Naujienos

October 30, 2023

Finalas: konkurencingas kelių žaidėjų šaulys su esporto potencialu

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

„Embark Studios“ sukurtas finalas greitai išpopuliarėjo nuo atviros beta versijos išleidimo spalio 26 d. Šis unikalus šaulys, kurį sukūrė vyresnieji buvę Battlefield kūrėjai, ateityje siekia tapti aukščiausio lygio esporto žaidimu.

Finalas: konkurencingas kelių žaidėjų šaulys su esporto potencialu

Konkurencingas iš prigimties

Finalas yra į kelis žaidėjus orientuotas žaidimas, suteikiantis konkurencinę patirtį, todėl tai yra idealus pagrindas esporto žaidimui. Su AI varomais žaidimo komentatoriais, strategine komandine kova ir labai naikinamais žemėlapiais kiekvienas žaidimas siūlo unikalią ir didelio oktaninio skaičiaus patirtį. Simbolių ir gebėjimų derinys leidžia žaisti skirtingus žaidimo stilius ir suteikia žaidėjams galimybę pademonstruoti savo įgūdžius.

Vienas iš pirmaujančių žaidimo režimų „The Finals“ yra „Cashout“. Šiuo režimu mažos komandos kovoja, kad išplėštų saugyklas ir įneštų grynuosius pinigus į išgryninimo vietas, gindamosi nuo kitų komandų. Žaidimas yra greitas ir skatinamas sugebėjimais pagrįstų elementų, tokių kaip sunkiai įveikiami personažai, įveikiantys kliūtis, ir judrūs personažai, galintys pasigirti laikinomis nematomumo galiomis. Žaidimo mechanika taip pat skatina žaidėjus palaikyti savo komandą per gydomuosius gebėjimus.

Augantis populiarumas

Finalas jau sulaukė didžiulio sekėjų, o daugiau nei ketvirtis milijono žaidėjų vien Steam tinkle netrukus po jo atviro beta versijos išleidimo. Jo nemokamo žaidimo modelis ir prieinamumas asmeniniame kompiuteryje, „Xbox Series X|S“ ir „PlayStation 5“ užtikrina, kad milijonai žaidėjų galėtų pasiekti žaidimą.

Finalo ateitis

Nors „Embark Studios“ dar nėra visiškai įsitraukusi į esporto sceną, yra požymių, kad turnyrai ir lyderių lentelės bus pagrindinė „The Final“ dalis. Dėl savo konkurencinio pobūdžio, augančio populiarumo ir planuojamų atnaujinimų „The Finals“ gali tapti svarbiu esporto žaidimu.

Jei neturėjote galimybės išbandyti „The Finals“, atviroji beta versija vis dar pasiekiama dar kelias dienas. Nepraleiskite progos patirti, kokia galėtų būti esporto ateitis.

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos