Naujienos

March 17, 2022

Išleistas naujas Valorant mokymo įrankis

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Esporto lažybų svetainių gerbėjai dažnai žais žaidimus, kuriuose stato lažybas. Tai leidžia jiems geriau suprasti, ko ieškoti potencialiame čempione. Puikus to pavyzdys yra nemokama pirmojo asmens šaudyklė „Valorant“. Svetainė, EsportRanker, yra daug informacijos apie šį pavadinimą, taip pat apie kitus esporto pavadinimus. Nuo tada, kai 2019 m. jį išleido „Riot Games“, „Valorant“ sutiko internetinė esporto lažybų bendruomenė.

Išleistas naujas Valorant mokymo įrankis

Koncepcija skirta Valorantiškas buvo įkvėptas CS: GO. Todėl du taktiniai šauliai turi daug panašumų. Tai apima profesionalių komandų tipus, kurie dalyvauja didelio statymo turnyruose. „Valorant Champions Tour“ (VCT) yra palyginti naujas konkursas. Planuojama, kad jis vyks kasmet ir susideda iš trijų skirtingų lygių. Regionai nusprendžia, kas pateks į „Masters“. Yra keli Masters etapai, ir tik patys geriausi žaidėjai pateks į čempionų lygį.

2021 m. gruodžio 12 d. finalą surengė Berlynas. „Acend“ per plauką įveikė „Gambit Esports“ komandą. Dėl to jie tapo pirmaisiais pasaulyje „Valorant“ esporto čempionais. Kadangi VCT yra toks naujas, Valorant lažybų gerbėjams gali atrodyti sunku nuspėti galimus nugalėtojus. Tačiau jei žaidėjai skirs laiko geriausių komandų ištyrimui, ši užduotis bus daug lengvesnė.

Ikoniškų akimirkų išgyvenimas

Geriausias būdas analizuoti profesionalius žaidėjus yra stebėti įsimintiniausias jų rungtynes. Tai palengvino „Aim Lab“, oficialus VCT mokymo partneris. Jį galima atsisiųsti iš „Steam“. Naudodami „Aim Lab“ žaidėjai gali lavinti savo Valorant įgūdžius ir peržiūrėti žaidimo statistiką.

Neseniai išleistos septynios naujos užduotys. Jie pagrįsti įspūdingomis akimirkomis iš paskutinio 2021 m. „Valorant Champions“ turo. Žaidėjai mėgėjai gali pamatyti, kaip gerai jie dirba, palyginti su profesionalais. Šios užduotys taip pat padeda žmonėms, kai kalbama apie Valorant lažybas internetu. Jie parodo, kurie čempionai turi šansų gerai pasirodyti kitų metų turnyre. Todėl „Aim Lab“ naudotojai gali geriau numatyti, kam statyti statymą.

Nauja perspektyva

Esporto lažybos ir žiūrovų skaičius labai skiriasi nuo faktinio dalyvavimo. Lengva neįvertinti didžiulio spaudimo, kurį patiria profesionalūs žaidėjai. Naujasis „Aim Lab“ leidimas suteikia plačiajai visuomenei naują perspektyvą, įtraukdama juos į čempionų vietą. Pasirinktos septynios ypač pulsą slegiančios akimirkos. Taip pat yra išskirtinė ritmu pagrįsta užduotis. Jame naudojamas oficialus VCT himnas Grabbitzo „Die For You“.

Pagrindinis naujosios versijos patrauklumas esporto lažybų gerbėjams yra tai, kad jis supažindins juos su kai kuriais stipriausiais varžovais. Jie gali įeiti į žaidėjo Lakai batus per 1 prieš 2 sankabą Ascent. „Icebox“ žemėlapyje Hiko sėkmingai įveikia tris priešus. Šiame žemėlapyje TenZ taip pat demonstravo nepriekaištingą priešų numušimo techniką. Kitą „Aim Lab“ akimirką Asuna greitai išsiunčia penkis varžovus Bindo žemėlapyje. Taip pat yra epinių 1v4 akimirkų nuo Derke iki patirties. Profesionalūs žaidėjai „Heat“ ir „Deffo“ atlieka drąsius žygdarbius per „Ace“ rungtynes.

Visos šios akimirkos kartu išmokys internetinių lažybų mėgėjus, ko ieškoti čempionui. „Valorant“ svarbu ne tik bendras rezultatas. Taip pat svarbu greitai ir įdomiai pasiekti netikėtumo.

Naujas lošėjas

Esporto atsiradimas lažybų industriją pakeitė įvairiais būdais. Sukurta nauja lošėjų karta. Šie žmonės bus pakankamai jauni, kad galėtų žaisti vaizdo žaidimus ankstyvame amžiuje. Todėl jie turi vertingą žinių lygį, kuris padės jiems statyti laimėjimą. Kartais esporto lažybų patarimai gali būti rodomi iš patirties.

Įprasta, kad tradicinių sporto šakų žaidėjai tiesiog žiūri rungtynes. Taip jie supranta, į kuriuos žaidėjus reikia atkreipti dėmesį. Tačiau vaizdo žaidimų terpė yra unikalesnė. Praktiškai kiekvienas gali žaisti Valoran. Net jei jie nėra labai įgudę, patirtis vis tiek suteikia jiems žinių apie profesionalius žaidėjus. Tikimės, kad tai suteiks jiems pranašumo, kai reikės statyti.

Kuo naudingas naujas leidimas?

Jei lošėjai bando analizuoti lažybų už konkretų žaidėją privalumus ir trūkumus, naujoji „Aim Lab“ versija turės ribotą naudingumą. Taip yra dėl to, kad tai tik parodo jų įgūdžius. Vietoj to, žaidėjams geriau žiūrėti visas rungtynes. Tai padės jiems gauti daug išsamesnę kiekvieno čempiono apžvalgą.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos