10 Statykite po Esports lažybų bangos

Naujienos

2022-12-15

Internetinė lažybų platforma 10Bet yra pasirengusi naujai pasinerti į savo pasiūlą po naujausio esporto lažybų antplūdžio. 2003 m. veiklą pradėjusi įmonė visada laikėsi neskubėjimo į naujas tendencijas kultūrą. Tačiau, kai jis pagaliau įsitraukia į vagoną, jis paprastai užima lyderio poziciją dėl savo išskirtinio tyrimo ir tikslaus vykdymo.

10 Statykite po Esports lažybų bangos

Dabar, praėjus beveik trejiems metams po to, kai lažybos sporte tapo įprastos, 10Bet turi viską, kad galėtų patenkinti besikuriančią rinką. Nepaisant to, kad kitos internetinės esporto lažybų svetainės pasirodė rinkoje anksčiau, „10Bet“ turi pagrindinių privalumų, padedančių jai išnaudoti savo dalį, kai tik viskas pasiseks.

Plati pasaulinė rinka

Per pastarąją augimo bangą 10Bet puolė plėsti savo jurisdikciją, ypač Arikoje. Ji įsteigė parduotuves Kenijoje, Ganoje, Tanzanijoje, Zambijoje ir Kongo Demokratinėje Respublikoje tarp kitų Afrikos šalių. Šis žingsnis sutampa su didėjančiu interneto ryšiu rinkoje.

Skirtingai nuo kitų paslaugų teikėjų, kurie gali būti pasiekiami iš šių šalių, bet nėra jose licencijuoti, 10Bet labai norėjo įsigyti vietines licencijas kiekviename regione. Dėl to vietiniams žaidėjams lengviau pasitikėti. Be to, dėl šio išplėtimo paslaugų teikėjai pagal užsakymą sukūrė svetaines kiekvienoje šalyje, pavyzdžiui, siūlo palaikymą vietinėmis kalbomis ir priima vietines valiutas bei mokėjimo būdus.

Daugeliui žmonių šiose šalyse imsis paslaugų teikėjas 10Bet kaip viena geriausių esporto lažybų svetainių kai pagaliau pristato šiuos žaidimus savo lažybų rinkoms.

Daugybė mokėjimo būdų

Kad tiktų esporto žaidėjams šalyse, kuriose ji veikia, 10Bet sąmoningai stengėsi įtraukti daug mokėjimo paslaugų teikėjų kaip įmanoma. Vietos pinigų pervedimo galimybės leidžia pirkėjams lengvai atlikti sandorius nepatiriant daug paslėptų išlaidų. Pavyzdžiui, Kenijoje teikėjas priima mokėjimus per M-Pesa – mobiliąją pinigų pervedimo paslaugą, kurią naudoja daugiau nei 90 % mobiliųjų telefonų savininkų.

Kriptovaliuta yra dar viena derlinga sritis 10Bet priimti klientus. Kadangi nėra centrinės reguliavimo institucijos, tokios kriptovaliutos kaip Bitcoin ir Ethereum yra gana stabilios. Jie taip pat yra saugus būdas žmonėms užsiimti lažybų veikla neatskleidžiant savo buvimo vietos. Atsižvelgiant į tai, kaip žaidėjai mėgsta savo privatumą, dėl šios mokėjimo parinkties 10bet yra daugelio lažybų dalyvių numylėtinis.

Dinamiška svetainė

Turtinga maždaug 20 metų patirtis pramonėje reiškia, kad 10Bet žino kiekvieną lažybų džiunglių kampelį. Per visą savo gyvavimo laikotarpį 10Bet svetainė niekada nebuvo pasenusi. Ekspertų komanda išlaikė savo paprastumą ir funkcionalumą, net įtraukdama į lažybų rinką daugiau prekių.

Esporto lažybų rinkos pristatymas jokiu būdu nekelia pavojaus 10Bet svetainės kokybei. Vartotojams patinka, kaip lengva rasti savo pasirinktą konkursą svetainėje, kurioje yra tiek daug prekių.

Daug lažybų įvykių

Pastaruoju metu esporto pramonė nepaprastai išaugo. Tokios šalys kaip Pietų Korėja, Kinija, Pietų Afrika, Italija, Danija, Rusija, Nepalas ir Ukraina dabar pripažįsta esportą ir sportą. Naująją bangą paskatino esporto tęstinumas, kai daugelis kitų veiklų buvo sustabdytos dėl koronaviruso ribojimo priemonių.

Šis vystymasis sustiprėjo esporto varžybos tiek renginių skaičiaus, tiek prizų piniginės atžvilgiu. Kadangi vyksta tiek daug, vis daugiau žmonių domisi esportu. Tai savo ruožtu reiškia, kad daugiau žmonių nori dalyvauti tokiuose renginiuose. Taigi 10Bet scena paruošta, kad būtų patenkinta jau klesti paklausos rinka.

Rėmimas ir ateitis

10Bets apskaičiuoti judėjimai lažybų rinkose domina visas suinteresuotąsias pramonės šalis. The geriausi esporto lažybų svetainių apžvalgininkai dažnai naudoja reitingą kaip standartą, pagal kurį galima įvertinti kitas svetaines. Tai kyla iš lažybų teikėjų atsidavimo kokybei, o ne kiekybei kiekvienoje rinkoje, į kurią jie ryžtasi.

Kadangi esportas ir toliau vystosi, 10Bet taip pat ieškos būdų, kaip bendradarbiauti su įvairiomis pramonės suinteresuotosiomis šalimis. Jis yra gerai pasirengęs tapti komandos rėmėju, varžybų rėmėju ar lažybų partneriu įvairiose lygose.

Žvelgiant į priekį, žaidėjai gali tikėtis pamatyti esporto lažybų rinkas „10Bet“ visose pagrindinėse vaizdo žaidimų varžybose. FIFA, visame pasaulyje populiaraus futbolo žaidimo vaizdo įrašo versija, yra vienas iš pirmaujančių pavadinimų esporto lažybų rinkose. Lažybų dalyviams lengva statyti, nes žaidimo pagrindai yra panašūs į tradicinio futbolo žaidimus.

MOBA ir FPS titulai taip pat populiarėja tiek tarp gerbėjų, tiek tarp lažybų. „Call of Duty“, „CS: GO“, „Dota 2“, „Fortnite“, „Overwatch“ ir „NBA 2K“ yra lažybų antraštės, kurios patiks žaidėjams. Vis dažnėjantys turnyrai sudaro sąlygas lažyboms ištisus metus ir visą parą.

Paskutinės naujienos

„Fortnite“ lažybų pagrindai
2023-03-30

„Fortnite“ lažybų pagrindai

Naujienos

Kazino akcija

1xBet:Iki 1500 € + 150 nemokamų sukimų
Žaisti dabar
22BET
22BET:Iki 600 USD
Loot.bet
Loot.bet:Gaukite 100 € indėlio premiją

Nepraleiskite šių premijų pasiūlymų

1xBet
1xBet
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją1xBet peržiūra
22BET
22BET
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNetellerPaysafe Card
Gaukite savo premiją22BET peržiūra
Loot.bet
Loot.bet
100 € indėlio premija
Lėšų įnešimo būdai
SkrillMasterCardVisaTrustlyNeteller
Gaukite savo premijąLoot.bet peržiūra
Close