2. Žaidimo populiarumas smarkiai išaugo po to, kai 2004 m. išpopuliarėjo konkurso vaizdo įrašas. Tai buvo dvi besiformuojančios žaidimo žvaigždės Daigo Umehara, ir Justinas Wongas, rungtyniaujantis 2004 m. „Evolution Championship Series“ varžybose. Dviejų čempionų rungtynių klipas apskriejo internetą, todėl „Street Fighter“ gerbėjų skaičius ir žaidėjai išaugo. Štai keletas įžvalgų apie žaidimo populiarumą.

Interneto bendruomenė

Internetas yra greičiausias būdas žmonėms iš bet kurios pasaulio vietos bendrauti. Kasdien atsiranda naujų išradimų, todėl internetas kasdien tobulėja. Dabar yra socialinės žiniasklaidos platformų, kuriose žmonės kūrė puslapius, kad padėtų jiems bendrauti kaip bendruomenei.

„Street Fighter“ entuziastai iš įvairių pasaulio šalių dabar gali bendrauti tekstiniais pranešimais, balso skambučiais ar vaizdo skambučiais vienu mygtuko paspaudimu. Socialinė žiniasklaida leidžia žmonėms susikurti žaidimų kambarius, kuriuose gali bendrinti tiesioginį žaidžiamo žaidimo kanalą. „Street Fighter“ naudoja šią techniką žaisti tarpusavyje internete, dalintis žaidimų patarimais ir, svarbiausia, reklamuoti žaidimą kitiems žaidėjams.

Žaisti Street Fighter internete

Daugelis pasaulio šalių turi neįtikėtiną interneto greitį, galintį palaikyti tiesioginius vaizdo žaidimus. Kiekvienas asmuo, norintis žaisti „Street Fighter“ internete, pirmiausia turi susikurti paskyrą internete. Jie turi turėti el. pašto paskyrą, kad galėtų sukurti paskyrą konsolėje arba asmeniniame kompiuteryje.

Norint žaisti internete, svarbu turėti greitą internetą, kad išvengtumėte vaizdo įrašų buferio žaidimo metu. Žaisdami gyvus priešininkus, galite pagerinti žaidimo įgūdžius. Žaidėjai taip pat bendrauja žaidimo metu ir dalijasi idėjomis apie žaidimą. Žaidimas internete yra jaudinantis, nes niekas neįsivaizduoja stipriųjų pusių ir tolimesnio priešininko žingsnio. Prisijungimas prie internetinių „Reddit“ forumų yra puikus būdas dalytis žaidimais su entuziastais ir tobulinti savo įgūdžius.

Big Street Fighter žaidėjai

„Street Fighter“, „Capcom“ franšizė, plačiai vertinama kaip kovinis žaidimas, kuris nuo pat jo išleidimo yra kovos žaidimų brolija. Nuo Street Fighter 2 iki Street Fighter 5 yra ikoniškų akimirkų, puikių žaidėjų ir beprotiškų sugrįžimų. Daigo Umeharas yra pats geriausias žaidėjas, kada nors žaidęs Street Fighter.

Jo trofėjai daug kalba apie jo meistriškumą. Jis taip pat vadinamas „Žvėrimi“ dėl dominavimo „Street Fighter“. Lee „Infiltration“ Seon-woo yra Pietų Korėjos „Street Fighter“ vunderkindas. „Infiltration“ yra vienas iš nedaugelio žaidėjų, priartėjusių prie „The Beast“ rekordų viršūnės.

Ar vyksta „Street Fighter“ pasaulio taurė?

Paminėkite Capcom taurę bet kuriam Street Fighter žaidėjui ir būsite nustebinti jų reakcija. „Capcom Cup“ yra „Street Fighter“ pasaulio taurės varžybos. Konkursas buvo įkurtas 2013 m. Pirmajame renginyje pagrindiniai žaidimai buvo Ultimate Marvel vs. Capcom 3, Street Fighter X Tekken versija 2013 ir Super Street Fighter 4: Arcade Edition 2012 versija. Kiekviename žaidime buvo aštuonios atrankos rungtynės.

2014 metais buvo žaidžiamas tik „Street Fighter 4“. Turnyre buvo 16 atrankos varžybų. 2015 m. „Capcom Cup“ buvo 32 žaidėjų formatas. „Capcom Pro Tour“ – tai turnyro atrankos varžybų serijos pavadinimas. DreamHack ir Evolution Championship yra vieni didžiausių ir prestižiškiausių jau egzistuojančių turnyrų, kurie yra „Capcom Pro Tour“ dalis.

