League of Legends World Championship

Esport turnyrų lygos šiais laikais tapo tokios populiarios. Štai kodėl šiandien esporto turnyrų sąrašas yra ilgas. Tačiau viršuje yra šie „eSport“ čempionatai – „League of Legends“ pasaulio čempionatas. „Riot Games“ organizuojamas „League of Legends“ pasaulio čempionatas, tiesiog žinomas kaip pasauliai, yra kasmetinis profesionalus turnyras, į kurį susirenka geriausios „League of Legends“ (LoL) komandos, kurios kiekvieno sezono pabaigoje kovoja dėl titulo.

Tai turnyras, kurio metu nustatomas geriausias Lygos čempionas pasaulyje per tam tikrus metus. Šiame čempionate komandos kovoja dėl Summoner's Cup, 70 svarų (32 kilogramų) trofėjaus (didžiausias pasiekimas) ir kelių milijonų dolerių prizinio fondo. Vertinant pagal žiūrovų skaičių, šis turnyras sulaukia didžiulės auditorijos, o 2018 m. leidimas pritraukė apie 99,6 mln.

Kas yra League of Legends čempionatas?

Kas yra League of Legends čempionatas?

Pirmieji LoL pasauliai įvyko DreamHack mieste Švedijoje su Komanda Fnatic karūnavo pirmą kartą turnyro čempionais. Nuo jo atidarymo šešios skirtingos komandos laimėjo čempionatą, o SKT T1 buvo vienintelė komanda, tris kartus iškovojusi titulą (2022 m.).

Nuo pat įkūrimo 2011 m. renginys patyrė daugybę transformacijų. Plečiantis dydžiui, koreguojamas ir keičiamas prizinis fondas, priimantys miestai, dalyviai ir nuostatai. „Riot Games“ netgi sukūrė oficialų renginių muzikos kūrinį, kuris lydės Pasaulio renginį nuo 2014 m.

LoL pasaulio čempionatas susideda iš trijų varžybų etapų, įskaitant įžaidimus, grupių etapus ir nokautus. Įėjimo ir grupių etapai žaidžiami apvaliu formatu, o nokautas – vieno eliminavimo formatu, kuriame rodomos geriausios iš penkių serijų.

Kas yra League of Legends čempionatas?
Kokio dydžio yra LoL pasaulio čempionatas?

Kokio dydžio yra LoL pasaulio čempionatas?

Visų pirma, čempionatas sutraukia LoL komandų creme de la creme ragus. Turint laimėti kelių milijonų dolerių prizinį fondą, niekas nedrįsta įsivaizduoti, kad turnyras yra mažas; tai didelis. Pridėkite prie to šimtus milijonų žmonių, kurie prisijungia tiesiogiai stebėti turnyro rungtynes, ir turėsite vieną iš didžiausių esporto turnyrų po saule. Be to, milijonai žmonių čempionatą mato kaip galimybę atlikti statymus ir laimėti pinigų. Taip, štai koks didžiulis ir svarbus yra pasaulio čempionatas.

Trofėjus

Kaip minėta aukščiau, iškelti Summoner's Cup (turnyro taurę) yra kiekvieno dalyvio svajonė. Taurę užsakė turnyro savininkai „Riot Games“. Nors „Riot Games“ nurodė 70 svarų svorį, galutinis produktas (puodelis) sveria mažiau, kad jį būtų lengva pakelti.

Kokio dydžio yra LoL pasaulio čempionatas?
Apie League of Legends

Apie League of Legends

Legendų lygos, sutrumpintai LoL, yra MOBA kompiuterinis žaidimas, sukurtas 2009 metais. Jį galima nemokamai parsisiųsti iš žaidimo svetainės. Beveik visi gali atsisiųsti ir žaisti žaidimą dėl minimalių sistemos reikalavimų.

Kaip žaisti League of Legends

LoL rungtynėse dalyvauja dvi komandos po penkis žaidėjus. Komandos yra mėlynos ir raudonos, jos varžosi Summoner's Rift žemėlapyje. Didžioji dalis veiksmo vyksta bazėse ir trijose juostose, vadinamose „apačioje, viduryje ir viršuje“. Džiunglės reiškia bet kurią žemėlapio sritį, kuri nėra užimta juostomis ar bazėmis, o „džiungliai“ pasikliauja šia sritimi, kad nužudytų neutralius monstrus dėl aukso ir XP.

