Beginner's Guide

Rinkoje yra daug esporto lažybų svetainių, tačiau ne visos jų yra pakankamai geros. Turite rasti svetainę, kuri veikė pakankamai ilgai, kad įgytumėte vartotojų pasitikėjimą. Štai į ką reikia atsižvelgti renkantis geriausią esporto lažybų svetainę:

Reputacija

Renkantis eSporto lažybų svetainę, pirmiausia reikia atkreipti dėmesį į jos reputaciją. Yra daug žmonių, kurie naudojosi svetaine ir nustatė, kad ji yra patikima, o tai reiškia, kad tai geras pasirinkimas ir jums. Galite peržiūrėti atsiliepimus internete ir perskaityti, ką kiti apie tai pasakė, kad nuspręstumėte, ar tai verta jūsų laiko ir pinigų.

Mokėjimo būdai

Kai kurios svetainės siūlo a platus atsiskaitymo variantų pasirinkimas, o kiti gali pasiūlyti tik vieno ar dviejų tipų mokėjimus. Svarbu pasirinkti svetainę su mokėjimo būdu, kuriuo galėtumėte lengvai naudotis be jokių problemų. Taip lažybų metu bus lengviau įnešti ir išimti pinigus.

Klientų aptarnavimo palaikymas

Tai dar vienas veiksnys, į kurį reikia atsižvelgti renkantis geriausią svetainę. Norite rasti svetainę, kurioje būtų teikiamas geras klientų aptarnavimo palaikymas, kad kilus problemoms galėtumėte ja pasikliauti.

Saugumas

Renkantis esporto lažybų svetainę saugumas turėtų būti vienas iš jūsų prioritetų, nes nenorite, kad kenkėjiškos svetainės būtų laikomos teisėtomis. Ieškokite svetainės, kuri veikia pakankamai ilgai ir kurios naudotojai nesiskundžia. Tai užtikrina, kad jūsų pinigai išliks saugūs.

Galimi esport žaidimai, dėl kurių galima statyti

Galimi esport žaidimai, dėl kurių galima statyti

Visada apsvarstykite galimus žaidimus, dėl kurių galite statyti. Jums reikia svetainės, kurioje būtų siūlomi keli žaidimai, kad galėtumėte įvairinti savo statymus. Tai sumažins jūsų riziką ir tuo pačiu užtikrins jus lažinkitės dėl mėgstamų žaidimų žanrų.

Esport lažybų koeficientai

Geri koeficientai užtikrins, kad jei laimėsite, gausite geriausią statymų grąžą.

Remiantis aukščiau pateiktais kriterijais, kai kurios iš geriausių esporto lažybų svetainių yra:

 • 1xBet
 • 22BET
 • 10 Bet
 • Betssonas
 • Nagi
 • LeoVegas
 • WilliamHill
 • Tarpininkas
Galimi esport žaidimai, dėl kurių galima statyti
Kas yra esporto lažybos?

Kas yra esporto lažybos?

Yra daugybė lažybų formų, o esporto lažybos yra viena iš jų. Naudodami šią lažybų formą jūs statote elektronines sporto šakas, o ne fizinius sporto renginius. „Esports“ reiškia elektroninį sportą ir yra vienas įdomiausių sporto šakų, kurias galima stebėti, nes jose vyksta varžybos realiuoju laiku. Tai reiškia, kad pralaimėjęs žaidėjas vis tiek gali laimėti per sekundės dalį, todėl stebėti ir statyti yra labai įdomu.

Esporto lažybos egzistuoja jau keletą metų, tačiau daugeliui žmonių, nepriklausančių žaidimų bendruomenei, tai vis dar gana nauja. Štai kodėl daugelis žaidimų kompanijų vis daugiau dėmesio skiria eSporto lažyboms.

Svarbūs dalykai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį statant e-sportą pradedantiesiems

Ar pirmą kartą lažinate esportą? Štai keletas svarbių dalykų, kuriais reikia rūpintis:

 1. Lažybų svetainės pasirinkimas: Esporto lažybų sritis auga, tačiau ji vis dar gana nauja. Tai reiškia, kad nėra daug sukurtų svetainių, kuriose būtų galima statyti.
 2. Jūsų biudžetas: Spręsdami, kiek statyti už esporto rungtynes, visada turėtumėte teikti pirmenybę savo biudžetui. Jūs nenorite rizikuoti daugiau, nei galite sau leisti prarasti, nes tai sukels tik finansinių problemų ateityje.
 3. Šansai: Prieš atlikdami statymą, visada patikrinkite koeficientus. Tai ypač svarbu, jei statote didelės rizikos statymą.
 4. Jūsų įgūdžių lygis: Jei esate pradedantysis ir niekada anksčiau nežaidėte ar nežiūrėjote esporto, tuomet labai rekomenduojama pradėti nuo mažų statymų ir laikytis ten, kol jūsų įgūdžiai pakankamai pagerės aukštesniems žaidimams.
Kas yra esporto lažybos?
Esporto lažybų privalumai ir trūkumai

Esporto lažybų privalumai ir trūkumai

Esporto lažybos tampa vis populiaresnės, tačiau jos vis dar nėra skirtos visiems. Štai keletas lažybų dėl esporto privalumų ir trūkumų.

Argumentai "už"

 • Tai labai įdomus būdas praleisti laiką. Tuo pačiu metu galėsite atlikti statymus ir stebėti nuostabius žaidimus.
 • Internetinės esporto lažybos yra patogios. Galite statyti kada norite, kur norite ir kiek norite.
 • Internetinėse lažybų svetainėse gausite daug premijų ir akcijų.

Minusai

 • Yra priklausomybės rizika. Jei nesate atsargūs, galite pradėti statyti daug daugiau, nei galite sau leisti prarasti. Dėl to gali kilti finansinių problemų.
 • Taip pat yra rizika būti apgautiems nesąžiningų internetinių lažybų svetainių.
Esporto lažybų privalumai ir trūkumai
Kaip veikia esporto lažybų svetainė?

Kaip veikia esporto lažybų svetainė?

Įdomu kaip lažintis dėl esporto ir kaip veikia esporto lažybų svetainės? Daugelis esporto lažybų svetainių pašalino visus sustojimus, kad pradedantiesiems būtų lengviau pasiekti žaidimus ir pradėti lažintis. Norėdami pradėti lažintis esporto svetainėje, turite:

Prisiregistravimas svetainėje

Kai prisiregistruosite svetainėje, greičiausiai turėsite įvesti asmeninę informaciją, pvz., adresą, telefono numerį, el. pašto adresą ir slaptažodį. Kai pateiksite visą reikiamą informaciją, svetainė atsiųs patvirtinimo el. laišką, po kurio prisijungsite prie savo sąskaitos, pasirinksite banko būdą ir įnešite lėšų.

Indėliai paprastai atliekami akimirksniu, kad galėtumėte pradėti lažintis beveik iš karto po registracijos, o esporto svetainės visada pateiks platų bankininkystės metodų pasirinkimą. Pasirinkite bet kokį jums patogų būdą.

Kaip veikia esporto lažybų svetainė?
Statymas

Statymas

Norėdami įdėti a lažinkitės esporto lažybų svetainėje, pasirinkite rungtynes, dėl kurių norite statyti, ir pasirinkite statymo tipą. Įveskite savo statymą (pinigų sumą, kurią norite statyti už konkrečias rungtynes) ir patvirtinkite statymą.

Nors yra esporto lažybų svetainių, kurios leis jums pakeisti ar net atšaukti savo statymą prieš prasidedant, kitos tokios laisvės nesuteikia. Štai kodėl prieš patvirtindami turite išmokti keletą svarbių lažybų patarimų ir atidžiai pasirinkti statymus.

Pastaba: dauguma esporto lažybų svetainių gaus pasveikinimo premiją po pirmojo įnašo. Prieš pateikdami reikalavimą, supraskite premijos sąlygas. Žinodami, kaip veikia premija, galite maksimaliai išnaudoti šiuos apdovanojimus ir užtikrinti, kad jie būtų naudingi.

Statymas
Esporto lažybų tipai

Esporto lažybų tipai

Kaip ir tradicinėse sporto šakose, esporte yra daugybė statymų tipų. Šis diapazonas užtikrina, kad žaidėjai pasirinks tai, kas jiems labiausiai tinka. Nors kai kuriuos statymo tipus laimėti lengva, kitus sunku laimėti. Jūs norėsite pasirinkti statymą, kuris suteikia jums daugiau galimybių. Kai kurie iš labiausiai paplitusių eSporto lažybų tipai yra išvardyti žemiau:

 • Atvirai: Tai apima statymą už rungtynių nugalėtoją. Vienareikšmyje lygiųjų nėra.
 • Virš / Po: Šio tipo statymas taip pat paprastas, kaip nurodyti skaičių. Pavyzdžiui, tokio tipo lažybose dažniausiai laimi tai, ar žaidime bus daugiau nei 100 nužudymų, ar mažiau.
 • Turnyro nugalėtojas: Šis statymo tipas dažniausiai yra populiarus pasirinkimas dideli turnyrai. Jūs statysite, kuri komanda laimės turnyrą.
 • Nelyginis/lyginis: Šiame statyme jūs statysite, ar įvykių skaičius konkrečiose eSports rungtynėse bus nelyginis ar lyginis. Pavyzdžiui, Dota 2 rungtynėse galite numatyti, ar komanda laimės tam tikrą skaičių lyginių ar nelyginių raundų.
 • Teisingas balas: tai reiškia, kad reikia nuspėti teisingą tam tikros esporto rungtynių rezultatą. Tai gali būti taškais, pavyzdžiui, 2-0 arba 4-3.
Esporto lažybų tipai