Vadovai

March 23, 2023

Rainbow 6 lažybos: galutinis vadovas

Eglė Valaitytė
WriterEglė ValaitytėWriter

„Rainbow Six Siege“ sėkmė sporte atrodė neišvengiama. Kaip pirmojo asmens šaudyklė, ji tikrai pritrauks labiausiai įgudusių žaidėjų iš viso pasaulio. R6S, kaip tai vadina žmonės, taktiškesnis požiūris į FPS žanrą nei kiti pirmojo asmens šaudyklės.

Rainbow 6 lažybos: galutinis vadovas

Nors žaidimuose, tokiuose kaip „Call of Duty“, didelis dėmesys skiriamas smurtiniam žaidimui „bėgti ir ginkluoti“, R6S buvo unikalus žvėris. Taktika, strateginiai judesiai ir gerai koordinuotas komandinis darbas buvo būtini pergalei. Daugeliu atvejų jūs akimirksniu pralaimėtumėte kiekvieną raundą, jei be proto pasinertumėte į aplinką.

Dėl precedento neturinčio šios žaidimo srities aspekto konkurencija yra didelė, o kartu ir galimybė laimėti nemažą piniginę naudą.

Kas yra Rainbow Six?

Tom Clancy's Rainbow Six yra a vaizdo žaidimų serija išleido „Ubisoft“, o „Rainbow Six“ yra pirmoji dalis. Nuo debiuto 2015 m. „Rainbow Six Siege“ buvo pasirinktas žaidimas esporto varžybose, o „Rainbow Six: Siege“ statymai labai išpopuliarėjo. Komandos po penkias varžosi viena su kita Attacker vs Defender rungtynėse, o strateginis komandinis darbas vaidina lemiamą vaidmenį rezultate. Mūšyje žaidėjai įveikia kelias zonas ir kiekviename lygyje gali nugriauti tam tikras konstrukcijas, kad padidintų savo taktines galimybes. Tai pirmojo asmens šaudyklė, kurioje pagrindinis dėmesys skiriamas strategijai.

Rainbow Six Siege turi daugybę žaidimo režimų, kurių kiekvienas turi skirtingą žaidimo stilių:

  • Viduje Įkaitas konkurenciniu režimu, puolėjų tikslas yra išlaisvinti įkaitą, o gynėjų tikslas yra juos sustabdyti. Norėdami laimėti raundą kaip gynybą, turite arba nužudyti visus puolėjus, arba apsaugoti įkaitą visą žaidimo laiką. Užpuolikai turi būti atsargūs, kad išgelbėtų belaisvį nesukeldami jiems pavojaus, kitaip jie rizikuoja prarasti scenarijų.
  • Viduje Bomba žaidimo režimu, žaidėjai turi ieškoti ir nukenksminti vieną iš dviejų paslėptų sprogmenų. Jei gynėjai gali sunaikinti užpuolikus ir sunaikinti defuzerį, jie laimės raundus. Jei gynėjai sėkmingai pašalins užpuolikus po to, kai buvo sumontuotas defuzeris, bet negali jo nukenksminti laiku, gynėjai patirs pralaimėjimą.
  • Viduje Saugi zona režimu, gynėjai saugo kamerą, kurioje yra biologinio pavojaus talpykla, o užpuolikai bando ją apsaugoti. Abu žaidėjai turi būti pašalinti, kad žaidimas baigtųsi, arba atakuojanti komanda turi apsaugoti biologinio pavojaus konteinerį, kol nėra aptiktų gynėjų.

Rainbow Six eSports lažybų parinktys

Šios „Rainbow Six Siege“ lažybų rinkos dažnai sukaupia didžiausius fondus geriausiose „Rainbow Six“ lažybų svetainėse, nes būtent ten dauguma lažybų sutelkia savo pinigus.

Finalistė / Turnyro nugalėtoja

Rungtynių nugalėtojo statymai, kai pasirenkate vieno žaidimo nugalėtoją arba serijos nugalėtoją be jokių papildomų apribojimų, yra paprasčiausias esporto lažybų tipas. Lažybininkai turėtų tikėtis platus nenuspėjamumo ir šansų spektras šiose rinkose. Nors nusistovėjusių lyderių našumas paprastai yra nuspėjamas, kai kurie nusileidę žaidėjai visada turi galimybę laimėti.

Žemėlapio nugalėtojas

Viena iš „tiesiogiai laimėjusių“ rinkų, šis statymas pagrįstas tuo, kas tam tikrame turnyro žemėlapyje užims viršų. Lažėjai turėtų vengti rinkti dabartinį turnyro lentelės lyderį kaip galimą žemėlapio nugalėtoją. Neretai rungtynės žemėlapyje priklauso nuo vieno ar dviejų žaidėjų pasirodymo konkrečioje komandoje.

