Naujienos

November 7, 2023

Patirkite MW3 zombių jaudulį: operacija „Deadbolt“ Urzikstane

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Modern Warfare 3“ pristato įdomų naują zombių režimą, pavadintą „Operation Deadbolt“. Šis atviro pasaulio, komandomis pagrįstas žaidėjas prieš aplinką epas vyksta Urzikstane ir siūlo unikalią šaudymo patirtį. Žaidėjai turi atlikti užduotis, išnaikinti negyvuosius košmarus ir sėkmingai ištraukti iš žemėlapio. Tai visapusiška zombių patirtis, apimanti visiškai naują mechaniką, naujus žaidimo būdus ir daugybę įdomių funkcijų.

Patirkite MW3 zombių jaudulį: operacija „Deadbolt“ Urzikstane

Unikalios savybės

„MW3 Zombies“ leidžia žaidėjams kurti siuntas su kontrabandos ir žaidėjui priklausančių ginklų deriniu, panašiu į DMZ. Žaidėjai taip pat gali pasirinkti operatorius ir naudoti daiktus, kurie perkeliami iš žaidimo į žaidimą, pavyzdžiui, privilegijas, patobulinimus, lauko atnaujinimus, krepšius ir kitą įrangą. Be to, žaidėjams pasiekiant aukštesnį lygį atrakinami unikalūs lauko atnaujinimai, įskaitant Energy Mine, Frenzied Guard, Healing Aura, Frost Blast, Aether Shroud ir Tesla Storm.

Įsigijimai ir schemos

Du nauji „MW3 Zombies“ elementai yra „Įsigijimai“ ir „Schemos“. Žaidėjai gali pasiimti šiuos daiktus skraidydami per COD zombius ir panaudoti juos kurdami specialius daiktus, kurie atnaujina „Pack-a-Punched“ ginklus ir daro juos galingesnius. Specialūs daiktai vadinami Aetherium ir Aether Tools.

Perk-a-Colas

MW3 Zombies sugrąžina populiarųjį „Perk-a-Colas“ iš „Call of Duty: Black Ops“. Šios „Perk-a-Colas“ suteikia žaidėjams įvairių privalumų ir pagerina jų žaidimą. MW3 Zombies „Perk-a-Colas“ sąraše yra „Deadshot Daquiri“, „Death Perception“, „Elemental Pop“, „Jugger-Nog“, „PHD Flopper“, „Quick Revive“, „Speed ​​Cola“, „Stamin-Up“ ir „Tombstone Soda“.

Šaudmenų modifikacijos

Panašiai kaip ir ankstesniuose COD Zombies žaidimuose, MW3 Zombies turi daugybę amunicijos modifikacijų, kurios suteikia elementarų atnaujinimą, kai žaidėjai žudo negyvuosius Urzikstane.

Žaidimo eiga ir tikslai

„MW3 Zombies“ pagrindinis tikslas yra atlikti užduotis, misijas, „pakopas“ ir „veiksmus“, kai žaidėjai Zombių apokalipsės metu tyrinėja atvirą Urzikstano pasaulį. Pasaulis yra padalintas į regionus, kurių intensyvumas ir grėsmės lygis skiriasi. Žaidėjai turi laisvę tyrinėti ir pasirinkti savo kelią, tačiau jie turi būti atsargūs, kad neįkandtų negyvųjų.

Sėkmės jūsų kovose su zombiais!

Norėdami gauti daugiau Call of Duty naujienų, apsilankykite Esports.net.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos