Intel Extreme Masters

„Intel Extreme Masters“ yra viena didžiausių esport turnyrų serijų pasaulyje. Tai pasaulinis reiškinys, kurį remia „Intel“ ir vyksta daugelyje skirtingų pasaulio šalių. Jis priklauso Electronic Sports League (ESL), Vokietijoje įsikūrusiam esporto organizatoriui, kuris žinomas dėl daugybės žaidimų turnyrų.

Idėja buvo sumanyta 2006 m., kai ESL suprato pasaulinio esporto renginio potencialą. Jis gavo lėšų iš „Intel“ ir buvo pavadintas „Intel Extreme Masters“. Konkurse visus metus vyksta nedideli renginiai, kurie veda į „Grand Final“ renginį, vykstantį CeBIT Hanoveryje, Vokietijoje.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Intel Extreme Masters“

Viskas, ką reikia žinoti apie „Intel Extreme Masters“

Iš pradžių jame buvo tik „Counterstrike 1.6“ turnyrai, tačiau šiuo metu iš viso vyksta 11 žaidimų turnyrai, iš kurių du buvo „Counter-Strike: Global Offensive“ ir „StarCraft II“.

„Intel Extreme Masters“ turnyrai vyko tokiuose miestuose kaip Katovicai, Torontas, Guangdžou, Niujorkas ir Dubajus. Naujausiame „Intel Extreme Masters“ turnyre „Counterstrike: Global Offensive“ buvo apdovanotas 100 000 USD didysis prizas.

Viskas, ką reikia žinoti apie „Intel Extreme Masters“
Viskas apie CS: GO

Viskas apie CS: GO

Counter-Strike: Global Offensive, arba CS:GO, yra vienas žiūrimiausių ir žaidžiamiausių „Intel Extreme Masters“ esport turnyrų. 2020 m. jis sulaukė daugiau nei 1 milijono peržiūrų. CS:GO yra nemokamas pirmojo asmens šaudyklės (FPS) žaidimas, išleistas 2012 m.

Originalus Counter-Strike žaidimas buvo populiaraus Valve žaidimo Half-life modifikacija. Šiandien CS serijoje yra keturi žaidimai.

„Valve“ ir „Hidden Path Entertainment“ sukurtame žaidime dalyvauja dvi komandos – „Terorists“ ir „Counter-Terrorist“, kurios kovoja viena prieš kitą skirtingais žaidimo režimais. Žaidimas vis dar yra labai populiarus žaidimų bendruomenėje ir jį reguliariai atnaujina „Valve“.

2018 m. „Valve“ pristatė „Battle Royale“ režimą, pavadintą „Danger Zone“. Yra 9 kiti žaidimo režimai, o populiariausias yra „Bombų pašalinimas“. Žaidimas gavo keletą apdovanojimų esporto industrijoje, įskaitant 2017, 2019 ir 2020 m. žaidimų apdovanojimus.

Žaidimas yra ketvirtasis CS serijos žaidimas, kurį galima rasti „WIndows“, „MacOS“, „Xbox 360“ ir PS3. Nuo pat išleidimo Valve pristatė daugybę naujų funkcijų, įskaitant naujus žemėlapius, ginklus, žaidimo režimus ir apvalkalus. Skins padėjo suformuoti „virtualią ekonomiką“ žaidime, o tai galiausiai lėmė esporto lažybas ir lošimus.

CS:GO Esports lažybos ir turnyrai

CS:GO turnyrai, turintys didžiausią prizinį fondą, vadinami Pagrindiniai čempionatai. Jie pradėjo nuo 250 000 USD prizinio fondo ir išaugo iki 1 000 000 USD. „Intel Extreme Masters“ surengė vieną iš „Counter Strike Majors“ 2008–2012 m., tačiau jis buvo skirtas CS 1.6.

Prieš išleidžiant CS:GO, serijos ateitis esporto pramonėje buvo neaiški, nes daugelis žaidėjų visame pasaulyje nenorėjo žaisti CS 1.6 konkurencinėje aplinkoje. Kai CS:GO pasirodė 2012 m., jis atgaivino esporto dvasią CS bendruomenėje.

Nors pradinė žaidimo versija vis dar turėjo trūkumų, Valve nuolat leido pataisas, kad ją patobulintų. Pirmasis CS:GO Major čempionatas buvo finansuojamas „Valve“ ir įvyko Švedijoje, 2012 m DreamHack 2013 metų žiema.

Vis dėlto žaidimas sukėlė nemažai ginčų. Nustatyta, kad daugelis žaidėjų apgaudinėja, tačiau „Valve Anti-Cheat (VAC)“ juos uždraudžia, kai tik juos aptinka. Žaidėjai, kurie apgaudinėja turnyruose, yra visam laikui uždrausti ir kartais pašalinami iš savo komandų.

Kai buvo pristatytos ginklų odos, internetinės esporto lažybų svetainės buvo sukurti lažintis su skinais. Tai greitai peraugo į nepilnamečių lošimus, dėl kurių Valve ir lošimo svetainės gavo du ieškinius.

Viskas apie CS: GO
„Intel Extreme Masters“ lažybų koeficientai

„Intel Extreme Masters“ lažybų koeficientai

Yra trijų tipų lažybų koeficientai:

  • Trupmeniniai šansai
  • Dešimtainis koeficientas
  • Moneyline šansai

„Intel Extreme Masters“ siūlo įvairias galimybes tiems, kurie nori lažintis už savo mėgstamiausią arba „paprastesnį“. Dažniausiai lažybų koeficientų tipas „Intel Extreme Masters“ yra dešimtainiai koeficientai ir pinigų linijos koeficientai. Skirtumas tarp šių dviejų yra tas, kad pirmasis naudojamas Europoje, o antrasis - Amerikoje.

IEM Dalaso turnyre „Looking for Org“ buvo pralaimėtojas, kurio koeficientas buvo 301,00. „Team Vitality“ ir „Astralis“ turėjo 18,00 koeficientą, todėl jie buvo saugiausias turnyro statymas.

Šiuo metu vykstančiame „Intel Extreme Masters“ XVII sezone „Astralis“ koeficientas yra 3,82, o „Natus Vincere“ – 1,26.

Sėkmės tikimybė yra didelė, kai žinai, dėl kokių šansų statyti. Lažintis dėl labiausiai tikėtino rezultato ir mėgstamos komandos gali atrodyti kaip geriausias pasirinkimas, tačiau protingiau yra statyti už vertę.

Yra įvairių internetinių esport lažybų svetainių, kuriose galite ieškoti geriausių koeficientų. Tarp šių svetainių verčių nėra didelio skirtumo, tačiau nedideli skirtumai gali kauptis ir duoti didelę grąžą.

„Intel Extreme Masters“ lažybų koeficientai
Kodėl „Intel Extreme Masters“ yra populiarus turnyras?

Kodėl „Intel Extreme Masters“ yra populiarus turnyras?

Kiekvienais metais milijonai žaidimų ir vaizdo žaidimų lažybų entuziastų iš viso pasaulio prisijungia prie „Intel Extreme Masters“ lygų. Tai labai varžybinis turnyras kuri pritraukia pasaulinę auditoriją.

Kokia jo populiarumo priežastis? Jame vyksta kai kurių didžiausių žaidimų turnyrai pasaulyje. Counter-Strike: Global Offensive ir Starcraft II yra gerbėjų mėgstami žaidimai, dėl kurių galima lažintis.

Kita priežastis, kuri traukia žaidėjus ir geresnius žaidėjus, yra didelis prizinis fondas. „Intel Extreme Masers Katowice 2022“ nebuvo pagrindinis, tačiau jo prizinis fondas siekė 1 mln. Geriausiems laimėtojams buvo skirta 400 000 USD.

Jame buvo surengti pagrindiniai „Counter-Strike“ čempionatai ir dar vienas „Counter-Strike“: 2022 m. Rio de Žaneire, Brazilijoje, vyks pasaulinis puolimo čempionatas, pirmasis IEM pagrindinis čempionatas, vyksiantis 2022 m Brazilija.

„Intel“ ne kartą yra sakęs, kad jų tikslas yra pritaikyti žaidimų technologijas į visas pasaulio dalis. Brazilijos majoras bus „Intel Extreme Master“ 10-asis majoras. Tai viena seniausių esporto kompanijų ir ją rasite kiekviename esporto turnyrų sąraše.

Jo pasaulinis patrauklumas yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl šiandien jis toks populiarus.

Kodėl „Intel Extreme Masters“ yra populiarus turnyras?
„Intel Extreme Master“ geriausios komandos

„Intel Extreme Master“ geriausios komandos

Astralis ir Natus Vincere yra nuolatiniai turnyro žaidėjai. 2020 m. Katovicuose vykusiame turnyre Natus Vincere laimėjo pirmąjį 250 000 USD prizą, o „Astralis“ gavo 3-ią 40 000 USD prizą.

Team WE (World Elite) yra dar viena nuolatinė žaidėja, iš viso laimėjusi 3 turnyrus nuo 2011 m. Komanda yra Kinijoje įsikūrusi esporto organizacija.

Australijoje vykusiame „Intel Extreme Masters“ turnyre 2017 m SK žaidimai atėmė trofėjų po keturių dienų CS:GO. Komanda kovojo prieš FaZe klanas ir laimėjo 3 iš 4 rungtynių.

„Flash Wolves“ arba FW, Taivano esporto komanda, sukurta 2013 m. balandžio mėn. Pradinis jos pavadinimas buvo „yoe IRONMEN“ ir iki 2013 m. rugpjūčio mėn. buvo pakeistas į „Flash Wolves“. Jie laikomi viena geriausių „League of Legends“ komandų. ir laimėjo „Intel Extreme Masters“ XI sezono pasaulio čempionatą.

Gambit Esports yra dar viena esporto organizacija, kuri, kaip žinoma, yra viena geriausių League of Legends komandų. Tai Rusijos komanda, įsikūrusi Jungtinėje Karalystėje. 2013–2014 m. jie laimėjo keletą „Intel Extreme Masters“ titulų. Jie nepranešė apie planus dalyvauti būsimuose „Intel Extreme Masters“ turnyruose.

„Intel Extreme Master“ geriausios komandos
„Intel Extreme Masters“ didžiausios akimirkos

„Intel Extreme Masters“ didžiausios akimirkos

Būtų meškos paslauga esporto pramonei nepaminėti paties pirmojo Intel Extreme Masters turnyro, kai komandos iš 24 skirtingų šalių žaidė Counter-Strike ir World of Warcraft III. Prizinis fondas buvo 160 000 eurų.

Lenkijoje įsikūrusi „Team Pentagram“ ir „H2K Gaming“ kovojo dėl galutinio prizo, o pirmoji atsiėmė 40 000 eurų. Tai buvo įnirtinga konkurencija, kurioje taip pat dalyvavo „Fnatic“ ir „SK Gaming“, dvi komandos, kurios varžysis ir būsimuose turnyruose.

Su kiekvienu sezonu „Intel Extreme Masters“ plėtėsi ne tik žaidimų, bet ir šalių bei miestų atžvilgiu. Starcraft 2 buvo pristatytas V sezone ir jame taip pat buvo „League of Legends“ kvietimų turnyrai, kurie gerbėjus sujaudino dėl kito sezono.

Po kviestinio turnyro Legendų lygos pagaliau buvo pristatytas VI sezone. XI sezone pirmą kartą turnyro istorijoje finalinis renginys įvyko Katovicuose per du savaitgalius.

„Intel Extreme Masters“ didžiausios akimirkos
Kur statyti ir geriausia strategija lažintis dėl IEM

Kur statyti ir geriausia strategija lažintis dėl IEM

Yra daugybė skirtingų esport lažybų svetainių, kuriose galite lažintis dėl „Intel Extreme Masters“ turnyrų. Štai keletas svetainių, kurias galite naudoti:

  • Cyber.bet
  • Betaway sportas
  • 1xBet
  • 20 Statymas

Lažybos dėl esporto yra labai paprastas procesas. Jūs pasirenkate svetainę, kurią norite naudoti, žiūrite į šansus ir statote statymą komandai, į kurią einate, įnešate pinigus ir laukiate, kas laimės.

Geriausia strategija yra analizuoti šansus. Atminkite, kad kuo didesnis šansas, tuo mažesnė tikimybė, kad komanda laimės. Komanda su didesniais koeficientais duotų didesnę grąžą, tačiau ji turėtų mažą šansą laimėti.

Kitas dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį, yra komandos istorija. Kaip jiems sekėsi pastarosiose rungtynėse? Tai yra keli veiksniai, kuriuos turėtumėte įtraukti į savo lažybų strategiją, kad padidintumėte savo šansus laimėti.

Kur statyti ir geriausia strategija lažintis dėl IEM