Naujienos

November 7, 2023

Prisijunkite prie Fortnite Reboot Rally ir užsidirbkite nemokamos kosmetikos!

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Fortnite Reboot Rally“ grįžta dar vienam raundui! Šiuo retkarčiais vykstančiu „Epic“ renginiu siekiama sugrąžinti prarastus žaidėjus į žaidimą. Bendradarbiaudami su nauju arba sugrįžtančiu žaidėju, Fortnite OG sezono metu galite užsidirbti nemokamų kosmetikos priemonių ir mėgautis ypatingais prizais.

Prisijunkite prie Fortnite Reboot Rally ir užsidirbkite nemokamos kosmetikos!

Perkrovimo iššūkiai

„Reboot Rally“ – tai iššūkių rinkinys, kurio metu žaidėjams pavesta „perkrauti“ kitą žaidėją. Ši akcija prasidėjo naujausiu sezonu lapkričio 3 d. Norėdami dalyvauti, žaidėjai turi atlikti žaidimo užduotis ir atrakinti naujos kosmetikos rinkinį.

Kaip dalyvauti

Norėdami prisijungti prie Fortnite OG versijos Reboot Rally, turite bendradarbiauti su žaidėju, kuris žaidė Fortnite mažiau nei 2 valandas per 30 dienų iki lapkričio 2 d. Jei pažįstate ką nors, kas tinka, paskatinkite jį pradėti žaidimą ir prisijungti prie jūsų vakarėlio.

Apdovanojimų uždirbimas

Sukūrę vakarėlį, galėsite kartu dalyvauti žaidimuose ir atlikti specialias užduotis. Baigę šias užduotis, abu žaidėjai bus apdovanoti nemokama kosmetika. Šį kartą „Fortnite Reboot Rally“ apdovanojimai apima:

  • Infernal GG Emoticon (50 taškų)
  • Burning Dragon Wrap (100 taškų)
  • Skerran Glider (150 taškų)
  • Knight's Treachery Pickaxe (200 taškų)

Kaip užsidirbti taškų

Norėdami atrakinti šiuos elementus, turite uždirbti taškų. Kiekviena „Fortnite Reboot Rally“ skirtuko užduotis suteiks jums tam tikrą taškų skaičių. Jei kai kurios užduotys yra pernelyg sudėtingos, galite sutelkti dėmesį į lengviausius, kad sukauptumėte pakankamai taškų, kad viską atrakintumėte.

Išvada

Lapkričio mėnesio Fortnite Reboot Rally yra puiki proga įsitraukti į žaidimą ir užsidirbti nemokamos kosmetikos. Žaidėjų skaičiui išaugus iki rekordinio lygio, tikrai yra tinkamų žaidėjų, kuriuos galite įdarbinti prisijungti prie „Reboot Rally“. Nepraleiskite šios progos mėgautis žaidimu ir laimėti išskirtinių apdovanojimų!

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos