Naujienos

November 1, 2023

Gen.G vs BLG: Titanų susidūrimas LoL pasaulio ketvirtfinalyje

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„League of Legends Worlds“ čempionate liko tik 8 komandos, o pasibaigus pirmam Šveicarijos etapui, ketvirtfinalyje viskas įkais kaip niekada. Gen.G, kuris iki šiol nebuvo pralaimėjęs, šiais metais stos prieš 2-ąją vietą Kinijos BLG. Ar Gen.G atkeršys, ar BLG įrodys, kad yra stipresni?

Gen.G vs BLG: Titanų susidūrimas LoL pasaulio ketvirtfinalyje

Išskaidykime dvi komandas, jų kelią į pergalę ir iškelkime lūkesčius rungtynėms.

Gen.G evoliucija visą vasarą

Nors Gen.G buvo pirmoji LCK komanda, nedaug kas manė, kad jie taps dominuojančia jėga „Worlds“, atsižvelgiant į jų pastarąjį pasirodymą MSI, kur jie užėmė ketvirtą vietą. Jie greitai įrodė, kad visi klysta, greitai 3:0 įveikdami tokius, kaip T1 ir G2.

Nepaisant to, jiems vis dar teks susiremti su LPL būriais, o visiems keturiems patekus į Šveicarijos etapą, turėjo atsitikti, kad Gen.G stos prieš vieną iš jų.

BLG yra pažįstamas varžovas, su kuriuo jie žaidė MSI ir pralaimėjo atkrintamosiose. Greitas rezultatas 3:0 parodė, kad LPL tuo laikotarpiu buvo daug stipresnis. Tačiau atrodo, kad Korėjos komanda evoliucionavo per visą Vasaros Splitą ir šoktelėjo puikia augimo trajektorija.

Komanda ne tik puikiai žaidžia bendrą makro žaidimą, bet ir žaidėjai daro mažiau mechaninių klaidų. Didžiausia Gen.G silpnybė pirmoje sezono pusėje buvo Doranas, kuris buvo išnaudotas į aukščiausią juostą nukreiptoje pernešimo meta. Nors vis dar yra keletas nešiojamų kirtklių, jis daug geriau stabilizuoja eismo juostą. Be to, jis taip pat labai patobulėjo, o kiti keturi žaidėjai jau žaidžia arti piko lygio, ši „Gen.G“ sudėtis yra baisu „Worlds“.

Ar BLG pasikliaus GigaBIN?

Kita vertus, BLG šiek tiek regresavo, palyginti su tuo, kaip buvo MSI. Ne mechaniniu lygmeniu, bet kartais atrodo, kad jų koordinavimas yra išjungtas, todėl priešams atsiranda daugiau galimybių išnaudoti.

Kitas dalykas yra tai, kad aukščiausios juostos Bin iš tikrųjų nesugebėjo dominuoti viršutinėje juostoje. Manau, kad taip yra dėl to, kad vystosi aukščiausios juostos meta, o BLG nukreipia savo dėmesį į robotų juostos nešiojimo meta su Elku, kuris padaro daugiau nei 33 % visos komandos žalos.

Bus įdomu pamatyti, ar BLG stengsis suteikti daugiau veiksmų laisvei savo aukščiausiajai juostai, ar norės sutelkti dėmesį į „bot lane“ rungtynes. Džiungleris Xunas bus pagrindinis šiose rungtynėse, ypač dėl to, kad jis kovoja su tokiu žmogumi kaip Peanut, kuris yra žinomas kaip įgalinantis per visą savo karjerą.

GEN prieš BLG prognozes

Šių metų pasaulis mums pateikė daug staigmenų, kurios išmetė kai kuriuos mūsų lūkesčius. Nepaisant to, mūsų LoL pasaulio galios reitingai vis dar yra šiek tiek aktualūs ir tikslūs, ypač aukščiausioje turnyrinės lentelės pusėje.

Pasaulio ketvirtfinalį tarp GEN ir BLG bus sunku nuspėti, nes abi komandos turi potencialo įveikti viena kitą, ir tai labai priklausys nuo to, kaip dvi komandos pasirodys tą dieną. Remdamasis tuo, ką matėme iki šiol ir kaip yra bendra meta, aš tikriausiai šiek tiek palankiai vertinčiau GEN, ypač atsižvelgiant į tai, kad 1 žaidime jie turės pusės pasirinkimą.

Vis dėlto BLG galės atkakliai kovoti daugumoje serijos žaidimų, ir aš nenustebčiau pamatęs, kad jie iškovos bent vieną pergalę serijoje. Prognozuoju 3:1, bet nenustebčiau, jei patektume į „Silver Scrapes“.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos