Naujienos

October 31, 2023

Optimizuokite savo „Nexus Blitz“ sėkmę su geriausiais čempionais

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Nexus Blitz“ yra riboto laiko „League of Legends“ žaidimo režimas, suteikiantis žaidėjams unikalią ir greitą patirtį. Šiame straipsnyje pateiksime jums geriausių „Nexus Blitz“ čempionų pakopų sąrašą.

Optimizuokite savo „Nexus Blitz“ sėkmę su geriausiais čempionais

S lygio čempionai

S lygio čempionai yra stipriausi Nexus Blitz rinktinėje. Šie čempionai turi aukštą laimėjimo procentą ir gali labai padidinti jūsų šansus laimėti. Kai kurie S lygio čempionai yra Luxas, Swainas, Taricas ir Lillia.

A lygio čempionai

A lygio čempionai taip pat yra stiprūs Nexus Blitz. Nors jie nėra tokie galingi kaip S lygio čempionai, jie vis tiek yra tvirtas pasirinkimas, galintis prisidėti prie jūsų komandos sėkmės. Kai kurie iš A lygio čempionų yra Darius, Cho'Gathas, Jarvan IV ir Jinx.

B lygio čempionai

B lygio čempionai nėra patys stipriausi, tačiau jie gali būti veiksmingi, kai jie yra suporuoti su konkrečiais čempionais ar komandų sudėtimi. Šie čempionai dažnai turi minios valdymo gebėjimus arba įrankius, kurie padidina komandos kovos potencialą. Kai kurie B pakopos čempionai yra Ashe, Alistar, Caitlyn ir Galio.

C lygio čempionai

C lygio čempionai yra labai situacijų pasirinkimai. Jie reikalauja aukšto lygio mechaninių įgūdžių, kad jie būtų veiksmingi, arba gali būti naudojami kaip kovojant su tam tikromis priešo rinktinėmis. Kai kurie iš C lygio čempionų yra Briar, Illoai, Master Yi ir Twitch.

D lygio čempionai

D lygio čempionai yra silpniausi „Nexus Blitz“ pasirinkimai. Rekomenduojama vengti žaisti su šiais čempionais, nes jie gali neturėti didelės įtakos rungtynių baigčiai. Kai kurie iš D lygio čempionų yra Zeri, Gnar, Quinn ir Gangplank.

Apibendrinant, žaidžiant „Nexus Blitz“, svarbu pasirinkti čempionus iš aukštesnių lygių, kad padidintumėte sėkmės galimybes. Tačiau renkantis čempioną taip pat labai svarbu atsižvelgti į savo žaidimo stilių ir pageidavimus. Eksperimentuokite su skirtingais čempionais ir raskite tuos, kurie geriausiai tinka jūsų žaidimo stiliui. Sėkmės ir linksmybių „Nexus Blitz“!

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos