Naujienos

November 7, 2023

„LoL Arena“ grįžta: naujos funkcijos, patobulintas žaidimo būdas ir žaidėjų atsiliepimai

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Riot Games“ oficialiai paskelbė apie populiaraus žaidimo režimo „LoL Arena“ sugrįžimą gruodį su 13.23 pataisymu. Po pirminės sėkmės žaidėjai nekantriai laukė jos sugrįžimo, o „Riot“ įsiklausė į jų reikalavimus.

„LoL Arena“ grįžta: naujos funkcijos, patobulintas žaidimo būdas ir žaidėjų atsiliepimai

LoL Arena – PBE lapkritį, gyvai gruodį

Kad žaidėjai galėtų pajusti būsimų pakeitimų skonį, „Riot“ nuo lapkričio 8 d. išleis „LoL Arena“ viešojoje beta versijos aplinkoje (PBE). Tai leis žaidėjams naudotis naujomis funkcijomis ir pateikti vertingų atsiliepimų prieš režimui pradedant veikti serveriuose. gruodžio pradžioje.

Arenos ateitis

„LoL Arena“ buvo pirmasis naujas režimas, kurį „League of Legends“ pristatė per kelerius metus, ir jis greitai tapo gerbėjų mėgstamiausiu. Atsižvelgdama į žaidėjų atsiliepimus, „Riot“ padarė keletą patobulinimų ir papildymų, kad pagerintų žaidimų patirtį.

8 žmonių eilės įgyvendinimas

Viena iš žaidėjų paklausiausių funkcijų buvo galimybė stoti į eilę su didesne draugų grupe. Naujoje Arenos versijoje žaidėjai galės stoti į eilę iki 8 žmonių, leisdami susikurti savo privačias rungtynes.

Čempionų įvairovė

Riot taip pat daug dėmesio skyrė čempionų įvairovei LoL arenoje. Dabar žaidėjai turės daugiau pasirinkimų ir strategijų, todėl kiekvienos rungtynės bus unikalios ir įdomios.

Sceninis žaidimas

Siekdama suteikti žaidimo gilumo, „Riot“ pristatė sceninį žaidimą „LoL“ arenoje. Ši funkcija suteiks žaidėjams papildomų iššūkių ir tikslų, kuriuos reikia įveikti, pridėdama režimą nauju strategijos sluoksniu.

Cameos

Be žaidimo pakeitimų, „Riot“ į „LoL Arena“ įtraukė įvairių „League of Legends“ čempionų epizodus. Šios kameros suteiks žaidimo gerbėjams pažįstamumo ir įspūdžių.

Įvertinimo pakeitimai

Siekdama užtikrinti sąžiningą ir konkurencingą aplinką, „Riot“ pakeitė „LoL“ arenos reitingus. Tai padės suderinti panašaus lygio žaidėjus, sukurdami labiau subalansuotą ir malonesnę patirtį.

Ribotas vykdymas ir atsiliepimai

„Riot“ pareiškė, kad šis „LoL Arena“ leidimas bus pasiekiamas tik ribotą laiką. Jie atidžiai stebės žaidėjų atsiliepimus ir darys tolesnius pakeitimus, kad sukurtų geriausią žaidimo režimo versiją. Nors tai dar nėra nuolatinis žaidimo režimas, kaip ARAM ir Summoners' Rift, Riot yra atvira galimybei ateityje jį padaryti nuolatiniu.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „LoL Arena“ gruodį sugrąžins labai lauktą 13.23 pataisą. Žaidėjai gali tikėtis naujų įdomių funkcijų, patobulinto žaidimo ir galimybės pateikti atsiliepimų, kad sukurtų žaidimo režimo ateitį.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos