Naujienos

October 31, 2023

Išankstinis MW3 įkėlimas: atsisiuntimo dydis, išankstinė prieiga ir kt

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Modern Warfare 3“ turėtų pasirodyti vos po dešimties dienų, o „Call of Duty“ franšizės gerbėjai nekantriai laukia žaidimo. Tačiau prieš oficialų paleidimą tie, kurie iš anksto užsisakė žaidimą, turės galimybę pasiekti paskutinį iš naujo paleistos Modern Warfare sagos skyrių. Jei jums įdomu, kada galite iš anksto įkelti MW3 ir koks bus atsisiuntimo dydis, skaitykite toliau.

Išankstinis MW3 įkėlimas: atsisiuntimo dydis, išankstinė prieiga ir kt

Iš anksto įkeliamas MW3

Jei turite išankstinę prieigą prie kampanijos, galite pradėti iš anksto įkelti žaidimą nuo lapkričio 1 d. 10 val. PT. Žaidimas prasidės po dvidešimt keturių valandų, lapkričio 2 d., 10 val. PT. Atrakinę galėsite pasinerti į skaudžią istoriją, kuri vyksta Verdanske.

Atsisiuntimo dydis

„Modern Warfare 3“ atsisiuntimo dydis skiriasi priklausomai nuo jūsų platformos. Vidutiniškai jums reikės maždaug 150 GB saugyklos vietos, kad galėtumėte įdiegti ir žaisti žaidimą. Tai apima patį pagrindinį žaidimą ir Call of Duty būstinę. Jei jau turite COD būstinę, atsisiuntimo ir diegimo reikalavimai bus perpus mažesni. Svarbu pažymėti, kad atsisiuntimo dydis gali labai skirtis įvairiose platformose ir naujinimų bei pataisų atveju.

Ar turite pakankamai vietos saugykloje?

Prieš įkeldami MW3, įsitikinkite, kad įrenginyje yra pakankamai vietos. Atsisiuntimo dydis yra maždaug 150 GB, todėl labai svarbu užtikrinti, kad turite pakankamai vietos.

Kaip gauti išankstinę prieigą prie MW3 kampanijos

Norėdami gauti išankstinę prieigą prie MW3 kampanijos, turėsite iš anksto užsisakyti bet kurią žaidimo kopiją. Tai galima lengvai padaryti skaitmeninėse parduotuvėse „Xbox“, „PlayStation“ ir asmeninio kompiuterio platformose. Iš anksto užsisakę galite pradėti iš anksto įkelti MW3 ir būti pasirengę žaisti, kai jis bus atrakintas. Tikimasi, kad kampanija bus viena tamsiausių Call of Duty serijos, kurioje bus intensyvių scenų, pranokstančių liūdnai pagarsėjusią „Modern Warfare 2“ oro uosto misiją.

Pasinaudokite ankstyvos prieigos pranašumais

MW3 kampanija trunka maždaug nuo penkių iki šešių valandų, todėl galėsite ją žaisti kelis kartus, kol lapkričio 10 d. bus išleista kelių žaidėjų žaidimo dalis. Kampanijos metu galite atrakinti laimėjimus, kolekcionuojamus daiktus ir kelių žaidėjų apdovanojimus. Išnaudokite visas išankstinės prieigos galimybes ir pradėkite žaisti!

Nepamirškite sekti Esports.net ir gauti daugiau Call of Duty esporto naujienų.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos