Unibet bukmedžių apžvalga - Žaidynės

UnibetResponsible Gambling
CASINORANK
9/10
Premija100% pasveikinimo premija iki 100 €
Patikimas nuo 1997 m. Legendinis sportas
Patikima
Patvirtinta
Saugu
Patikimas nuo 1997 m. Legendinis sportas
Unibet is not available in your country. Please try:
Žaidynės

Žaidynės

„Unibet“ sekė tendencija ir įtraukė į svetainės katalogą daug esportų. Tokių žaidimų paieška svetainėje užtrunka, o daugeliui mėgėjų, kurie yra naujokai tokio tipo lažybose, dar reikia daugiau mokytis. Tačiau Unibet atliko puikų darbą kurdamas konkurencingus žaidimus su daugybe statymų.

Esporto rinka yra nedidelė ir pamažu įsitvirtina daugelyje vietų visame pasaulyje.

Populiariausias Unibet el. sportas

Kai kurie iš populiariausių esporto žaidimų yra Counter-Strike: GO, Dota2, League of Legends ir Starcraft 2. Visose svetainėse yra įvairių žaidimų tipų ir turnyrai. Taip pat yra daug įvairių lažybų variantų, tokių kaip parlay statymai, taškų skirtumai arba pinigų linijos statymai. Kiti statymai apima pirmuosius nužudymus, daugumą nužudymų ir kitus būdus, kaip bandyti laimėti. Tai tik unikalių galimų lažybų skonis. Štai keletas Unibet siūlomų žaidimų;

CS:GO

CS: EIK yra pirmojo asmens šaudyklė, sukurta 2012 m. Žaidėjai turi laimėti mūšio laukus prieš kitas komandas naudodami ginklus ir strategiją. Kiekvienoje komandoje yra apie penkis žaidėjus ir jie dalyvauja mūšyje ar turnyre dėl pinigų ir statymų. Kai kurie skirtingi turnyrai čia apima DreamHack Open, ESEA Premier ir daug daugiau. Galima statyti už pirmuosius nužudymus, daugumą nužudymų, daiktų ir daug daugiau.

Legendų lygos

Daug juoko yra dar vienas daugelio žaidėjų mėgstamiausias senojo karo aplinkoje. Žaidėjai turi sunaikinti kitą armiją, kad laimėtų. Tai labai populiarus žaidimas, kuriame yra daug turnyrų, tokių kaip LPL Spring ir daugelis kitų. Šioje svetainėje yra daug lažybų būdų, įskaitant pinigų liniją, rungtynių laimėtojus ir kitus statymus.

StarCraft II

StarCraft II yra strateginis žaidimas ateityje. Žaidimą gali žaisti iki aštuonių žaidėjų, o žaidėjai bando sunaikinti kitus, kad išgyventų arba laimėtų žaidimą. Puolimas ir gynyba yra svarbūs būdai laimėti šiuos esporto žaidimus. Populiariausi turnyrai apima. TeamLiquid, StarLeague ir kiti turnyrai. Žmonės gali lažintis dėl Moneyline, rungtynių laimėtojų ir lažybų dėl pirmojo nužudymo.

Dota 2

Tai dar vienas MOBA tipo žaidimų vaizdo žaidimas, skirtas dviejų žaidėjų, maždaug penkių žaidėjų, mainams. Dota 2 has yra puikus žaidimas, išpopuliarėjęs visame pasaulyje dėl savo įspūdžių ir daugybės prizinių pinigų. Turnyrai apima DOTA Pro Circuit, Epic League 3 sezoną ir daugiau turnyrų. Yra dar viena galimybė statyti už rungtynių nugalėtoją ir dar daugiau.

Kai kurie kiti lažybų tipai gali apimti Pistoleto raundo nugalėtoją, žemėlapio nugalėtoją, komandas, daugiausiai laimėjimų laimėjusius žaidėjus, tikslius balus ir daug daugiau. Tai gali keistis priklausomai nuo žaidimo, todėl daugiau informacijos apie lažybas rasite svetainėje.