Žaidėjai gali patobulinti savo čempionus (personažus) uždirbdami auksą, kuris išleidžiamas ištekliams, kurie leis jiems atlikti galingesnius burtus ir padaryti daugiau žalos priešininkams. Kita vertus, XP laimėjimas padeda žaidėjams pasiekti aukštesnį lygį. Kiekviena komanda gali iškviesti pakalikų armiją, kad padėtų jiems sunaikinti priešininko bazę.

Laimėjote League of Legends rungtynes?

Komanda, pirmoji sunaikinusi Nexus, laimi rungtynes. „Nexus“ yra konstrukcija, esanti kiekvienos pusės pagrindo gale. Reikia pažymėti, kad „Nexus“ sunaikinimas nėra pasivaikščiojimas parke. „Nexus“ lieka nepažeistas tol, kol stovi visi trys jo inhibitoriai arba bent vienas iš bazės bokštelių. Bokšteliai yra svarbūs LoL rungtynėse, nes jie padeda sugadinti priešininkus, o taip pat leidžia komandai tinkamai kontroliuoti mūšio lauką. Norėdami sugriauti bokštelius, komandos dažnai naudoja minionus, kurių šaltinis yra „Nexus“.

Apie League of Legends
Kodėl šiame turnyre populiaru lažintis?

Kodėl šiame turnyre populiaru lažintis?

Visi žinome, kad esporto lažybų populiarumas auga sparčiai, greičiau nei galite įsivaizduoti, ypač pastaraisiais metais. Jis taip pat plečiasi tokiu greičiu, kuris darytų spaudimą kitiems pagrindiniams esporto turnyrams. Dabar vienas populiariausių eSport internetinių turnyrų žaidėjams yra LoL pasaulio čempionatas. Nelabai daug eSporto turnyrų liudija tokių žaidėjų antplūdį kaip šis. Ir tai yra dėl rimtų priežasčių, įskaitant šias:

Galima rinktis iš kelių lažybų rinkų

Rungtynių trukmė viršija / mažesnė, komanda, kuri nužudys pirmąjį baroną / drakoną, rungtynių rezultatas viršija / mažesnis, komanda, kuri ištrauks pirmąjį kraują ir kt.

Rungtynės trumpos

„League of Legends“ rungtynės paprastai trunka 40 minučių. Dešimt minučių gali būti pridėta arba atimta, atsižvelgiant į kelis veiksnius, pvz., rungtynių sudėtingumą, komandų žaidimo stilius, stūmimo potencialą ir kt. Tai reiškia, kad žaidėjams nereikia laukti valandų, kol laimėjimai pateks į savo sąskaitas kitam statymui.

Prieinamumas

Tai dar viena priežastis, kodėl lažybininkai mėgsta LoL pasaulio čempionatą. Turnyro koeficientus rasite iš viso esporto lažybų svetainės. Taigi, kam stengtis lažintis dėl turnyro, kurio prieinamumas yra ribotas?

Kodėl šiame turnyre populiaru lažintis?
„League of Legends“ pasaulio čempionatą laimėjusios komandos ir didžiausios akimirkos

„League of Legends“ pasaulio čempionatą laimėjusios komandos ir didžiausios akimirkos

„Fnatic“ (1 sezonas)

Pirmojo sezono metu LoL pasaulio čempionatas vis dar kūrėsi ir jam trūko prasmingos infrastruktūros. Todėl Riot Games pasirinko DreamHack Vasara, Švedija, kaip renginio vieta. Šiame renginyje iš viso dalyvavo aštuonios komandos – trys komandos iš Europos, trys komandos iš Šiaurės Amerikos, viena iš Filipinų ir viena iš Singapūro. Fnatic, Švedijos komanda, įveikė savo varžovus, 2:1 nugalėjusi „Counter Logic Gaming“ ir nugalėjusi „Epik Gamer“. „Fnatic“ didžiajame finale susidūrė su „Against All Authority“, todėl pirmojo sezono finalas tapo visos Europos reikalu. Jie parsineštų namo 50 000 USD.

Taipei Assassins (2 sezonas)

Renginys vyko Los Andžele, Kalifornijoje, o jo prizinis fondas yra 2 000 000 USD, keturiasdešimt kartų didesnis už pirmąjį prizinį fondą. Pasibaigus grupės etapui, TPA susikovė su Korėjos NaJin Sword komanda. Keista, bet ši Taivano komanda nesunkiai nušlavė NaJiną ir pateko į Didįjį finalą po didelio oktaninio skaičiaus 2:1 pergalės prieš Europos tuomet aukščiausią reitingą turėjusį Maskvos penketuką. Taipėjus susidūrė su Azubu Frost, Korėjos lyderiu, kurį jie veiksmingai uždarė. Jie laimėjo konkursą 3:1 ir Taivanui atnešė pirmą kartą pasaulio čempionato karūną.

SK Telecom T1 (3 sezonas)

Trečiasis sezonas buvo pirmas kartas Pasaulio istorijoje, kai serija vyko visose penkiose rungtynėse. SKT galiausiai nugalėtų NaJin ir patektų į didįjį finalą. Tačiau rungtynės prieš Karališkąjį klubą buvo nesėkmingos, nes SKT juos sutriuškino 3:0 ir laimėjo pirmąjį Korėjos čempionatą. Šia pergale prasidėjo Korėjos dominavimas čempionate.

„Samsung White“ (4 sezonas)

„Samsung White“ ir „Star Horn Royal Club“ dvikova baigėsi rezultatu 3:0. Šiose rungtynėse pralaimėtojui pavyko laimėti tik vieną partiją. Tai buvo pirmasis „Samsung White“ čempionas, o Korėjos – antrasis iš eilės. „Royal Club“, šiuo metu žinomas kaip „Royal Never Give Up“, yra vienintelė komanda, daug kartų užėmusi antrąją vietą turnyre.

SK Telecom T1 (5 sezonas)

SKT 2015 m. didžiajame finale susitiko su KOO Tigers. Tai buvo pirmasis iš trijų iš eilės Korėjos pasaulio finalų. Puikus SKT pasaulių bėgimas buvo sugadintas KOO Tigers, kurie sugebėjo laimėti vieną partiją, tačiau tai buvo geriausia, ką pastarieji galėjo padaryti. SKT laimėtų 3:1 ir taptų pirmąja komanda, laimėjusia turnyrą daugiau nei vieną kartą.

„League of Legends“ pasaulio čempionatą laimėjusios komandos ir didžiausios akimirkos
Kiti LoL pasaulio čempionato nugalėtojai

Kiti LoL pasaulio čempionato nugalėtojai

  • SK Telecom T1 (6 sezonas)
  • „Samsung Galaxy“ (7 sezonas)
  • Invictus Gaming (8 sezonas)
  • FunPlus Phoenix (9 sezonas)
  • DAMWON Gaming (10 sezonas)
Kiti LoL pasaulio čempionato nugalėtojai
Kur ir kaip lažintis dėl League of Legends pasaulio čempionato?

Kur ir kaip lažintis dėl League of Legends pasaulio čempionato?

Nepaisant kitų pelningų ir didelių esporto turnyrų, LoL pasaulio čempionatas išlieka vienu geriausių lažybų žaidėjų esporto turnyrų. Kiekvienas League of Legends Worlds įvykis yra pasaulinė sensacija, sukelianti lažybų šėlsmą.

Kaip lažintis dėl League of Legends pasaulio čempionato

Yra internetinių esport lažybų svetainių; taigi, jūs turite padaryti teisingą pasirinkimą, kai kalbama apie lažybas dėl esporto turnyrų. Tai gali atrodyti kaip paprasčiausias žingsnis, bet taip gali nebūti. Žinoma, jūsų internetinių lažybų patirtis bus pavojuje, jei šiame etape suklysite. Jei nesate tikri, nuo ko pradėti, tiesiog atlikite Google paiešką geriausių sporto lažybų svetainių.

Kai nuspręsite dėl bukmedžio, užbaikite registracijos procesą, kuris paprastai apima internetinės formos užpildymą. Įsitikinkite, kad pateikiate teisingą informaciją, nes vėliau gali būti atliktas papildomas patikrinimas. Kai kurios lažybų agentūros gali reikalauti, kad iš karto įkeltumėte vyriausybės išduotą tapatybės dokumentą, o kiti lauks, kol jūsų pirmasis atsiėmimo prašymas.

Po registracijos atlikite indėlį naudodami savo mėgstamiausias mokėjimo būdas. Kai tai padarysite, dabar bus laikas skirti savo pinigus darbui. Pasirinkite rungtynes, lažybų rinką, statymą ir patvirtinkite savo statymą.

Kur ir kaip lažintis dėl League of Legends pasaulio čempionato?