Teisingas balas

Tai beveik tas pats, kas ankstesniame skyriuje, išskyrus tai, kad Rainbow Six lažybų rezultatas turi būti kuo tikslesnis. Tai didelių statymų lošimas, apimantis išsamų visų komandų ir žaidimų tyrimą, tačiau galimas išmokėjimas yra didelis, jei laimite. Šis statymo tipas reikalauja geriausia Rainbow Six lažybų strategija tinkamai numatyti.

Virš / Po

Lažybų davėjas prognozuoja, kad sukaupti taškai, surinkti per R6 esporto turnyrą arba serijos ilgį, pateks į tam tikrą diapazoną. Lošėjas praras savo statymą, jei viršys nustatytus skaičius. Didžiausias galimas balas kelia didžiausią įmanomą riziką ir, retais atvejais, didžiausią pinigų sumą, kurią gali duoti Rainbow Six statymai.

Dauguma žudo

Lažytojo užduotis yra numatyti, kas rungtynėse ar turnyre surinks daugiausiai nužudymų. Tai labiausiai paplitęs „Rainbow Six“ lažybų tipas, nes jis toks nesudėtingas: daugelis komandų geriausius žaidėjus paskiria „ypatingais naikintojais“ esporto scenoje ir aprūpina juos mirtingiausiomis žaidimo atakomis.

Specialūs statymai

Įvairūs lažybų tarpininkai taip pat gali pasiūlyti įvairių kitų specialių lažybų. Vienas iš tokių lažybų apima numatymą, ar komanda sėkmingai panaudos defuzerį, ar nebus sužeistas įkaitas ir pan.

Geriausi šešių vaivorykštės turnyrai

Jei ieškote profesionalūs Rainbow Six Siege turnyrai, Ubisoft, žaidimo leidėjas, talpina tris iš jų, ir jie visi yra tarpusavyje susiję – „Six Invitational“, „Six Major“ ir „Pro League“. 

Esporto žaidimų scenoje, pvz., Gamers8, dažnai rodomas R6 Siege. Paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – bendruomenės nariai gali laukti kelių kasmetinių esporto varžybų, kurias rengia žaidimų kūrėjai ir finansuoja pramonės rėmėjai. Kai kurie iš jų tampa tvirtais fiksuotais vienmečiais, o dauguma jų yra tik vienkartiniai.

Šeši kvietimai

„Six Invitational“ yra pagrindinis „Ubisoft“ „Rainbow Six Siege“ esporto turnyras. Kasmet 20 geriausių komandų varžosi tarptautiniuose esporto renginiuose. Šios komandos yra regioninių rungtynių čempionės ir neabejotinos esporto lyderės. Pagrindinis „Rainbow Six Siege Invitational“ prizas yra 1 000 000 USD, o bendras prizinis fondas – 3 000 000 USD. Dešimtys pranešėjų ir transliuotojų, palaikomi didžiulio analitinio personalo, perdavė žaidimus tarptautinei auditorijai.

Kova žiauri, pramogos įdomios, o lažybų rezultatai netikėti. Laimingi lažybininkai gali laimėti gyvenimą keičiančias sumas, nepaisant mažų lažybų koeficientų jaunesnės komandos netikėtai pranoksta aiškų čempioną, o neaiškūs žaidėjai per dieną tampa žvaigždėmis.

Šeši majorai

Rainbow Six: Siege's Six Major turnyrai yra šiek tiek mažesnis, bet žinomas renginys, vykstantis du kartus per metus, gegužės ir lapkričio mėn., ir pavadintas priimančiojo miesto, pavyzdžiui, Six Major Paris. Ubisoft taip pat rengia jį, o 16 jo komandų yra suskirstytos į keturias grupes: aštuonios Pro lygos regiono čempionės, šešios komandos, kurios pateko į pagrindines ir mažesnes atrankas, praėjusių metų turnyro čempionė ir šeimininkų favoritai. Aukščiausio lygio žaidėjai ir toliau traukiami į turnyro $500 000 prizinį fondą.

Pasaulinė lyga ir griežtas kvalifikacijos turas atveria didelę lažybų erdvę. Nelengva numatyti kiekvieną Rainbow Six Siege rungtynių baigtį, pavyzdžiui, ar regiono čempionai yra verti vienas kito, ar leidėjo pasirinktas pateks į pusfinalį, ar ne. Norėdami tai išnaudoti, lažybų tarpininkai siūlo daugybę gana tikslių alternatyvų, kurių kiekvienoje yra daug didesni lažybų koeficientai ir rizika.

Pro lyga

Jei ieškote kito didelio vardo esporto srityje, eikite tik į Pro lygą. Du kartus per metus, prieš kiekvieną „Six Majors“ seriją, vyksta Pro lygos sezonas. Pro lygoje yra keturi skirtingi regioniniai čempionatai: Europos, Lotynų Amerikos, Šiaurės Amerikos ir Azijos bei Ramiojo vandenyno regiono čempionatai. Nugalėtojai patenka į paskutinį etapą ir yra atrenkami dalyvauti pagrindiniame čempionate. Kadangi rungtynių serija Pro lygoje paprastai trunka kelis mėnesius, žaidėjas turi pakankamai laiko laimėti ir išanalizuoti palankiausias komandas.

„Pro League“ lažybos yra sudėtingiausias ir paprasčiausias pramonėje. Tai susitikimo vieta kelioms patyrusioms komandoms, turinčioms platų pergalių sąrašą ir daugybei būsimų komandų, kurių vardai yra nedaug, jei tokių yra. Galutinė pergalė paprastai yra neabejotina, tačiau stebuklų įvyksta. Tačiau nesėkmingi klubai gali daug laimėti lažybininkams įvairiuose žaidimuose ir sezonuose.

Rainbow Six lažybų patarimai

Jūs beveik pasiruošę pradėti Rainbow Six Siege lažybas dabar, kai suprantate įvairias rinkas ir pasiekiamus šansų formatus. Padidinkite savo šansus laimėti statymus Rainbow Six Siege vadovaudamiesi toliau pateiktais patarimais.

1. Išsiaiškinkite galimybes paremti favoritą ar varžovą

Žinodami, kuri pusė yra mėgstamiausia ir kuri yra mažiau nei kiekvienoje R6 esports rungtyje, padės jums atlikti statymus. R6 lažybose per dažnas akivaizdžių favoritų rėmimas gali pakenkti jūsų galimybėms laimėti.

2. Žinokite žaidimo taisykles

Norint laimėti lažybas, labai svarbu žinoti „Rainbow Six Siege“ subtilybes ir subtilybes, pradedant operatoriais (naudotais personažais) ir jų įgūdžiais iki standartinių metodų ir žaidimo. Žaidėjai turi įvaldyti savo pageidaujamo operatoriaus unikalius puolimo, gynybos ir palaikymo gebėjimus. Žinodami pagrindinius žaidėjus ir kaip jie bendrauja su jūsų mėgstamomis komandomis, turėsite pranašumą ir galėsite ištirti daugiau niuansų lažybų rinkas.

3. Įsitraukite į didesnę R6 bendruomenę ir atlikite namų darbus

Daugelis žmonių žaidžia „Rainbow Six Siege“ ir jiems visiems patinka kalbėtis ir dalytis mintimis. Daugumą profesionalių R6 žaidėjų, ypač „Twitter“ ir „Twitch“, galima rasti socialinėje žiniasklaidoje. Galite padaryti mokymąsi apie R6 smagiau užmegzdami tvirtą ryšį su komandomis, kurias norite palaikyti, stebėdami jų tiesiogines transliacijas ir neatsilikdami nuo jų socialinės žiniasklaidos. Žaidėjų, kuriuos žiūrite tiesiogiai, operatoriai ir bendras žaidimo stilius gali daug pasakyti apie žaidimą ir komandą, už kurią palaikote.

Paskutinės mintys

„Rainbow Six Siege“ turnyrai ir kiti renginiai dažnai vyksta ištisus metus. „Rainbow Six“ jūsų laukia didžiulis azartinių lošimų kraštovaizdis. Peržiūrėkite kai kurias eSportsbooks įvertinome eSportRanker ir pradėkite statyti statymus, jei norite įsitraukti į veiksmą.

About the author
Eglė Valaitytė
Eglė Valaitytė
Apie

Eglė Valaitytė, technologijomis besidominti lietuvaitė su dideliu aistrai tiešsaistes žaidimams, tapo viena iš lyderių tiešsaistes kazino lokalizacijos srityje. Sujungdama tautinį didžiavimąsi ir greitai besivystančią skaitmeninę kazino sritį, Eglė sieja tradicinę Lietuvą su sparčiai augančia tiešsaistes žaidimų pramone.

Send email
More posts by Eglė Valaitytė
undefined is not available in your country. Please try:

Paskutinės naujienos

Epinis krosoveris: Brandono Sandersono „Dragonsteel“ patenka į „League of Legends“ areną
2024-06-04

Epinis krosoveris: Brandono Sandersono „Dragonsteel“ patenka į „League of Legends“ areną

Naujienos