Šiame konkurse geriausiai pasiekusios šalys yra Jungtinės Amerikos Valstijos, Pietų Korėja ir Japonija. Šios varžybos pritraukia „Street Fighter“ mėgėjus iš viso pasaulio. Stebėti, kaip žmonės atiduoda visas jėgas, kad išvengtų pašalinimo ir gautų pirmąjį prizą, visada smagu. Dar smagiau yra jaudulys, kurį žmogus jaučia atlikęs statymą. Šiame konkurse galima lažintis kai kuriose iš geriausių eSport lažybų svetainių. Nepraleiskite jaudulio. Dalyvaukite „Street Fighter eSport“ lažybose.

Lažybos dėl Street Fighter pas tiekėjus

Prieš lažybų, reikia identifikuoti puikią eSports lažybų programėlę arba eSports lažybų svetainę. Yra daug lažybų, tačiau ne visi jie yra puikūs. Norint būti saugiai, svarbu pasirinkti geriausią „Street Fighter eSports“ lažybų svetainę. Štai keletas geriausių eSporto lažybų svetainių, kuriose galima atlikti „Street Fighter“ statymus.

Betway

„Street Fighter eSports“ lažybų svetainė siūlo visus populiarius „Street Fighter“ čempionatus. Naujos sąskaitos apdovanojamos nemokamu 50 dolerių statymu. Be to, svetainė siūlo labai patogius mokėjimo būdus. Kai kurie galimi mokėjimo būdai yra „PayPal“ ir „Skrill“.

1xBet

Tai dar viena fantastiška Street Fighter eSports lažybų svetainė. Sukūrę paskyrą žaidėjai gauna 100% premiją nuo pirmojo įnašo. Šioje svetainėje taip pat siūlomos beveik visos „Street Fighter“ varžybos pasaulyje. Svetainėje siūloma daugiau nei 60 saugių ir patikimų mokėjimo būdų.

Lot.bet

Svetainė suteikia 100% Street Fighter premijas už pirmąjį žaidėjo įnašą. Čia žaidėjai turi galimybę atlikti statymus beveik kiekviename Street Fighter čempionate. Žaidėjai taip pat turi prieigą prie įvairių lažybų variantų. Loot.bet siūlo žaidėjams puikias mokėjimo galimybes, kad būtų lengviau atlikti indėlius. Tai suteikia žaidėjams galimybę atlikti greitus indėlius ir greitai statykite statymus.

Kokios yra žinomos komandos šiame sporte?

Norint būti sėkmingu lošėju, prieš statant statymus reikia atlikti nuodugnią analizę. Prieš atlikdami statymą, turite pažvelgti į žaidėjo įrašus. Ar žaidėjas turi galimybę laimėti žaidimą arba laimėti tam tikrą žaidimo raundą? Dabar žaidėjai turi komandas, kuriose bando kartu laimėti turnyrus.

Žaidimų organizacijos pasirašo puikius žaidėjus, kad laimėtų konkursus ir atneštų garbę savo stovyklai. Prieš priimdami sprendimą, patikrinkite, ar ta komanda pasižymi dideliu sėkmės rodikliu „Street Fighter“. Stai keleta sėkmingos komandos, už kurias galima statyti savo žaidėjus, kai stato už Street Fighter.

Echo Fox

Tai Šiaurės Amerikos eSporto organizacija. Ji buvo įkurta 2015 m. Echo Fox komanda turi puikią reputaciją laimėjusi Street Fighter konkursus. Lošėjai turėtų saugotis „Echo Fox“ žaidėjų, nes jie linkę laimėti.

Mouz

Mouz anksčiau buvo vadinamas Mousesports. Profesionali žaidimų organizacija yra įsikūrusi Hamburge, Vokietijoje. Jie įkūrė „Street Fighter“ komandą 2017 m., kai pasirašė „Problema X“ ir „CCL“. Nors CCL paliko komandą, „Problema X“ vis dar kelia didelę „Street Fighter“ grėsmę.

Už ir prieš

Jei „Street Fighter“ niekada neegzistuotų, koviniai žaidimai būtų labai skirtingi. Kovos franšizė yra atsakinga už kitų kovinių žaidimų kūrimą. Nepaisant kelių iššūkių kelyje, „Street Fighter“ buvo priešakyje maždaug tris dešimtmečius. Štai keletas „Street Fighter“ privalumų ir trūkumų.

Argumentai "už"

  • Nuostabus naujovės ir klasikos derinys. „Street Fighter 5“ turi „Super Combos“, „Focus Attacks“, „Ultra Combos“, daugybę priedų, naujų iššūkių režimų, visiškai naujų lygių ir internetinio žaidimo.
  • Puiki kovos mechanika. Street Fighter ilgą laiką ištvėrė dėl nepriekaištingos kovos mechanikos. Nesvarbu, ar žaidėjas atlieka šokinėjimo smūgį, sviedžia ugnies kamuolius ar šluoja koją, žaidimas tiesiog jaučiasi puikiai. Nesvarbu, ar žaidėjas mėgaujasi žaidimu internete, ar žaidžia prieš kompiuterį, kova yra tokia jautri ir įtempta, kad pralaimėjęs turi kaltinti save.
  • Killer grafika
  • Nors „Story Mode“ iškirptose scenose nėra nuostabių vaizdų, realaus žaidimo grafika yra įspūdinga. Žiaurus žaidimo greitis ir sklandumas suteikia galimybę pajusti kiekvienos atakos poveikį.

Minusai

  • Iffy žaidimas internete
  • Rasti atitikmenis internete labai sunku. Žaidimas užtrunka ilgai, kol žaidėjai bus suderinti internete.

„Street Fighter“ lažybų koeficientų supratimas

Šansai nurodo konkretaus įvykio tikimybę arba tikimybę. Statymai atliekami remiantis šansais davė lažybų agentai. Skirtingi esporto knygelės koeficientus apskaičiuoja skirtingai. Pasirinkite geros reputacijos esports knygą su geromis galimybėmis. Kai kurie iš įvairių skirtingų šansų tipų yra numanomoji tikimybė, amerikietiškas, dešimtainis ir trupmeninis. Dažniausiai naudojami dešimtainiai koeficientai

  • Dešimtainis koeficientas: Tai yra lengviausias šansas konvertuoti iš statymo į grąžą. Jie taip pat yra dažniausiai naudojamas šansų formatas pasaulyje. Pavyzdžiui, jei žaidėjas stato už Street Fighter žaidėją, kurio koeficientas yra 3,65, iš viso 10 dolerių, statymo išeiga bus 36,5 dolerio, jei statymas bus laimėtas, įskaitant statymą.
  • Amerikos šansai: Amerikos koeficientai pateikiami kaip skaičiai su minuso (-) ir priešdėliu (+) ženklu. Teigiamas ženklas suteikiamas mažesnių žaidėjų koeficientams ir parodo sumą, kurią reikia laimėti už kiekvienus įdėtus 200 dolerių. Neigiami koeficientai rodo sumą, kurios reikia norint laimėti 100 dolerių iš statymo.
  • Trupmeniniai koeficientai: Šie koeficientai pateikiami kaip trupmeninis skaičius. Viršutinis skaičius rodo, kiek žmogus gauna investavęs apatinį trupmeninį skaičių.
  • Numanoma tikimybė: Tai lengviau skaitomas būdas nurodyti šansus. Tačiau šis metodas gali būti labai netikslus. Jis daugiausia naudojamas kaip nuoroda apskaičiuojant riziką.

„Street Fighter“ lažybų patarimai ir gudrybės

Nors žmonės lažybose dalyvauja savo malonumui, jiems vis tiek reikia laimėjimų, kad ir toliau būtų aktyvūs lažybų scenoje. Norint sėkmingai žaisti „Street Fighter“ lažybose, reikia atlikti statistinę analizę. Pirmiausia reikia žinoti, kaip žaidėjai pasirodė vienas prieš kitą, kai paskutinį kartą susitiko. Taip pat svarbu patikrinti, ar žaidėjas turi a mėgstamiausias turnyras.

Atrodo, kad kai kurie žaidėjai tam tikruose turnyruose pasirodo geriau nei kiti. Lošėjams visada patariama prieš atliekant statymą pasitikrinti žaidėjo formą. Žaidėjas gali būti geriausios savo karjeros formos ir turėti ilgą pergalių seriją. Patartina statyti už žaidėją, turintį tokią seriją.

About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSportas
About

Jun-ho Kim, Pietų Korėjos dinamiškas Esports maestro, EsportRanker yra žinių švyturys. Sumaišydamas analitinį meistriškumą su įgimta meile žaidimams, Jun-ho atskleidžia sudėtingą internetinių konkursų gobeleną, užtikrindamas, kad žaidėjai liktų informuoti ir įkvėpti.

Send email
More posts by Jun-ho Kim