Unibet bukmedžių apžvalga - Sąskaita

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Premija100% pasveikinimo premija iki 100 €
Patikimas nuo 1997 m. Legendinis sportas
Patikima
Patvirtinta
Saugu
Patikimas nuo 1997 m. Legendinis sportas
Unibet is not available in your country. Please try:
Sąskaita

Sąskaita

Susikurti paskyrą Unibet yra greita ir paprasta. Jį galima nustatyti per nešiojamąjį kompiuterį ar mobilųjį telefoną per kelias minutes. Kai paskyra yra nustatyta, žaidėjas gali pasiekti esports per bet kurį iš šių įrenginių. Paskyros sąranka yra tokia;

Pirmiausia žaidėjas eis į pagrindinį Unibet puslapį ir pasirinks prisijungimo mygtuką. Mygtukas nuves naują žaidėją į kelis žingsnius. Pirmas žingsnis yra įvesti galiojantį el. pašto adresą ir jį patvirtinti. Tada įveskite vardą ir pavardę, telefono numerį, fizinį adresą, vietą ir kitą informaciją.

Atlikus šiuos veiksmus, žaidėjas turės prisijungti naudodamas pateiktą kodą. Sėkmingai prisijungęs žaidėjas įves banko duomenis ir įneš indėlį, kuris bus įskaitytas į jo sąskaitą, kad žaidėjas galėtų visapusiškai dalyvauti internetiniuose žaidimuose.

Sukurti paskyrą nėra sudėtinga, nes žingsnių yra nedaug ir jie yra tiesioginiai. Žaidėjas turi pateikti asmeninę informaciją, įskaitant vardą, adresą ir valstijos pavadinimą. Be to, žaidėjas turi pateikti aktyvų telefono numerį, el. pašto adresą, identifikavimo kortelę ir banko sąskaitos ar kortelės duomenis, kad galėtų atlikti indėlį. Sveikinimo premija paprastai gaunama po paskyros sukūrimo.