Naujienos

October 28, 2023

Ar galite mesti arenas „Clash Royale“? Trofėjų kelio ir progreso sistemos supratimas

Liam Fletcher
WriterLiam FletcherWriter
ResearcherHaruki NakamuraResearcher
LocaliserEglė ValaitytėLocaliser

Įvadas

„Clash Royale“ yra populiarus mobilusis žaidimas, žinomas dėl savo unikalios progresavimo sistemos. Šiame straipsnyje mes išnagrinėsime, ar „Clash Royale“ galima mesti arenas.

Ar galite mesti arenas „Clash Royale“? Trofėjų kelio ir progreso sistemos supratimas

Trofėjų kelias

Pagrindinė „Clash Royale“ progresavimo sistema yra „Trophy Road“. Jūsų trofėjų skaičius lemia jūsų priešininkus ir areną, kurioje esate. Eidami per arenas atrakinate įvairius apdovanojimus.

„Advancing and dropping“ arenos

Įžengę į areną, negalėsite grįžti į ankstesnę, net jei prarasite trofėjus. Nors negalite mesti arenų, Supercell gali apriboti kai kuriuos žaidėjus nuo žingsnio, jei jų bokšto lygis yra žemesnis nei kitų žaidėjų toje arenoje. Norėdami pereiti į kitą areną, turėsite padidinti savo lygių skaičių.

Trofėjų pelnymas

Norėdami užsidirbti trofėjų, turite žaisti 1 prieš 1 rungtynes. Gautų trofėjų skaičius priklauso nuo jūsų ir priešininko lygio. Jei nugalėsite priešininką, turintį didesnį trofėjų skaičių, gausite daugiau trofėjų.

Naujų kortelių atrakinimas

Kai praeinate per areną, atrakinate naują kortelių rinkinį. Šias korteles galima gauti per skrynias ar kitais būdais. Norint žengti į priekį arenoje, labai svarbu efektyviai panaudoti naujas korteles.

Išvada

Apibendrinant, „Clash Royale“ arenų mesti neįmanoma. Trofėjų kelias nustato jūsų areną pagal jūsų trofėjų skaičių, o pažengus į priekį, grįžti nebegalėsite. Tačiau „Supercell“ gali apriboti žaidėjų žengimą į priekį, jei jų bokšto lygis yra žemesnis nei kitų žaidėjų toje arenoje. Norint progresuoti, svarbu užsidirbti trofėjų laimėjus rungtynes ​​ir panaudoti naujas kiekvienoje arenoje atrakintas kortas. Žaiskite toliau ir kurkite strategiją, kad pakiltumėte į „Clash Royale“ arenos sąrašą!

About the author
Haruki Nakamura
Haruki Nakamura

Haruki Nakamura, Esports visatoje meiliai vadinamas „DataSensei“, yra EsportRanker nuolatinis duomenų vedlys. Jis sklandžiai sujungia savo meilę Esports ir tyrinėjimo įgūdžius, todėl jis pateikia įžvalgų ir analizės, kurios skatina pramonę į priekį.

Send email
More posts by Haruki Nakamura

Paskutinės naujienos

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus
2023-11-26

Optimizuokite savo VALORANT žaidimo eigą naudodami juokingus kryžiukus

Naujienos