Roku bukmedžių apžvalga - Duk

RokuResponsible Gambling
CASINORANK
8/10
Premija100% pasveikinimo premija iki 450 €
Tiesioginis pokalbis veikia 24 valandas per parą
Daug įvairių reklamų
Programėlė mobiliesiems
Patikima
Patvirtinta
Saugu
Tiesioginis pokalbis veikia 24 valandas per parą
Daug įvairių reklamų
Programėlė mobiliesiems
Roku is not available in your country. Please try:
Duk

Duk

Žaidimas užšąla arba neprasideda. Ką turėčiau daryti?

Pabandykite atnaujinti puslapį. Nesijaudinkite dėl duomenų praradimo. Žaidimas bus tęsiamas nuo to momento, kai jis buvo nutrauktas. Jei tai neveikia ir naršyklė vėl užšąla, pabandykite ją paleisti iš naujo. Jei tai nepadeda, pabandykite išvalyti naršyklės talpyklą. Jei nė vienas iš pirmiau minėtų sprendimų neveikia, susisiekite su pagalbos personalu.

Kaip greitai išimamos lėšos?

Išėmimo prašymų apdorojimo laikas svyruoja nuo 0 iki 48 valandų. Savaitgaliais išsiimti lėšų neleidžiama. Mokėjimo greitis nustatomas pagal jūsų pasirinktą pinigų išėmimo būdą. Daugeliu atvejų lėšos išsiunčiamos greitai; pavyzdžiui, mokėjimus į kredito korteles bankas apdoroja per 1-3 banko dienas.

Kas yra premijos lažybos?

Lažybos vyksta per visą lošimo procesą tuose žaidimuose, kurie leidžiami pagal premijų sąlygas. Lažybų metu jūsų statymai kaupiasi tol, kol bendra tos sumos vertė pasiekia tikslinę vertę. Paprastai tai yra premijos suma, padauginta iš statymo sumos. Pavyzdžiui, jei premija yra 100 €, o statymas yra 50 €, turėsite atlikti statymus, kurių bendra suma: 100 € 50 = 5 000 €, kad baigtumėte statymą.

Ką daryti, jei negaliu lažintis dėl premijos?

Prašome perskaityti premijos sąlygas. Galbūt jūs bandote lažintis pažeisdami sąlygas. Pavyzdžiui, statote už didesnį nei leistiną statymą arba žaidžiate žaidimą, kuriame premijos statymas neleidžiamas. Jei lažybų davėjo klaidų nėra, jis turi nedelsdamas susisiekti su klientų aptarnavimo tarnyba.

Ar galiu pasiekti Roku iš bet kurios žiniatinklio naršyklės?

Kadangi svetainė naudoja naujausią HTML5 formą, visos standartinės naršyklės, pvz., Firefox, Chrome ir Safari, turėtų būti su ja suderinamos. Jei kyla problemų dėl oficialios svetainės rodymo, ieškokite bet kokių naršyklės naujinimų.