Populiariausios King of Glory lažybų svetainės 2024

Dauguma esporto žaidėjų yra girdėję apie King of Glory, sutrumpintą kaip KoG. Taigi, kas tai tiksliai? Na, King of Glory yra MOBA (Multiplayer Online Battle Arena) žaidimas, kurį sukūrė Tencent Holdings Ltd, viena didžiausių žaidimų firmų pasaulyje. Žaidimas žinomas keliais pavadinimais, priklausomai nuo geografinės vietos.

Kai kurie iš šių pavadinimų yra Wangzhe Rongyao ir Karalių garbė. Šis esporto žaidimas pritraukia daugybę žmonių, ypač Kinijoje. Tai reiškia, kad tai vienas iš labiausiai žaidžiamų esport žaidimų Azijoje. Vienas dalykas, dėl kurio KoG yra populiarus tarp esporto entuziastų, yra galbūt panašumas su kitu legendiniu žaidimu League of Legends (LoL). Tuo metu, kai 2015 m. buvo išleistas KoG, pastarasis jau buvo didelis hitas, todėl buvo tikimasi, kad bet kokios paralelės tarp šių dviejų pavadinimų bus naudingos pirmiesiems.

Populiariausios King of Glory lažybų svetainės 2024
Jun-ho Kim
ExpertJun-ho KimExpert
ResearcherHaruki NakamuraResearcher

Apie ką žaidimas?

Kaip ir „League of Legends“, „KoG“ puikiai veikia mobiliuosiuose įrenginiuose, todėl žaidėjai gali mėgautis patirtimi iš bet kurios kosmoso vietos: biure, autobuse, namuose ir t. t. Esporto žaidėjai mėgsta dabartinį (2022 m.) Taip galima drąsiai teigti, kad KoG užkariavo milijonus širdžių ir tai darys toliau, bent jau artimiausioje ateityje.

Kaip ir jo pirmtakas „LoL“, „KoG's“ yra žaidimas, kuriame galingi personažai išsiskiria komandoje ir komandoje. To tikslas yra sunaikinti priešininko kristalą, bazę ir bokštus. Šio žaidimo herojai turi įvairių stiprybių. Norint nugalėti priešą, reikia refleksų, strategijos ir net nervų. Pamatysite žaidimo herojus, turinčius tokius daiktus kaip nuotoliniai ginklai, artima kova ir burtai. Kiti gebėjimai apima magiškus išpuolius.

Lažybos dėl karaliaus šlovės

Nors KoG negali būti paminėtas taip pat, kaip Dota 2, LoL ir CS: EIK Kalbant apie lažybų populiarumą, faktas yra tai, kad nemaža dalis esporto lažybininkų investuoja į šį žaidimą. Sukurtas mobiliesiems įrenginiams, žaidimas skirtas milijonams žaidėjų, kurie mėgsta lažintis judėdami.

Lažybose KoG nėra nieko tokio sudėtingo. Kaip ir bet kuriam kitam sportui, viskas, ko jums reikia, yra rasti patikimą esporto žaidimų svetainę; užsiregistruokite, prisijunkite, pasirinkite KoG turnyrą, kuriame norite statyti, ir atlikite statymą. Tačiau pirmiausia turėsite suprasti, kaip veikia žaidimas. „Google“ paieška jums labai padėtų.

Kur rasti šlovės karalių

Išaugus KoG populiarumui, šimtai sporto lažybų tai suprato kaip puikią galimybę užsidirbti pinigų ir tuo pačiu linksminti žaidėjus. Bookies nėra tas pats; jie skiriasi daugeliu aspektų, įskaitant siūlomus koeficientus ir premijas.

Lažybų tarpininkai skiriasi ir lažybų rinkomis. Nors kai kurie siūlo platų tokių statymų asortimentą, kiti siūlo tik nedidelį asortimentą, apribodami lažybų dalyvius nuo galimų atlikti statymų. Taigi, ieškodami esporto lažybų svetainės, kuria galite pasitikėti, turite atkreipti dėmesį į šias funkcijas.

Kodėl „King of Glory“ populiarus?

„King of Glory“ galbūt nėra populiarus vardas JAV, tačiau jis yra labai sėkmingas Kinija. Jis sulaukė didžiulio populiarumo šalyje ir turi milijonus aktyvių žaidėjų per mėnesį. Šiandien KoG tampa populiariu mobiliuoju žaidimu, ir kitos šalys greičiausiai jį priims.

Yra daug priežasčių, kodėl „King of Glory“ yra toks populiarus esportas Kinijoje. Visų pirma, apie žaidimo populiarumą šalyje kalba jų pačių kūrimas. Tačiau yra daug daugiau nei tai, įskaitant dosnius prizų fondus.

„King of Glory“ taip pat lengva žaisti su žemomis įėjimo kliūtimis. Žaidėjai gali išmokti žaidimą per kelias minutes, todėl žaidėjai gali patekti į jį per ilgai nelaukdami. Nesvarbu, ar esate pradedantysis, ar pažengęs žaidėjas, galėsite žaisti ir greitai užbaigti lygius. Tada sukurkite individualų herojų pasirinkdami jo lytį, plaukus, odos spalvą ir drabužius. Tada įeikite į mūšio lauką ir sutriuškinkite savo priešininkus mūšiuose vienas prieš vieną.

Interneto bendruomenė

KoG interneto bendruomenę sudaro gerbėjai, stebintys esport turnyrus, lažybininkai, kurie stato statymus, ir profesionalūs žaidėjai, kurie puošia KoG turnyrus. Bendruomenė Kinijoje nuolat sparčiai auga ir greitai plinta į kitas šalis. Tai taip pat rodo, koks populiarus KoG tapo nuo jo paleidimo.

Žaidimas King of Glory internete

KoG žaisti internete yra paprasta ir apima šiuos veiksmus:

 • Parsisiųsti žaidimą iš TapTap
 • Paskyros sukūrimas ir prisijungimas
 • Mūšio režimo pasirinkimas ir žemėlapio pasirinkimas
 • Pasirinkite savo mėgstamą herojų, sutvarkykite savo įgūdžius ir pasirinkite komandos draugus.
 • Kovoja dėl pergalės

Štai keletas dalykų, kuriuos reikia žinoti pradedant KoG:

 • Gerai pažinkite žemėlapį: Jei norite būti geru „King of Glory“ žaidėju, turite gerai žinoti žemėlapį ir išmokti panaudoti kiekvieną įgūdį įvairiose situacijose.
 • Praktika: Praktika yra raktas į sėkmę, ir tai tiesa, kai reikia žaisti „King of Glory“, todėl prieš pradėdami rungtynes ar turnyrą turite skirti pakankamai laiko savo įgūdžiams ir strategijoms tobulinti.
 • Atsiribokite nuo kitų: Tobulinkite savo įgūdžius žiūrėdami vaizdo įrašus, kaip žaidžia kiti žaidėjai. Stebėdami jų judesius ir techniką, greitai patobulinsite savo įgūdžius.

Didžiausi šlovės karalius žaidėjai ir komandos

Nuo 2022 m. žymiausi KoG žaidėjai pirmiausia yra kinai, įskaitant Wang Tao, Yang Tao, Huang Yaoqin ir Xu Bicheng ir daugelį kitų. Kalbant apie komandas, čia yra ryškiausios:

 • AG Super Play
 • eStar žaidimai
 • Turnso žaidimai
 • Nesąžiningi kariai
 • Populiariausios sporto šakos
 • Dinamito žaidimai
 • EDward Gaming
 • Karališkasis niekada nepasiduok
 • „Invictus“ žaidimai
 • KT Rolsteris
 • G2 Esports
 • 9 debesis
 • Fnatic
 • Komandos skystis

Ar yra „King of Glory“ pasaulio taurė?

Taip. Jis žinomas kaip Karalių garbės pasaulio čempionų taurė. Tai yra tarptautinis turnyras kur geriausi žaidėjai varžosi dėl Honor of Kings pasaulio čempiono. Konkursą organizuoja Tencent Games ir jame vyksta dviejų tipų turnyrai: komandiniai ir solo. Žaidėjai ir komandos iš Azijos dalyvauja šiame turnyre, norėdami laimėti milijonus dolerių piniginio prizo.

Pažymėtina, kad nors „Honor of Kings“ pasaulio čempionatas buvo vaizduojamas kaip pasaulinis turnyras, tai vis dar yra Azijos reikalas, bent jau kol kas, jei turnyro dalyviai, ty Kinija, Malaizija, Makao ir Hingkongas, yra bet ką eiti. Tačiau kasmet dalyvių skaičius vis didėja.

Galbūt tik laiko klausimas, kada turnyras pritrauks dalyvių iš kitų žemynų, įskaitant Europą ir Ameriką. Beje, Kinija buvo geriausia komanda šiame žaidime, atsižvelgiant į tai, kad šalies komandos iškovojo liūto dalį turnyre pagal laimėjimus.

„King of Glory“ pasaulio taurės geriausios komandos ir žaidėjai

Tarp geriausių „King of Glory“ žaidėjų yra „eStar Pro“, „QG Happy“ ir „Turnso Gaming“, turnyro nugalėtojai nuo jo atidarymo 2018 m.. „QG Happy“ turnyrą laimėjo du kartus, o likusieji tik vieną kartą. Iki šiol geriausi žaidėjai yra „Fly“, „Cat“ ir „NuanYang“, o „Fly“ yra vienintelis žaidėjas, daugiau nei vieną kartą pasirodęs geriausiu.

Lažybos dėl karaliaus šlovės

Galbūt norėsite lažintis dėl KoG, bet negalėsite realizuoti savo troškimo be patikimos esporto lažybų platformos. Taip, lažybos dėl šio žaidimo gali tapti šiek tiek sudėtingos, ypač jei ieškote konkretaus žaidimo įsikūnijimo. Taigi, turėsite užtikrinti, kad jūsų pasirinktas sporto lažybos pasiūlytų jūsų mėgstamiausius. 2022 m. kai kurios iš geriausių KoG lažybų svetainių yra Loot.bet, Bet365, GGBet ir Rivalry.

Lot.bet

Turėdamas Dota2 pradininko reputaciją, tuo neabejotina Lot.bet yra vienas geriausių siūlančių lažybas už kitus esportus, įskaitant KoG. Kaip saldiklis, lažybų tarpininkas siūlo jums premijas, viršijančias šimtus dolerių.

1xBet

Tik keli, jei ne nė vienas, priartėja 1xBet. Turinti maždaug pusę amžiaus milijono vartotojų reiškia, kad tai viena didžiausių lažybų rinkų. Taip pat yra gausių premijų, kurios padės jums pradėti dirbti su KoG.

GGBET

Kokia tvirta lažybų platforma! GGBet yra viena saugiausių lažybų svetainių, su kuriomis kada nors teko susidurti. Nors jis gali nepritraukti tiek daug sekėjų kaip Bet365, jis turi pelnytą reputaciją kaip vienas iš geriausios esporto lažybų svetainės.

Sekite geriausias King of Glory komandas ir statykite tiksliai

Lažybos dėl „King of Glory“ yra populiari pramoga Kinijoje. Yra daug būdų atlikti statymus, tačiau geriausias būdas yra sekti geriausias komandas ir statyti tiksliai. Jei ieškote geros komandos, geriausias pasirinkimas būtų Team WE, AG Super Play, EDward Gaming, Top Esports, Turnso Gaming, Dynamite ir daugelis kitų, kaip aprašyta anksčiau šiame įraše. Kai kurios iš šių komandų laimėjo tiek daug turnyrų, kad būtų sunku jų nepastebėti. Taigi jie suteikia puikią galimybę statyti ir turėti galimybę laimėti.

Pasinaudokite internetu

Sporto lažybų pasaulis pastaraisiais metais labai pasikeitė. Su internetu kasdien sukuriama šimtai naujų lygų, įvykių ir rezultatų. Tame pačiame internete yra daugybė informacijos apie komandas / žaidėjus, kurie padeda sekti komandas ir tiksliai statyti, kad turėtumėte daugiau galimybių laimėti. Naudodami interneto įtaisą, pvz., išmanųjį telefoną, tiesiog ieškokite komandos internete ir paspaudus mygtuką ekrane bus rodoma pagrindinė statistika.

Už ir prieš

„King of Glory“ yra vienas populiariausių žaidimų Kinijoje. Jame yra šimtai milijonų žaidėjų ir jis tapo kultūros reiškiniu. Tačiau, kaip ir kiti esport žaidimai, KoG turi nemažai privalumų ir trūkumų.

Argumentai "už"

 • Jis pritaikytas mobiliesiems telefonams. Žaidimas sukurtas specialiai mobiliųjų įrenginių naudotojams, todėl niekas nebus atimtas iš patirties vien dėl to, kad neturi nešiojamojo ar stalinio kompiuterio. Tai leidžia patogiai žaisti keliaujant.
 • Žaidimas nuolat kinta atnaujinimais, todėl visada smagu išbandyti naujus dalykus.
 • „King of Glory“ turi daug socialinių aspektų, dėl kurių žmonėms smagu žaisti su draugais ar nepažįstamais žmonėmis

Minusai

 • Žaidimas yra labai konkurencingas, todėl galite nusivilti, jei nelaimėsite.
 • Jums gali tekti praleisti daug laiko žaidžiant, kad pasisektumėte
 • „King of Glory“ buvo kritikuojamas dėl priklausomybės ir žaidimo smurto, kuris, kai kurių teigimu, gali sukelti žalingų įpročių. Žaidimui taip pat taikomas 18+ amžiaus apribojimas, tačiau daugelis vaikų vis tiek jį žaidžia, nes jiems per sunku atsispirti pagundai žaisti su draugais internete.
 • „King of Glory“ tinka ne visiems, nes tam reikia įgūdžių, komandinio darbo ir strategijos. Tik kvalifikuoti žaidėjai, kurie žino, kaip dirbti su kitais, kad pasisektų, turi galimybę.

„King of Glory“ lažybų koeficientų supratimas

Tikimybių supratimas Laimėjimas „King of Glory“ yra svarbus sėkmingiems statymams.

Esport lažybų koeficientus galima rasti kai kuriose esporto lažybų svetainėse. Juos galite rasti dešimtainių skaičių arba trupmenų pavidalu. Kuo didesnis šansas, tuo mažesnė tikimybė, kad laimėsite savo statymą. Štai keletas pagrindinių veiksnių, į kuriuos reikia atsižvelgti žiūrint į King of Glory esporto lažybų koeficientus:

 • Komandos pasirodymas pastarosiose varžybose – komandos pasirodymas prieš kitas tos pačios lygos ar grupės komandas.
 • Dabartinė komandos forma ar impulsas
 • Šansai prieš kitas tos pačios lygos ar grupės komandas

Internete galite rasti daugybę lažybų patarimų, o kai kurios sporto lažybos pateikia net KoG prognozes, kurios padės jums pradėti. Tačiau niekada nepadarykite klaidos pamiršdami vieną dalyką: šansai visada nustatomi namo naudai. Taigi, statydami šį žaidimą, turite tai padaryti žinodami, kad pralaimėjimas yra tikresnis, nei galite įsivaizduoti.

Lažybų patarimai ir gudrybės

KoG lažybininkams reikia patarimų ir gudrybių, kurie padėtų jiems įveikti namą arba sumažinti nuostolius. Jei norite pakelti lažybas į kitą lygį, šie patarimai pravers.

Suprask žaidimą

Pirmas dalykas, kurį turite padaryti, tai išmokti žaidimo pagrindus prieš pradedant statyti. Tai padės suprasti, kurios komandos yra stipresnės ar silpnesnės.

Analizuoti komandas ir žaidėjus

Tai padėtų išanalizuoti, kuris komandos ir žaidėjai turi didesnę galimybę laimėti rungtynes prieš kitą komandą ar žaidėją. Tokiu būdu atlikdami statymus galėsite priimti geresnius sprendimus. Stebėkite naujienas, susijusias su konkrečiomis komandomis, ir visada išsirinkite gerą komandą.

Kiti patarimai, į kuriuos verta atsižvelgti, yra šie:

 • Saugokitės šansų ir venkite didelės rizikos statymų
 • Nenaudokite azartinių lošimų kaip būdo spręsti problemas
 • Nepamirškite apie sėkmę
About the author
Jun-ho Kim
Jun-ho KimAreas of Expertise:
eSportas
About

Jun-ho Kim, Pietų Korėjos dinamiškas Esports maestro, EsportRanker yra žinių švyturys. Sumaišydamas analitinį meistriškumą su įgimta meile žaidimams, Jun-ho atskleidžia sudėtingą internetinių konkursų gobeleną, užtikrindamas, kad žaidėjai liktų informuoti ir įkvėpti.

Send email
More posts by Jun-ho Kim