Naujienos

October 30, 2023

„Guild Esports“ užsitikrina 1 milijono svarų sterlingų investiciją, kad galėtų plėstis MENA regione

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Tarptautinė esporto organizacija „Guild Esports“ paskelbė, kad pasirašė abonemento sutartį, kuria siekiama surinkti iki 1 mln. Investicijos gaunamos iš žinomo esporto, turinio kūrimo ir žiniasklaidos prekės ženklo.

„Guild Esports“ užsitikrina 1 milijono svarų sterlingų investiciją, kad galėtų plėstis MENA regione

Verslo operacijų plėtra

„Guild Esports“ planuoja panaudoti lėšas savo verslo veiklai plėsti, ypatingą dėmesį skirdamas Vidurio Rytų Šiaurės Afrikos (MENA) regionui. Prognozuojama, kad iki 2026 m. šiame regione bus 88 milijonai žaidėjų, todėl tai yra perspektyvi esporto rinka.

Investavimo detalės

Milijonų dolerių investicija apima du besąlyginius 250 000 svarų sterlingų mokėjimus. Be to, yra trečioji 500 000 svarų sterlingų prenumeratos dalis, kuri priklauso nuo derybų ir platesnio komercinio susitarimo tarp prekės ženklo ir gildijos sudarymo.

Pasinaudojimas galimybe

Guild Esports pripažįsta augantį tarptautinį apetitą esportui, ypač MENA regione. Generalinė direktorė Jasmine Skee pabrėžia, kad ši investicija yra labai svarbi siekiant įgyvendinti jų viziją tapti pirmaujančiu tarptautiniu esporto ir žaidimų žiniasklaidos prekės ženklu.

Ryšių gilinimas

„Guild Esports“ tikisi sustiprinti ryšius su investuojančiu prekės ženklu, nes mano, kad tai yra vienas kitą papildantis verslas. Ši partnerystė padės Guild Esports sustiprinti savo pozicijas pramonėje ir sustiprinti savo buvimą MENA regione.

Prisiregistruokite prie GI Daily, kad gautumėte naujausias naujienas ir atnaujinimus tiesiai į savo pašto dėžutę.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos