Geriausias Mortal Kombat lažybų vadovas 2024

Daugelis populiaresnių esport žaidimų yra iš gana neseniai sukurtų franšizių. Tačiau „Mortal Kombat“ serija skiriasi, nes konkurenciniai turnyrai vyksta nuo 1990-ųjų pabaigos. Tai reiškia, kad tai buvo ankstesnė nei internetinių sportinių lošimų koncepcija. Nors vėlesnės „Mortal Kombat“ dalys patobulino grafiką ir žaidimo eigą, pagrindiniai elementai išliko tie patys nuo pirmojo žaidimo išleidimo 1992 m.

Žaidėjai valdo veikėją, kuris turi kovoti su priešais 1 prieš 1 rungtynėse. Kai žaidėjo arba priešo sveikata išsenka, jie gali būti nužudyti baigiamuoju ėjimu.

Geriausias Mortal Kombat lažybų vadovas 2024
Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser
Kuo Mortal Combat išsiskiria?

Kuo Mortal Combat išsiskiria?

Priklausomai nuo pasirinkto veikėjo, galima naudoti tiek neginkluotų, tiek ginklu pagrįstų atakų stilių. Mortal Kombat esport lažybos yra gana paprastos. Lošėjas dažniausiai turės nuspėti, kuris iš dviejų žaidėjų laimės. Todėl šis lažybų stilius turi platų patrauklumą.

Esporte yra daugybė kovinių žaidimų, iš kurių žmonės gali rinktis. „Mortal Kombat“ ištvėrė dešimtmečius, nes siūlo unikalią patirtį tiek žaidėjams, tiek žiūrovams. Jis vyksta fantastinėje visatoje, pripildytoje labai įsimintinų personažų.

Scorpion, Sub-Zero ir Johnny Cage tapo ikoninėmis vaizdo žaidimų gerbėjų figūromis. Vėlesni žaidimai licencijavo kitus populiariosios kultūros veikėjus. Tai reiškia, kad esporto lažybų gerbėjai gali statyti statymus Freddy Krueger, Jason Voorhees, Predator, Terminator ir Robocop, kad būtų galima paminėti tik keletą.

Serialas taip pat tapo išskirtinis dėl žinomų žiaurių užbaigimo judesių. Jie yra žinomi kaip „mirtingi atvejai“ ir yra labai žiaurūs. Nors tai gali atbaidyti kai kuriuos labiau nualpusius vaizdo žaidimų lažybų gerbėjus, šias sekas gerbia tie, kurie mėgsta visceralinę mediją. Iš esmės tai yra tos pačios rūšies pramogos, kurios buvo matytos praeities gladiatorių arenose. Tačiau tai daroma skaitmeninės fantazijos aplinkoje.

Kuo Mortal Combat išsiskiria?
Lažybos dėl Mortal Kombat internetu

Lažybos dėl Mortal Kombat internetu

„Mortal Kombat“ lažybos yra daug paprastesnės nei daugelis kitų esporto žaidimai dėl rungtynių apribojimų. Jie supriešina du žaidėjus vienas prieš kitą. Jei lošėjas tik nori nuspėti raundo nugalėtoją, tada šansai yra gana teisingi. Jei varžovai yra vienodai suderinti, tai gali suteikti žaidėjams 50/50 šansą. Dėl šios priežasties didžioji dauguma „Mortal Kombat“ lažybų yra susiję su potencialaus rungtynių čempiono išrinkimu.

Tačiau yra ir kitų variantų, jei žmonės nori kažko sudėtingesnio. Vietoj to jie galėtų lažintis dėl rungtynių trukmės arba raundų skaičiaus. Veikėjai paprastai miršta visiškai išsekę arba miršta. Mortal Kombat statymas gali būti atliktas nuspėjant, kuris iš jų įvyks.

Raundų skaičius rungtynėse gali labai skirtis. Tai priklausys nuo žaidėjų veiksmų. Kartais lažybų tarpininkas siūlo statymą per/mažesnį už visus raundus per rungtynes. Arba lošėjas gali statyti, kiek raundų laimės atskiras veikėjas. Jei taip yra, jie turi žinoti savo stipriąsias ir silpnąsias puses. Taip pat prieš statant statymą svarbu žinoti apie bet kokius kito veikėjo kraštus.

Lažybos dėl Mortal Kombat internetu
Kodėl Mortal Kombat yra populiarus?

Kodėl Mortal Kombat yra populiarus?

Neatsitiktinai ši serija tęsiasi taip ilgai. Nuo pat pirmojo žaidimo kūrėjai sugebėjo sukurti tai, kas patinka daugeliui skirtingų žaidėjų. Jame yra pažįstama kitų kovos titulų mechanika, tačiau dėl „Fatality“ funkcijos yra patenkinama apvali pabaiga.

Tai reiškia, kad net nevykėlis gali mėgautis visceralia animacija, kurioje jo personažas baigiamas. Valdiklius taip pat lengva išmokti ir jie išliko nuoseklūs daugumoje žaidimų. Populiarumą padidino franšizės multimedijos papildymai, įskaitant kelis tiesioginio veiksmo filmus.

Interneto bendruomenė

Nuo serialas gyvuoja jau 30 metų, prasminga, kad klesti gerbėja. Internetas subūrė žaidėjus veteranus, kurie prisimena senesnes dalis, ir naują kartą, apsėstą vėlesnių. Kalbant apie eSportą, yra keletas populiarių forumų.

Jie gali informuoti žmones apie naujus turnyrų pokyčius. Šios svetainės taip pat yra geri ištekliai, padedantys išrinkti potencialų nugalėtoją. Daugelis Mortal Kombat profesionalių žaidėjų internete netgi skelbia vaizdo įrašus apie savo geriausius pasirodymus. Jų stebėjimas yra puikus būdas ištirti jų stipriąsias ir silpnąsias puses.

Žaidimas Mortal Kombat internete

Anksčiau nė viename iš ankstyvųjų Mortal Kombat žaidimų nebuvo galima žaisti internete. Tai pasikeitė su daugiau dabartinių leidimų. Pavyzdžiui, kai 2019 m. pasirodė Mortal Kombat 11, žaidėjams buvo rekomenduojama visada palaikyti ryšį su žiniatinkliu. Kai kurie mini žaidimai buvo pasiekiami tik internetu.

Tai atitinka populiarią tendenciją visoje pramonėje. Naujausios kartos konsolės užtikrina nuolatinį ryšį, kad būtų galima įdiegti naujus naujinimus. Išskyrus pasakojimo režimą, žaidėjai gali mesti iššūkį savo draugams internete per kelių žaidėjų rungtynes. Šis režimas paprastai yra eSport turnyrų pagrindas.

Big Mortal Kombat žaidėjai

Per visą šios franšizės istoriją čempionato organizatoriai pirmenybę teikė naujausiai daliai, skirtai naudoti varžybose. Šiuo metu tai yra Mortal Kombat 11 (MK11). Todėl lošėjai turi žinoti geriausius to konkretaus titulo žaidėjus, jei nori padidinti savo galimybes sėkmingai statyti.

Daugelyje eSport žaidimų dalyvauja įvairių sluoksnių čempionai. Tačiau geriausi MK 11 žaidėjai yra iš JAV. Jų žaidėjų žymos yra Wuuuzie, Burninini007, Woolender, Han Rashid ir Fadedsal. Svarbu pažymėti, kad žaidėjo sėkmė dažnai priklausys nuo to, kokį veikėją jis pasirinks.

Kodėl Mortal Kombat yra populiarus?
Mortal Kombat pasaulio taurė

Mortal Kombat pasaulio taurė

Geriausia esport lažybų svetainė pasiūlys rinkas didžiausių turnyrų Mortal Kombat bendruomenėje. Šioje serijoje pagrindinis dėmesys skiriamas išgalvotam konkursui, kuriame susirenka visi didžiausi kovotojai visatoje. Todėl stebėtina, kad realiame pasaulyje nėra galutinio esporto įvykio. Tam yra keletas priežasčių.

Kūrėjai reguliariai išleidžia naujus Mortal Kombat žaidimus. Teoriškai tai nebūtų problema. Kitos franšizės, pvz Menkė ir Mūšio laukas iš tikrųjų gausite naudos iš atnaujintų dalių, kurios bus rodomos aukšto lygio rungtynėse. Tačiau kiekvieną kartą, kai pasirodo naujausias „Mortal Kombat“ žaidimas, bendruomenėje jis atkuriamas. Be to, kūrėjai nustoja teikti svarbius populiarių senesnių pavadinimų atnaujinimus.

Nepaisant šių problemų, lošėjai vis tiek gali atlikti statymus dėl Mortal Kombat čempionatų. Jie linkę sutelkti dėmesį į vieną lokalizuotą regioną. Geri pavyzdžiai yra Šiaurės Amerikos lyga ir „La Liga“. „InterKontinental Kombat“ bando suburti daugiau bendruomenių.

Tačiau ji daugiausia apsiriboja Okeanija ir Europa. Vienas iš plačiausių turnyrų yra ESL Mortal Kombat X Pro League. Nugalėtojas dažnai vadinamas pasaulio čempionu. Nepaisant to, „Mortal Kombat eSports“ bendruomenei trūksta visko, ką būtų galima laikyti pasaulio čempionatu.

Mortal Kombat pasaulio taurė
Lažybos iš esporto paslaugų teikėjų

Lažybos iš esporto paslaugų teikėjų

Į Japonija, „Mortal Kombat“ serijos lažybų rinka yra pakankamai populiari. Tačiau Vakarų lošėjai pastebės, kad tai yra daug nišesnė. Jiems gali būti sunku rasti vaizdo žaidimų lažybų programą ar svetainę, kuri atitiktų šiuos turnyrus.

„Mortal Kombat 11“ yra naujausia serijos dalis. Todėl dauguma lažybų ir sutelks dėmesį į tai. Laukėjams taip pat geriau seksis rasti rinkas per vieną iš aukšto lygio Mortal Kombat renginių. Tikimybė, kad jis turės lažybų tarpininką, priklausys nuo to, kiek dėmesio ji sulauks iš žiniasklaidos apskritai.

Net jei tai gali būti sunku rasti internetinės esporto lažybų svetainės su Mortal Kombat lažybomis, yra keletas dalykų, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį. Geriausi tiekėjai pasiūlys daugybę skirtingų lažybų variantų. Apvalaus laimėtojo statymai yra populiarūs daugeliui žmonių. Tačiau kai kurie lošėjai norės kažko konkretesnio.

Taip pat gera idėja pasirinkti teikėją, kuris siūlo prieigą prie tiesioginių rungtynių srautų. Bent jau jie turėtų pateikti naujausią statistinę informaciją grafikos pavidalu. Jei „Mortal Kombat“ statymai taps ryškesni esporto bendruomenėje, gali padaugėti lažybų svetainių, kuriose daugiausia dėmesio skiriama tam.

Lažybos iš esporto paslaugų teikėjų
Žymios MK komandos

Žymios MK komandos

Kalbant apie esporto lažybas, tai visada yra gera idėja sekti geriausias komandas. Tokiu būdu lošėjai gali tiksliau statyti statymus. Problema ta, kad Mortal Kombat yra ribotas, kai kalbama apie aukšto lygio turnyrų skaičių. Todėl žmonėms gali būti sunku nustatyti, kurios komandos yra puikios atlikėjos. Tačiau bėgant metams keletas jų pasitvirtino.

Šios organizacijos yra linkusios žaisti rungtynes dėl daugybės skirtingų žaidimų pavadinimų. Labai retai grupės susitelkia tik į Mortal Kombat seriją. Tiesą sakant, iš 10 geriausių tik viena komanda iš viso yra sužaidusi daugiau nei devynis turnyrus. Šios grupės dažnai įvardijamos kaip stipriausios varžovės:

 • Echo Fox
 • NASR eSports
 • UYU
 • žvėrių pakrantė
 • „Panda Global“
 • Blogieji genijai
 • Noble eSports
 • Tamsios pusės
 • Pitsburgo riteriai
 • Maždaug eSportas

Ieškant geriausiai pasirodančių komandų, protinga rinktis tas, kurios gerai pasirodė kituose kovinio žanro žaidimuose. Taip yra todėl, kad „Mortal Kombat“ reikalauja tokių pačių įgūdžių. Kai dvi įtakingiausios grupės kovoja viena su kita, sunku nustatyti potencialų nugalėtoją. Lošėjas turės apsvarstyti, kuris iš jų turi pranašumą.

Žymios MK komandos
Už ir prieš

Už ir prieš

Argumentai "už"

 • Tai ikoninė žaidimų serija, kurioje galima mėgautis 30 metų turiniu.
 • Su kiekvienu nauju žaidimu grafika ir žaidimo mechanika tobulėja. Lošėjams tereikia iš dviejų konkuruojančių žaidėjų pasirinkti potencialų laimėtoją. Tai suteikia jiems gerą šansą statyti laimėjimą.
 • Pastaraisiais metais į žaidimus buvo įtraukiami personažai iš kitų ikoniškų popkultūros elementų.
 • Tai idealus žaidimas žmonėms, kurie nori paprastos lažybų patirties.
 • Visceralinio veiksmo gerbėjams patiks stebėti rungtynes.
 • Ateityje „Mortal Kombat“ rinkas gali pasiūlyti daugiau lažybų.

Minusai

 • Šiuo metu nėra konkretaus turnyro, kuris būtų pasaulinis čempionatas.
 • Ypatingas smurto pobūdis gali atbaidyti kai kuriuos lošėjus.
 • Tarp kiekvienos dalies kyla tam tikrų žaidimo nuoseklumo problemų. Tai gali reikšti, kad žaidėjai stengiasi įgyti svarbią įžvalgą, ko ieškoti laimėtojui.
 • Labiausiai tikėtina, kad lošėjams bus sunku rasti tiekėją šiai rinkai.
 • Franšizė nepasiekė tokio eSporto populiarumo kaip kiti garsūs prekių ženklai.
 • Norėdami įgyti pranašumą lažyboms, lošėjai turi ištirti dešimčių personažų stipriąsias ir silpnąsias puses.
Už ir prieš
Geriausi Mortal Kombat šansai

Geriausi Mortal Kombat šansai

Sumanūs lošėjai ieškos žaidimų, kuriuose būtų kuo mažiau potencialių laimėtojų. Tokiu būdu jie padidina savo galimybes sėkmingai statyti. Mortal Kombat yra populiarus tarp žaidėjų dėl to, kad kiekvienose rungtynėse dėl pergalės varžosi tik du žmonės. Todėl, kalbant apie tai, nėra vidurio esport lažybų koeficientai. Jie bus 1:1 arba 2:1. Jei statymas yra orientuotas į tai, kas laimės rungtynes, tada, jei rezultatas bus lygus, pinigai gali būti grąžinti.

Jei lošėjai ieško patrauklesnių šansų ir geresnių išmokų, jie gali pasirinkti konkretesnį statymą. Pavyzdžiui, jie gali numatyti, kiek truks rungtynės arba kiek raundų laimės konkretus veikėjas.

Tačiau šie statymai taip pat yra rizikingesni. Bukmekeriai žinos apie šių žaidimų statistiką. Tokie veikėjai kaip Sub-Zero turi pranašumų, dėl kurių jie labiau linkę laimėti. Todėl žaidėjo pasirinktas personažas taip pat gali turėti įtakos šansams. Kai kurie lažybų organizatoriai taip pat atsižvelgia į savo ankstesnius rezultatus.

Geriausi Mortal Kombat šansai
Mortal Kombat lažybų patarimai ir gudrybės

Mortal Kombat lažybų patarimai ir gudrybės

Galima rinktis iš kelių strategijų, kurių kiekviena turi skirtingą rizikos lygį. Kai kurie žaidėjai mėgsta tyčia statyti statymus už varžovą. Priežastis ta, kad Mortal Kombat rungtynės yra 1 prieš 1. Todėl net ir nepalankus žaidėjas greičiausiai laimės. Idėja yra ta, kad kai jie tai padarys, jis padengs nuostolius dėl kitų lažybų.

Kita taktika yra lažintis dėl žuvusiųjų skaičiaus raunde pagal turnyro vidurkį. Tai paprastai būna apie 2,5. Tačiau šie statymai turi gana mažus laimėjimus. Nepriklausomai nuo Mortal Kombat statymo pobūdžio, visada išmintinga ieškoti statistikos apie Mortal Kombat žaidimus.

Mortal Kombat lažybų patarimai ir gudrybės
About the author
Liam Fletcher
Liam Fletcher

Liamas „CyberScribe“ Fletcheris, kivis, turintis greito žaidimo ir aiškių pasakojimų nuojautą, „EsportRanker“ pasirodė kaip ryškus balsas. Pasinerdamas į esporto pasaulį, Liamas kuria išsamias apžvalgas, strategines įžvalgas ir žavias istorijas iš už ekranų.

Send email
More posts by Liam Fletcher